SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolejny raz..

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2177

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 90
Witam,
moja historia z odchudzaniem zaczęła się parę lat temu. W wieku 19 lat ważyłam 53kg i starałam się taką wagę utrzymać. Niestety przytyłam do 57kg, następnie schudłam do 50kg. Rok temu moja waga w zimie ukazała 58 więc znowu wziełam się za siebie i w lutym tego roku schudłam do 55. Niestety parę ciężkich chwil kompletny brak diety, ćwiczeń przez 1,5miesiąca doprowadził mnie po świętach do 62kg. Takiej wagi nigdy nie miałam, bardzo dziwnie się z tym czułam. Wróciłam do zdrowego jedzenia i ćwiczęń i przez ostatnie 3 tygodnie waga spadła do 58,5kg.
Może ktoś ma jakieś ciekawe postrzeżenia na temat tego jak zrobić by wkońcu było dobrze. Chciałam jeszcze zaznaczyć, że nie jadam mięsa dlatego w mojej diecie pojawia się często twaróg.
Z góry dziękuje za pomoc:)

Jeśli chodzi o wymiary:
Wzrost: 164 cm
Waga: 58.5 kg
Obwód biustu: 84 cm
Obwód pod biustem: b.d.
Obwód bicepsa: 27.5 cm
Obwód bioder: 98 cm
Obwód w talii: 67 cm
Obwód uda: 57 cm
Obwód przedramienia: b.d.
Obwód łydki: 35 cm

Tydzień treningowy wygląda tak:
Pon
Wyciskanie sztangi na ławce skośnej, rozpiętki ze sztangielkami na ławce, uginanie ramiom ze sztangielkami,ćwiczenia na brzuch
50 min rower.
Śr.
Martwy ciąg, wiosłowanie, triceps- ściąganie drążka w dół i francuskie wyciskanie nad głową.
50 min rower.
Czw.
1h rower
Sob.
Przysiady ze sztangą, wykroki ze sztangielkami, barki-unoszenie sztangielek w bok, w opadzie, ćwiczenia na brzuch.
50 min rowe.
Raz w tygodniu chodzę na zajęcia fitness- czasami. Niekiedy również biegam około 30 min.












Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 90
Właśnie szukałam wtórym miejscu jest edytuj i nie mogłam się dopatrzeć :) u mnie ma i naprawdę widać różnice pomiędzy 55 a 62kg. Mam nadzieję, że teraz odpowiednio zacznę i odpowiednio będę wszystko prowadzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 90
Wyszłą mała pomyłka w jadłospisie, poprawiam


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
ANkieta z działu ladies - poprszę.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakie Ty, tak w ogóle, masz cele?

Bo ja tu widzę parcie na chore chudnięcie. Masz cudowny kształt bioder, zamiast bawić się w walki z wiatrakami i gonić za wygladem wieszaka, wykorzystaj, bo mało która kobieta ma takiego asa w rękawie. Innymi słowy: zabierz się za budowę góry, zamiast za dewastowanie daru, jakim Cię Matka Natura obdarowała.

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2013-04-22 11:49:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 90
Oj nie wieszakiem nie cche być. Cel to wyrzeźbione ładne ciało. Teraz juz jest z moim tyłem nie najgorzej bo spadło 3kg ze mnie. Niestety mam dendencje do przybierania na masie w miejsach bioder i pupy. Ważąc ponad 61kg naprawde źle to wygadało teraz chce dojść do ładnej wysportowanej sylwetki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 90
O jaką ankietę chodzi bo nic takiego nie mogę znaleźć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 90
Dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 90
Wzrost: 164 cm
Waga: 58.5 kg
Obwód biustu: 84 cm
Obwód pod biustem: b.d.
Obwód bicepsa: 27.5 cm
Obwód bioder: 98 cm
Obwód w talii: 67 cm
Obwód uda: 57 cm
Obwód łydki: 35 cm
W którym miejscu najszybciej tyjesz : pupa, uda
W którym miejscu najszybciej chudniesz : talia
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) bieganie, rower, ćwiczenia silowe około 4 razy w tyg.
Co lubisz jeść na śniadanie: shake: pół kostki twarogu chudego, jabłko, mleko 150ml, płatki owsiane.
Co lubisz jeść na obiad : warzywa różnego rodzaju z ryżem brązowym/jajko sadzone, ziemniaki z parownika i brokuły.
Co jako przekąskę : -
Co jako deser : serek homogenizowany z bakaliami, orzechami.
Ograniczenia żywieniowe : nie jem mięsa
Stan zdrowia: ogólnie dobry, oprócz bólu w łydce co mnie ogranicza niekiedy przy ćwiczeniach
czy regularnie miesiączkujesz: tak
czy bierzesz tabletki hormonalne: tak
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: nie
czy rodziłaś: nie
Preferowane formy aktywności fizycznej : bieganie, rower, ćwiczenia siłowe
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : aktualnie brak, wcześniej L carnityna.
Stosowane wcześniej diety : pare lat temu Dukan, warzywno owocowa, obecnie wyrosłam z tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1700kcal, 120g białka, 60g tłuszczu, reszta węglowodany.

Weź się za porządny trening siłowy i skończ już z tymi rowerkami, bo skńczysz z udami jak parówy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 90
Mam juz rozpisany, co o tym myślisz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czas coś zmienić !

Następny temat

madzi - koślawiec do ogarnięcia

WHEY premium