SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolana-rzepki

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 646

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5238
Mam taki problem. Otóż po pewnym czasie trzymania nóg zgiętych w kolanach pojawia się duży ból, który ustepuje dopiero po wyprostowaniu nóg. Problem tym bardziej uciążliwy, że pracuję jako kierowca więc pół dnia trzymam tak nogi. Po zrobieniu zdjęc lekarz powiedział, że rzepki na koncach sa zaostrzone i stad ten ból. Po kilku dniach stosowania przeciwzapalnych i przeciwbólowych ból mija i mam spokoj na kilka tygodni. Teraz pytanie czy przysiady robić do np ławki czy głębokie? Bo przestać nie wchodzi w grę.
Z góry dziękuję za pomoc!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Przede wszystkim, to myślę, ze się z lekarzem niezbyt dobrze zrozumieliście. Nie chcę wchodzić w szczegóły, ale warto abyś z tymi kolanami i zdjęciami wybrał do fizjoterapeuty, który pokaże co robić, aby dolegliwości były mniej dokuczliwe oraz doradzi w kwestii dalszego treningu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co??

Następny temat

Kostka - źle stanąłem, opuchnięta

WHEY premium