SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kończenie cypio i nowy cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4110

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
caba 1/4 e5d starczy w zupełności, a co masz za lab tego testa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 826 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33987
zioekt
caba 1/4 e5d starczy w zupełności, a co masz za lab tego testa?


zostały mi 4 strzały irana 200mg/2ml to wbiłem i chyba nie za dobre początek mostku zaczołem na tym nowym genesisie i czuć było ,że jest lepszy teraz cykl poleci na nowym gene soki i wino vermo

caba zacząć jeść od początku cyklu bo fizycznie go jeszcze nie mam, i chyba dopiero wrzuce za 2 tyg ?

Po skonczeniu Npp zrobie badania i przybije 5000 hcg, czy wczesniej przybić ?

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
możesz za 2 tygodnie nic się nie stanie, hcg bij co 6 7 tygodni niezależnie co akurat leci, no wynik nie za ciekawy, nawet jak po 6 dniach badania, ile temu ostatni genesis poszedł, zanim wszedł iran?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 826 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33987
3 tyg temu

tym estradiolem też się nie przejmowac póki co ??

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to w tym iranie testa nie byłlo ten poniżej normy to jest pozostałość z genesisa i zacznij bić już normalny towar, bo bloczek wyłapiesz, a e2 niskie, bo test anie ma w Tobie to spadło
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 826 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33987
Dzieki za wszystko Sog leci

Od jutra lece z tematem koniec op*****lania sie :)

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Ronney88 cykl jest dobrze rozpisany , bicie hcg przybij 2500j e3d , są różne metody bicia na cyklu, jedni wolą mniejsze dozy inni duże jeszcze inni średnie. Zrób tak jak masz rozpisane.
NPP dawka dobrze dobrana , na pierwszy kontakt z nandrolonem.
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 826 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33987
Dzięki również WNC za porade

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 826 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33987
witam pisze w tym temacie bo wszystko było tu opisane byłem najpierw na cypku z metka poczym zrobiłem mostek jakies 8 tyg 200mg cypio e7d i 5000hcg
wskoczyłem na cykl który trwa juz około miesiąc
cypio 600mg tyg
npp 300mg tyg

dzisiaj skręciłem kostke jestem wykluczony z treningów na conajmniej miesiąc wiec mysle ze dalsze bicie niema sensu chciałbym zrobic odblok i najwyzej zaczać od nowego roku co radzicie na odblok

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94824 Napisanych postów 364827 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670203
najpierw badania i wyrównanie hormonów potem hcg i combo clom/nolva
lub nie schodzić i ćwiczyć samą góre

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CLEN DB PHARMA - Slabe efekty - co jest ?

Następny temat

Cykl na siłę.

WHEY premium