SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klatka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10170

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
W przod barkow bardzo wygodnie, opierasz sie lokciami o stol, rozluzniasz barek i wbijasz.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1120 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8565
Nie mowie ze niewygodnie, aczkolwiek akos dziwnie igla mi wchodzi w przod barku ...

Let them hate... so long as they FEAR !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
ja poleciałem w udo w poniedzialek i dzisiaj nie moge zejsc ze schodów tak mnie nap*****la

w barko moze sprobuje

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
mozesz rowniez oprzec lokiec o kolano poprostu i tez luzno jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
a jakbym w bok chcial?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
no ja robie w boczny akton siadam sobie opieram reka w kolano tzn poczatkiem tricepsa od strony lokcie mniej tak zeby luknac jak mi wygodnie pochylam sie na dol druga reka biore sprzet zakuwam mniej wiecej w srodek barku tzn ani u gory ani na dole i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
sprobuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
już widzę jak pięknie rozwija się stan zapalny po strzale w klatę w okolicach pikawy super sprawa musi być
qrwa po ostatniej jeździe z infekcją poiniekcyjną mam mieszane odczucia do iniekcji wogole

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10551
BadMad rozumiem Cię...dlatego w łape jeżeli już coś mam wbić to tylko enan...

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OT- jaka silka otwarta w poniedz. W-wa

Następny temat

Suple po saa

WHEY premium