SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka słów od Chucka Liddella

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2452

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17660



Chuck Liddell przygotowuje się do walki z Shogunem. Chce udowodnić, Danie i całemu światu MMA, że nadal potrafi walczyć.

“Myślę, że Rashad Evans długo będzie bronił pasa LHW. To ja wygrywam walkę. Popełniłem błąd, złapał mnie i znokautował. Wygrywałem ją do czasu KO. Ludzie pytają mnie o emeryturę. To nie tak, że przegrałem, ze starości. Po prostu popełniłem jeden błąd a on go wykorzystał."

To taka sama walka jak Wanderleia Silvy z “Rampage" Jacksonem czy Andrei Arlovski vs Fedor, obaj wygrywali walkę do czasu KO, popełnili błąd i zapłacili najwyższą cenę.

Rashad to prawdziwy mistrz, wygrał wiele walk by dostać title shota. (Nawiązanie do Brocka Lesnara).

www.fight24.pl 

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 830 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5179
a ja tam z Icemanem się zgodzę. NP. Walka Forrest z Rampage , albo Wanda z Icemanem ci co przegrali wg.sędziów byli lepsi o wiele


w taki sporcie jak mma bez błędów sie nie obejdzie


Chuck dobrze nawija

Jestem Szefem własnego życia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1903 Napisanych postów 19766 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 731074
Gadanie...
Popelnilem blad, Silva popelnil blad, Arlovski popelnil blad. Byli poprostu w tych walkach gorsi i tyle. Po co tlumaczyc sie bledami. To tak jakby powiedzial jestem najlepszy ale czasem popelniam bledy, ale i tak jestem najlepszy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17660
Possible, zauważ, że nie mówi "Jestem lepszy od niego ale to on ma pas"
Tylko powiedział, że jest prawdziwym mistrzem, do tego zobacz walkę AA vs Fedor, jakby nie patrzeć Arlovski nie trafił Fedora tak mocno by mówićo jakiejś mega przewadze ale wygrywał. Popełnił błąd podpalił się chciał latające kolano, a tu zonk.

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1903 Napisanych postów 19766 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 731074
Koy, rozumiem. Ale czy to ma jakiekolwiek znaczenie? Kazdy jakies bledy popelnia. Przykladowo Fedor takze, a zawsze wychodzi jako wygrany. Po co mowic o bledach. Nie lepiej powiedziec- bylem gorszy w tamtej walce?

Zmieniony przez - Possible w dniu 2009-03-26 16:31:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skoro wygrywal ja do czasu KO to jak moglbyc gorszy ? gorszy moglbyc ten momenty w ktorym zostal znokautowany
ja tam lubie Chucka szczegolnie od kiedy prowadzil reality show UFC
mam nadzieje ze treraz wygra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 830 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5179
Possible żal ciebie ..... nie rozumiesz widzę walki w MMA

Jestem Szefem własnego życia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17660
Ale on nie był gorszy wygrywał na kartach sędziowskich

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Przegrali to przegrali, koniec - co im po dobrych wynikach na kartach sędziowskich skoro laury poszły do kogoś innego?

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z fedorem każdy wygrywa dopóki nie zosyanie trafiony, albo poddany :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 900
Ja nie rozumiem takiego czegos ze byl lepszy ale przegral..A moze akurat Evans mial taka taktyke i ona sie po prostu powiodla.Arlovski tez wygrywal do czasu KO i tez powiecie ze jest lepszy ? Fedor popelnia bledy np.walka z Fujita gdzie dal sie trafic czy walka z Randelmanem gdzie dal soba cisnac o ring niemilosiernie a jakos wygral wiec takie slowa od takiego zawodnika jak Chuck tylko go osmieszaja ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Co innego sytuacje typu Bisping vs Hamill, gdzie decyzja w ogóle nie odzwierciedla przebiegu walki. Ale tu jest prosto i klarownie, jeżeli Chuck zostaje KTFO - to po co pieprzy że jest lepszy?

Wesoły wegan :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Angels of Fire V - Champions - 10.05.2009

Następny temat

BROWN VS. FABER 2 na wec 41, 7 czerwca

Wiecej