SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka pytań o cykl. TREN PROP WINO SALBUTAMOL

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1177

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 111
1. WIEK: 28
2. WAGA: 95 kg
3. WZROST: 178
4. WYMIARY:
-biceps: 45
-klatka: 111
-udo: 67
-talia: 89
5. STAŻ NA SIŁOWNI:
6. DIETA: 2350kcal
-białko: 230g
-węglowodany: 60 g
-tłuszcz: 130
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: Kilka razy testosteron , ostatnio Rok temu cykl testosteron propionat zakończony skutecznym odblokiem i zaraz potem przekonany podpowiedziami kolegów brałem Prohormony Epi + mk677 co zakończyło się mega blokiem depresja i pomocą endokrynologiczna.
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: Rzeźba
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: Luty 2018 : Testosteron propionat 100 mg co dwa dni, odblok czerwiec lipiec, badania po odbloku pokazały 689test, i w lipcu wziąłem PH EPI i Mk677 przez 4 tyg w połowie września uczucie bloku, depresja i ponowny odblok który był mało skuteczny i od stycznia 2019 do lutego kolejny odblok.
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tycia
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: Lysienie
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:

PYTANIE:
Siema wjechałem na cykl
tren 50 mg c2d
Propionat 100mg c2d
Wino 40mg cd
I salbutamol 2 x 2 tab dziennie ( co 5 dni zwiększam o 1) moje pytanie to czy ktoś zauważył znaczący spadek libido przy takim cyklu lub trenie ? Pierwszy raz biorę trena, łapie mnie kaszel, strasznie mi gorąco, nie mogę się skupić i jestem mocno poddenerwowany i wyraźny spadek libido, poranne wzwody odrazu zanikły. Jestem mocno wyczulony na spadek libido po ostatnim cyklu ( mam nadzieje ze rozumiecie o co chodzi) i nie chce tego znów doświadczyć. Z góry dzięki za wypowiedzi !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 111
Panowie jest niespodzianka ;) może macie jakieś pomysły, ja z symexem mam odczynienia 2 raz, interes pytanie , bije od 25 listopada , najpierw z libido było różnie, potem mega na plus, nie mogłem wytrzymać. Wczoraj przed wzięciem tab symexu libido nie do opisania, i złożyły się dwie rzeczy. Wziąłem symex i przybilem nowy towar. Ale towar sprawdzałem na stronie swiss remedies, i było napisane ze jest Git, co prawda do listopada ale bez przesady. Myślicie ze symex zdjął mi za dużo estradiolu? Bo przyznam szczerze ze kobieta musiała się trochę postarać a i problemy z utrzymaniem wzwodu których Przed symexem Nie było. Biłem Propa Z Nexium. Zastanawiam się po prostu czy brać kolejne dawki symexu, czy może to towar. Pozdro dla kumatych którzy coś mądrego powiedzą ;);)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 171 Wiek 44 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1131
Masz badanie prolki testa estro sprzed tego cyklu? Zbadaj to znowu i porownaj co sie dzieje w hormonach. Rozdraznienie to zazwyczaj normalne na trenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 111
Mam tylko kobieta mnie w nocy zaatakowała i testosteron leży około 380 i estradiol 20 i prolaktyna 18, niestety wyjechałem za granice i dopiero za 2 tyg będę mógł zrobić badania. Myślicie ze po 2 strzale tak to odczuwam? Jestem trochę w szoku takiego spadku libido się nie spodziewałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 111
Tu podklejam moje badanie przed staru cyku. Myślicie ze jest ok? Bo to po sexie i nie wiem czy prolaktyna i testosteron nie przeklamany.
myślałem Że mam więcej testosteronu ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 111
Tu podklejam moje badanie przed staru cyku. Myślicie ze jest ok? Bo to po sexie i nie wiem czy prolaktyna i testosteron nie przeklamany.
myślałem Że mam więcej testosteronu ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669156
bez badan to można po gdybać tylko sobie
prolka przed cyklem już była wysoko i pewnie tutaj jest sprawca
z trenem to cie lekko poniosło , ale to twoja sprawa


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2019-11-27 19:09:52

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Ale dobrze rozumiem, że dopiero drugiego strzała dałeś?

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 111
Tak dopiero 2 strzał. A czemu z trenem mnie poniosło, napisałem o prowadzenie znanego polskiego kulturystę i on polecił mi ten cykl. Sam nie wiem, pisałem i pytałem czy aby napewno to stwierdził ze będzie ok i żebym był spokojny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Jak masz trenera który Cię prowadzi działał z nim pytaj co dalej niech rozwiązuje problemy za to pega dostaje w łape.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669156
Hari91
Tak dopiero 2 strzał. A czemu z trenem mnie poniosło, napisałem o prowadzenie znanego polskiego kulturystę i on polecił mi ten cykl. Sam nie wiem, pisałem i pytałem czy aby napewno to stwierdził ze będzie ok i żebym był spokojny.


to na cykl po trenie zostanie na przełamanie tylko base insa i gh , baran nie trener tyle ode mnie
a twój "trener" co na to wszystko? zauważył trener ze masz wybitą prolkę? wie ze tren dodatkowo podbija prl?
estro podskoczy to dodatkowo pociągnie za sobą również prl

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 111
A czy prolaktyna nie jest przekłamana ? Pisałem wcześniej ze w nocy uprawiałem sex i to kilku krotnie a rano zrobiłem badania. Słuchajcie robiłem już kilka razy coś bez pomocy wiec teraz nie żałowałem kasy i chciałem dobrze co wraz spotyka się z krytyka. Nie chce nikogo obrażać i poprostu chciałem się tu szerszego grona zapytać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Slaba morfologia

Następny temat

II cykl proszę o poradę

WHEY premium