SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka pytań

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 285

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 83 Wiek 29 lat Na forum 289 dni Przeczytanych tematów 599
Witam mam kilka pytań na które brakuje mi odpowiedzi

1. Jak długo można trzymać rozrobione HCG w lodówce? Dawka 1000iu w tygodniu, wytrzyma mi to 5 tygodni?
2. Przez przypadek pokrętło w lodówce przekręciło mi się na maks i było tak około 8h, HCG mogło się zepsuć?
3. Jeżeli mam robioną inj w prawy pośladek to wychodzi mi pod skórą takie zgrubienie/guzek po czym schodzi za około 4-5 dni. Inj robiona w lewy pośladek przebiega bez żadnych problemów. W obu przypadkach pośladek nie boli. Czy to jakiś problem? Igła 0,6x40mm
4. Robiąc inj podskórną z HCG w brzuch wbijam około połowę igły 13mm, może tak być?
5. Czy po HCG odczuwa się coś na jądrach itp.? Ja nie czuje nic dlatego pytam

Za wszystkie udzielone odp będę wdzięczny, dzięki!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 151 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1398
1 - wytrzyma, choć im dłużej trzymasz je w lodówce tym bardziej traci ono swoje właściwości. Producenci polecają trzymac rozrobiony roztwór w lodówce nie dłużej niż 60 dni
2 - do jak niskiej temperatury spadło? Moja lodówka jest ustawiona na 4° i jest wszystko ok.
3 - jeśli nie boli to znaczy że wszystko jest ok. Zwykła reakcja skórna
4 - insulinowki powinno wbijac się całe,nie są one przecież długie
5 - kwestia indywidualna, jedni czują inni nie. Dla pewności czy HCG jest prawdziwe możesz zrobić test ciążowy


Zmieniony przez - kevin1990 w dniu 8/24/2023 5:26:19 PM
2

Dużo zdrówka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 83 Wiek 29 lat Na forum 289 dni Przeczytanych tematów 599
2. Nie wiem ale na najniższej półce miałem owoce to trochę przymarzały i ściana tylnią też zaszła trochę lodem, HCG trzymam na drzwiach na samej górze, tam chyba najchłodniej
3. Boli trochę tylko jak dotknę mocniej lub usiądę na czym twardym np. podłoga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3418 Napisanych postów 1921 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17389
Sprobij iniekcji w barki. Mialem ten sam problem, od kad bije w barki nie mialem ani razy problemu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
Nie wiem jaki bf, ale zazwyczaj takie gule powstają jeżeli wbije się za płytko. Też proponuje barki/uda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 83 Wiek 29 lat Na forum 289 dni Przeczytanych tematów 599
Bf około 20%. Inj wykonywana identycznie jak w lewy pośladek (nie jest za płytko) a jednak na jednym wychodzi na drugim nie. Zostanę najpierw przy lewej stronie a za jakiś czas spróbuje z powrotem prawą może będzie lepiej, barki i uda jakoś nie przemawiają do mnie. Dzięki za odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 151 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1398
Huricz
2. Nie wiem ale na najniższej półce miałem owoce to trochę przymarzały i ściana tylnią też zaszła trochę lodem, HCG trzymam na drzwiach na samej górze, tam chyba najchłodniej
3. Boli trochę tylko jak dotknę mocniej lub usiądę na czym twardym np. podłoga


W takim razie czas na nową lodówkę, bo jeśli masz lod na ściankach to znaczy że przepuszcza. A wracając do dopingu to staraj się trzymać gdzieś może zdala od tej najniższej temperatury w tym przypadku od ścianek. Kiedyś czytałem że któryś gość z forum zamrażał HCG, później rozmrażał i wbijał, twierdził że to działa ale ja osobiście tego nigdy nie praktykowałem więc nie wiem ile w tym prawdy, w każdym razie uważam że powinniśmy trzymać się zleceń producenta a na ulotce nie ma ani słowa o takich "eksperymentach" ,myślę natomiast że jak nie spada poniżej 1° to powinno być ok. Staraj trzymać się na środku lodówki, pozdrawiam

Dużo zdrówka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 151 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1398
Huricz
Bf około 20%. Inj wykonywana identycznie jak w lewy pośladek (nie jest za płytko) a jednak na jednym wychodzi na drugim nie. Zostanę najpierw przy lewej stronie a za jakiś czas spróbuje z powrotem prawą może będzie lepiej, barki i uda jakoś nie przemawiają do mnie. Dzięki za odp


Jak wykonasz dobrze iniekcje w udo to przestaniesz bić gdziekolwiek indziej, uda moim zdaniem to najlepsze miejsca do kłucia choć sam kiedyś stałem oporem. Barki przerabiałem ale źle wykonana iniekcja kończyła się bólem i brakiem unoszenia ręki do góry. Ale zły zastrzyk raz na jakiś czas się zdarza. Źle wykonany w udo jest bolesny i ogranicza chodzenie, o przysiadach możesz zapomnieć. Ale gdy już opanujesz tą technikę to nie zmienisz jej na żadną inną hehe
1

Dużo zdrówka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 83 Wiek 29 lat Na forum 289 dni Przeczytanych tematów 599
Co do temperatury w lodowce to mam problem bo temp pokazuje na termometrze 12,5 stopnia chociaż ustawiłem ja na maksa. Ostatnio coś zaczęła świrować i muszę zamówić nową. Hcg będzie dobre? Temp wcześniej skala między 6 stopni a 12,5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 83 Wiek 29 lat Na forum 289 dni Przeczytanych tematów 599
Producent zaleca 2-6 stopni, 4 stopnie więcej też nie jest jakoś strasznie dużo tak mi się wydaje bo i tak jest chłodno
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ginekomastia?

Następny temat

Skutki uboczne Turanabolu solo

WHEY premium