SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kelton - masz naszą ulotkę - damy Ci 5% RABATU

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3802

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 680 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10203
Wygrałeś kompletną siłownię wartości 9,000zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 282 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7788
haha Warszawa;D no jeszcze dalej trzeba było je rozdawać;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
to chyba dobrze że gdzieś daleko a nie tylko okolice Brzeska . Warszawa jako centrum i stolica Polski jest chyba dobrym miejscem nie sądzisz.... ?

Pozdrawiam Duda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29416 Napisanych postów 62859 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902264
moglibyscie dokladac do zamowiem ze sklepu sfd w koncu oni tez sprzedaja wasz sprzet

a moze juz dodajecie???




trafilem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 282 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7788
Właśnie Mumin dobrze mówi:D i w sumie TY dudua też tylko jak ja mieszkam na drugim końcu polski to nie bardzo pojadę po ulotkę do warszawy:D bo to by było głupotą:D ale moglibyście zrobić tak jak mumin gada to każdy by miał szanse czy z warszawy czy np. jak ja Zielonej Góry:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1953
Panowie, z racji tego, że trafiliście już na to forum, wam ulotka nie potrzebna. Ulotka jest formą reklamy i ma zainteresować produktami firmy ludzi, którzy jeszcze o niej nie słyszeli

Kropla skałę drąży

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 282 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7788
no tak:D ale 5% rabatu zawsze by się przydało:) bo mieć a nie mieć to ja wole mieć;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
jak ci chodzi o te 5% tak bardzo to jak będziesz zamawiał coś to napisz swój nick z forum to jakiś rabat dostaniesz

Pozdrawiam Duda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 282 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7788
nie no cos Ty;d żartowałem tylko;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
to po co tyle zamieszania robisz ... ?


Pozdrawiam Duda
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prosze o pomoc w doborze sprzętu

Następny temat

Wyciąg do 400zł

WHEY premium