SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kasperczak selekcjonerem reprezentacji Senegalu!

temat działu:

Piłka Nożna

Ilość wyświetleń tematu: 3173

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
SE to brukowiec

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9219
Kasperczak na celowniku Francuzów

Henryk Kasperczak może podpisać kontrakt we Francji, nie czekając na rozstrzygnięcie sporu z Wisłą Kraków w FIFA. O polskiego trenera zabiega Rennes - informuje "Przegląd Sportowy".
- Jeśli Wisła nie chce, bym dla niej pracował i nawet nie wpuszcza mnie na swój stadion, to jej sprawa. Ja jestem wolnym człowiekiem i mogę podpisać nową umowę, gdzie chcę - twierdzi Henryk Kasperczak.

Polskie media spekulują, że Kasperczakiem zainteresowany jest Olympique Marsylia. Ten klub prowadzi jednak rozmowy z Włochem Claudio Ranierim, ostatnio szkoleniowcem Valencii i Chelsea, a opcją rezerwową jest były reprezentant trójkolorowych, Jean Tigana.
Polaka chciałaby natomiast pozyskać siódma drużyna minionego sezonu ligi francuskiej ekstraklasy - Rennes. Pod warunkiem, że fiaskiem zakończą się rozmowy z Raymondem Denoueix. - Mam w zanadrzu jeszcze dwie kandydatury trenerów z zagranicy. Jeden z nich mówi po francusku - ogłosił prezes Rennes, Emmanuel Cueff.

Jak ulał pasuje to do tej charakterystyki Kasperczak, który właśnie we Francji rozpoczynał trenerską karierę pod koniec lat siedemdziesiątych i świetnie opanował miejscowy język.

Przegląd Sportowy to już nie brukowiec

Nie wywołuj Wilka z lasu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Janas stawia na Jelenia

Następny temat

Po-ligon: A to nasza liga właśnie

WHEY premium