SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karnitynka :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1551

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1038 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8246
Mam L-karnitynę olimpu 30, trochę tłuszaczyku i trenig dobrze rozpisany, mam 17lat i waże 72 kg a mam 174 cm wzrostu, jak powinien ją dawkowac i kiedy?? moze przed treningiem , jest do ssania , pomóżcie!!

Wszystko co mam zdobyłem sam :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
a jak z dieta ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1539 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54239
1g 30 min przed ćwiczeniami,nie spodziwaj sie rewelacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
jesli zalezy Ci jedynie na zgubieniu tluszczu, mozesz troche z miesni upooscic to obniz kalorycznosc diety do -200kcal (deficyt) i daj ponad 2g bialka/kg mc...reszte kalorii podziel na polowe i daj na tluszcze i ww...

karnityne przy takim plaie bierz w ilosci 500mg na czczo...i 500mg ok 2h przed treningiem...

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 92 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1298
Z tym że musisz dokupić karnityny bo 30 tbletek to zbyt mało.

Tomek Ś.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
misoo.. reszta kalorii dzielona na pół to baaaaaardzo nierozsądny pomysł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
why ?

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
najskuteczniejszy sposób to max obcięcie węgli (tylko w okolicach okołotreningowych).. większość energii z tłuszczu + dużo białka.. łatwiej palić tłuszcz przy takiej metodzie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
tzn powiem tak...jest wiele szkool...ja obecnie testuje taka jaka przedstawilem wyzej z tym ze mam dodatni bilans kaloryczny...

btw..wg mnie...jesli zalezy mu jedynie na utracie tluszczu to moze byc...
dla goscia ktory ma 3000kcal na redukcji to daje ok 200g bialka, 120g tluszczu i ok 300g ww...

ale jak zrobi Twoim systemem to sie przekona czy dobrze dzialal...

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
W sumie ważne żeby mieć deficyt, odp ilość białka i aeroby.. moja metoda jest raczej dla bardziej zaawansowanych.. jak ktoś nie do końca wie co robi to lepiej niech sie nie zabiera za ten sposób ;) BTW w odżywianiu jest ciekawy art o insulinie.. warto go sobie przeczytać ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1038 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8246
To jak mam odzywki (megabol 95% -białko)to nie żałować, ograniczyć węglowodany a karnitynke 1 godz przed trenigiem i wcześnie??

Wszystko co mam zdobyłem sam :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CZY OPLACA SIE JESZCZE TERAZ WZIĄŚĆ GAINERA ?????

Następny temat

Soja Protein Naturella

WHEY premium