SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kadra narodowa 2011

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3000

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 500
WZOREK masz rację ale własnie ja na takich samych zasadach jak pisze Tasak19 pojechałam w tamtym roku ale teraz moze byc problem ze względu na max 8-miu zawodników.
Ja mysle ze jesli ze swoim wynikiem bedziesz miał szanse na medal to mogą cie wziąsc a np nie wezmą innej osoby ktora ma małe szanse...Jesli nie bedzie miejsc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
milus13 Mistrz Europy IPF
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 894 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18861
W tym wypadku sytuacja nie jest taka skomplikowana bo MŚJ i MŚ są łączone, więc zgłoszenia będą wysyłać razem..
ja na mistrzostwach Polski Juniorów w trójboju startowałem chyba raz w życiu, a na MEJ i MŚJ kilka razy byłem, kwalifikowałem sieprzez seniorów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 209 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4443
http://www.powerlifting-ipf.com/Nominations.47.0.html
już jest lista podana na MŚ czy to pewne już?

Zmieniony przez - Tasak19 w dniu 2011-03-29 13:32:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
milus13 Mistrz Europy IPF
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 894 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18861
to tylko nominacje.. ostateczny skład chyba 30 dni przed zawodami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 209 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4443
aaa
rozumiem ale raczej kto jest zgłoszony i wpłaci kaucję 1500 EUR to raczej pojedzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
milus13 Mistrz Europy IPF
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 894 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18861
to musisz gadać z trenerem kadry lub dzwoni do zwiazku..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1207 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7848
ciekawe ciekawe!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UDZIAŁ W ZAWODACH MIĘDZYNARODOWYCH

Następny temat

arnold clasic 2011

WHEY premium