SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

K-1 World GP - pary !

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8355

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
K-1 World GP
Tokyo Dome, Japonia
2 Grudnia,


Semmy Schilt vs. Jerome Le Banner
Ernesto Hoost vs. Chalid “Die Faust" Arrab
Glaube Feitosa vs. Ruslan Karaev
Remy Bonjasky vs. Stefan Leko



będzie się działo !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
Feitose pod niebioasa sie ze mna nie założy że przegra z Bonjaskim-a tu przegra remy z lekiem i feitosa z karaevem i kasa zostanie u mariana

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Ja ciągle liczę, że zmienią decyzję walki Karajev - Hari...

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wątpię w to...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
Myślę, że w dobrej formie i przy dobrze ułożonych półfinałach Karaev mógłby dojść do finału i walczyć ze Schiltem.

EDIT: To jest oficjalna informacja ?

Zmieniony przez - Tomasz69 w dniu 2006-10-02 13:50:31

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
"Myślę, że w dobrej formie i przy dobrze ułożonych półfinałach Karaev mógłby dojść do finału i walczyć ze Schiltem."

Tomasz skąd pomysł, że Schilt będzie walczył w finale? Karajev w tym gronie powinien dostać oklep od każdego. Liczę, że zrobi to Leko, albo Bonjasky A najlepiej by było jakby to byli Schilt, albo JLB

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
Moim zdaniem takie pary są całkiem ciekawe A co do Karaeva to także przypuszczam, że coś tu się jeszcze może zmienić. Nie lubię Hari'ego, ale uważam, że sprawiedliwiej by było, gdyby to on w tej sytuacji wszedł od "ósemki". Jeśli natomiast wejdzie jednak Karaev to mam nadzieję, że ktoś go tam ukarze za to, co zrobił - najlepiej JLB, tylko że niestety Francuz nie jest już takim fighterem, jakim był kiedyś Hoost także się mocno postarzał, z Fujimoto wygrał rutyną, doświadczeniem, ale niczym więcej. Mam nadzieję, że do finału będzie lepiej przygotowany. Zapowiada się dość interesujący turniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1984
Kto wygra według was turniej ? Jestem za JLB i Setfkiem Leko

Lepiej umrzec stojac niz zyc na kolanach.
Jezdzcy apokalipsy zawsze wierni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
Marian: Moim zdaniem _niestety_ znowu wygra Schilt. Choć bardzo tego nie chcę.

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
Chciałbym, by wygrał JLB, ale nie wiem czy to realne. Żałuję bardzo, że nie ma Sefo w tej stawce (np. zamiast Arraba), ale cóż...Leko okazał się lepszy. Leko ogólnie będzie dla każdego wyzwaniem i może namieszać. Ale nie sądzę, by wygrał całość. Hoost niestety nie prezentuje się zbyt dobrze, ale wiadomo, że zawsze jest niebezpieczny. Ze swoim doświadczeniem i umiejętnościami potrafi wygrać z każdym. Arrabowi, Feitosie i Karaevowi nie daje praktycznie żadnych szans na sukces w turnieju.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 857 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13927
Nic nie piszecie o Remym a mysle ze ma tez duze szanse...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WFC 2 - wyniki !

Następny temat

11.11.2006 Różalski na turnieju we Francji

WHEY premium