SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

K-1 World GP 2007 in Yokohama wyniki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3728

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2613 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11456
1. Mitsuga Noda defeated Cyril Abidi after 3R by a 3-0 judges’ decision (29-27 twice, 30-2.

2. Gokhan Saki defeated Hiromi Amada at the end of R2 by TKO (towel thrown in).

3. Alexander Pitchkounov defeated Hiraku Hori in R1 in 2 minutes, 27 seconds by KO (three-knockdown rule in play).

4. Zabit Samedov defeated Tsuyoshi Nakasako after 3R by a 2-0 judges’ decision (30-30, 30-29 twice).

5. Junichi Sawayashiki defeated Jerome Le Banner after 3R by a 3-0 judges’ decision (30-26, 29-27, 29-26).

6. Mighty Mo defeated Choi Hong-Man in R2 in 50 seconds by KO (right hook).

7. K-1 Heavyweight (100 kg) title match tournament: Badr Hari defeated Ruslan Karaev in R2 in 2 minutes, 46 seconds by KO.

8. K-1 Heavyweight (100 kg) title match tournament: Yusuke Fujimoto defeated Musashi in overtime in 1 minute, 23 seconds by KO (left high-kick).

9. K-1 Super Heavyweight title match: Semmy Schilt defeated Ray Sefo in R2 in 26 seconds by KO (straight left).

Profil Wanda http://www.sfd.pl/temat283518
Kompendium wiedzy o Pride FC
http://www.sfd.pl/temat283144
Yamaha TZR forum: www.yamaha-tzr.eu 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3043
JLB mial kontuzje i nie ma co o tym dyskutować bo to mozna bylo widziec golym okiem. Druga sprawa to ze chyba wogole sie nie przygotowywal do walki, to samo co Abidi.

Karaev to swietny zawodnik, a superman punch byl bardzo efektowny i zarazem skuteczny. Moim zdaniem musi jeszcze nazbierac troche doswiadczenia, i potrenowac sile ciosu.

Musashi tez zaliczyl ladne KO, imo nie powinno byc wogole 4rundy.

Sefo - Schilt - Super walka, odwazne ciosy sefo i knockdown w pierwszej rundzie, w drugiej za szybko zaatakowal i dostal czysto.

Wg. swietna gala, liczylem na karaeva i jlb. Jak widac jlb narazie chyba nie mysli o k-1 a karaev pokazal sie z bardzo dobrej strony :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 449 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3701
Might Mo rozwalil Choia ! Musze to zobaczyc ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
le banner vs sawayashiki-jerome chyba nie jest zbyt zadowolony.sawayashiki ma dobry boks(2 knockdowny le bannerowi!) ale wydaje mi sie jakby psychicznie byl nie za dobrze przygotowany-przez cala walke sie cofal.ale wygral.

might mo z choiem spisal sie na medal.dobrze skracal dystans i zapodal niezle ko

hari vs karaev-dobra,twarda walka.koniec kozacki-hari ledwo sie podniosl a po chwili zafunowal ko.dobrze ze tym razem obylo sie bez kontrowersji

sefo vs schilt-piersza runda dla raya ale w drugiej dal sie zaskoczyc lewym prostym w szczene

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 819 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8552
Ostatnio w UFC, Pride i K-1 padają ciekawe, zaskakujące wyniki. Ciekawe kiedy sytauacja się unorumuje.

Moja lewa noga to mój kapitał

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8503
Dragonik ma pewnie dolinke bo jego bozek przegral w tak kompromitującym stylu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 371 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4804
wow! walka Karaeva z Harim to prawdziwy hit na niedziele! końcóka zaskakująca bardziej niz..niz.. akcje konczące kazdy odcinek klanu czy na wspolnej. Juz myslalem ze wyniki zle Grzechu skopiowal hehe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Buahahahha! Obejrzałem walkę Karajeva z Harim!
Tak powinna się skończyć ich pierwsza walka i to Hari powinien być w finałach. Dziwiłem się, że Karajev przetrwał 1 rundę - nie miał pojęcia co robić i zaczął atakować "superman punch" co wyglądało dosyć komicznie.
W 2 R. myślałem, że już po Harim kiedy był liczony (musi popracować nad skupieniem - obronę ma bardzo dobrą, ale chyba poczuł się zbyt pewnie i zlekceważył Karajeva na chwilę). Ale Hari wstał i zrobił BAM! Nikomu nie zyczę takich nokautów, ale Rusłanowi się należało za to co zrobił w ubiegłym roku
Poza tym to co mówilem już dawno - kolejna walka Karajeva z dobrym zawodnikiem i kolejne ciężkie K.. A niektórzy pod koniec 2005 widzieli w nim przyszłego mistrza
Teraz widać gdzie jest jego miejsce jeśli chodzi o K-1.

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7672
karaev vs hari - bardzo dobra, emocjonująca walka, z niesamowitym zakończeniem. hari się zrewanżował, ruslan się zrehabiliotował sportowym zachowaniem hari miał przewagę zasięgu sporą. te długaśne nogi i te potężne lowy, to robi wrażenie. karaev nie ma zbyt silnego ciosu, ale potrafił badra trafic kilka razy czysto i posłac na dechy. zakończenie szok! niestety nie widziałem dokładnie tego ciosu - w filmiku, który posiadamm nie ma powtórek. acha, miło, że okazali sobie szacunek i nie było chamskich akcji ani napinek.

schilt vs sefo - na schilta nie ma bata. sefo był blisko, ale źle skończył. ale forme przyzwoitą prezentuje.

choi vs mo - usmiech na twarzy miałem przez całą walkę. obaj sa nieco upośledzeni ruchowo. mo pięknym cepem skończył olbrzyma. choia sie fatalnie ogląda, yo naprawde mierny fajter, miło, że w końcu zaliczył ko.

le banner vs sawayashiki - wspaniale jeromme! pełna kompromitacja. nie chcę go juz więcej oglądać. jak ma tak walczyć, to niech gra w filmach, rapuje, tańczy... cokolwiek. dał dupy na maxa. fakt, że cięzko walczyc z przeciwnikiem, który ciagle ucieka. ale jlb był na dechach, był dwukrotnie liczony i wyłapał kilka niezłych ciosów. dla takiego małego goscia jak sawayashiki zabieganie le bannera było świetna taktyką. niemniej jednak walka żenada. bo kto to w ogóle jest ten sawayashiki?

Krasnoludki, które można spotkać w lesie to nie mali ludzie, ani dzieci.
Są to zwierzęta i mogą przenosić choroby.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 714 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6525
widziałam trzy walki narazie:
hari vs karajev- niesamowita ta walka była!
jedno powiem :Hari to niezły ściemniacz, podpuścił Rusłana!!! nie wierze, że go powalił ten cios, no nie uwierze, że Rusłan ma takiego powera w łapach- hahaha
dla mnie ewidentne to było, że hari zagrał psychologicznie, wiedział, że rusłan sie otworzy przez zbytnią pewnosć siebie, chcąc skończyć to co "niby" zaczął. bardzo dobre posunięcie Hariego- inteligencja duuuża.

ray vs semek- f***&SHIT. nie moge tego ogarnąć- byłam niemal pewna że RAy załatwi semego- w pierwszej rundzie widać było dobre przygotowanie Raya , wspaniale walczył, powolutku podchodził semka. Jak to sie stało, że sie stało....to był przypadkowy cios w szamotaninie...bardzo źle sie stało!!!!!nie mam słów.

choi vs Mo- rewelka, Mighty zrobił to co powinien zrobić Jeromme-
roz. je. bał olbrzyma jedną petą - tak to sie robi panowie!

Jeromme vs Sawa....- o LOL, ja pier.... Jeromme dostał jakiegoś leszcza żeby mógł chyba odbudować swój image po zeszłorocznych wyczynach.
a tu prosze!
najpierw to jak sparring wyglądało, a potem to już taka nuda że bleeeeeeeeeee. no i końcówka- czuję się jakby mnie ktoś młotkiem stuknął.
O CO CHODZI??


Zmieniony przez - Joanna B. w dniu 2007-03-04 19:09:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 857 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13927
Karajev i jego lewy-prawy jak z semi kontaktu ehh, przez chwile myślalem ze może tym razem nie dostanie nokautu, że juz wygrał. Kilka sekund i finał taki jak zwykle, Karajev leży i sie nie podnosi. No nie moge albo on taki pechowy jest, albo taki słaby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
dla mnie ewidentne to było, że hari zagrał psychologicznie, wiedział, że rusłan sie otworzy przez zbytnią pewnosć siebie, chcąc skończyć to co "niby" zaczął. bardzo dobre posunięcie Hariego- inteligencja duuuża. -zapewne to ,,zagranie psychologiczne'' zostawiloby dobre wrazenie na sedziach gdyby doszlo do decyzji

najslabsze psy najglosniej szczekaja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

K-1 World Gp 2007 in Yokohama Walki do zassania!

Następny temat

Kwietniowe PRIDE w LA odwołane !!!

Wiecej