SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KTO STAŁ BLIŻEJ?

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7347

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Czesc!!!
Oto moje zdjecie zrobione 4 tyg temu na audiencJi u Ojca Switego.
Stalem wlasnie w tym miejscu z kturego jest zrobione te zdjecie,pozniej nawet troszke blizej sie przesunolem,zobaczymy jak w Krakowie zobacze blisko Papieza.Mam pytanko?
Kto widzial blizej Ojca Swietego,dla lepszych sogi!!!
Czy jestescie dumni z naszgo Papieza?
Bo Ja jestem i to BARDZO!!!
Pozdrawiam!!!

[email protected]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
helpmistrz w szatni jest wlasnie post o nim...
No ja stalem przy drodze jak Papiez jechal Papamobilem
Oczywiscie SG dla Ciebie
i Wrzuc jeszcze swoje fotki !!!

<(--====--)>
....Cichy-Figa....
<(--====--)>

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 980 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40994
ja bylem blizej, tez na audiencji...
czekam na obiecanego soga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1531 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24492
Jak mialem 8 lat bylem ze starymi w Watykanie, pamietam ze podczas mszy Papiez podszedl do mnie/stalem w pierwszym zedzie/ spytal sie jak mam na imie i z jakiego miasta jestem, poczym poglaskal mnie po glowie- serio!

nie zapomne tego nigdy

...pozdrawiam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obiecane sog-i sa :)
Za pierwszym razem w Skoczowie widzialem z 2m jak przejezdzal kolo mnie papamobile potem na mszy ale z dalsza.
Nastepnym razem w Sosnowcu z 3 metrow jak przejezdzal,a na mszy stalem dalej.
Na adiencji w Casten Dan Golfo (nie wiem jak sie to pisze po wlosku:) mialem zaszczyt byc poraz pierwszy,w histori na adiencji na Aniol Panski w Casten....zawsze byla ona sprawowana w Watykanie.
Dzis widzialem papieza ale z okolo 300m,Blonie sa wielkie ale przezycie niesamowie,nie zaluje,jest taki spox klimmacik,nie to samo co tvp...

[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Jak była Pielgrzymka (chyba 1997) stałem w Poznaniu na przy drodze z lotniska na Plac Mickiewicza (było to bliżej )



pozdrawiam Tomek

Moderator działów: Aktualności, Sporty ogólnorozwojowe, Nasze hobby & Strongman i trójbój siłowy

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No wiec sog dla Ciebie...chce tylko powiedziec ze ja stalem blizej niz te zdjecie i chodzi mi o odleglosc porownana ze zdjecia,co najwazniejsze ja tk stalem i wpatrywalem sie z takiej odleglosci w Ojca Swietego przez 2 godzinki.
Pozdrawiam!!!

[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
no to ja dla odmiany tylko pomachałem bicepsem w stronę papamobila i odjechał

pozdrawiam Tomek

Moderator działów: Aktualności, Sporty ogólnorozwojowe, Nasze hobby & Strongman i trójbój siłowy

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1298
koledzy no co wy z tym papierzem przeciez to zwyczajny czlowiek jak ja czy wy tyle ze ciuchy inne nosi;)

basta

basta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zawsze jakis Młot musi cos nieodpowiedniego powiedziec.....

Pozdrawim!!!

[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Bastardo chociaż trochę szacunku okaż dla Papieża.


pozdrawiam Tomek

Moderator działów: Aktualności, Sporty ogólnorozwojowe, Nasze hobby & Strongman i trójbój siłowy

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdrawiam - Tomek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ja z kolekcji zima 2002

Następny temat

Moje zdjęcie z dzieciństwa

WHEY premium