SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONIEC PROMOCJI IZOLATU WPI

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37767

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 412 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3773
Mah nie mozesz sei spodziewac przesylki wogole... ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Witam

6542 zostalo wyslane 15 listopada.

Hej czytajcie ze zrozumieniem, bialko mozna kupic w SKLEPI SFD!!! https://sklep.sfd.pl

Nie wysylajcie mi zamowien przez powiadomienie z SFD!!!

Bialko caly czas jest i czeka na swoich odbiorcow, jak sie bedzie konczyc to napisze oficjalnie

Pozdrawiam
GÓRAL

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Jezeli zamowione bylo tylko bialko, to bialeczko otrzymacie w przeciagu 1-2 dni roboczych od zlozenia zamowienia.

Pozdrawiam
GÓRAL

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 146 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5187
Goral a co ze mną wogóle nie odpowiadasz na maila nie wiem czy wysłałes juz białko ... czekam dwa tyg... teraz jeszcze zamówiłem kreatyne i carbo.. i wczesniej pare produktów i nic nie odpisujesz... co jest grane?

Zawsze Moze Byc Lepiej ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1093
SOG goral wlasnie dzis dostalem, myslelem ze bedzie wczoraj ale skoro wyslane we wtorek to ok ;)

Pakowacz! Szybko! Duszo!
Lepiej z ch**a zrobić skręta niż z kaczora prezydenta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 146 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5187
Siema
Goral napisz mi co jest zamówiłem tyle produktów wczoraj domówiłem carbo i kreatyne a Ty nic nie odpisujesz na białko czekam drugi tydzien...
Odpisz chociaż czy da rade jeszcze do tamtego zamówienia dołożyc kreatyne i carbo i kiedy wszystko wysyłasz...?

Pozdrawiam

Zawsze Moze Byc Lepiej ;)

...
Napisał(a)
Usunięty przez Goral za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Usunięty przez Goral za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 146 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5187

Zawsze Moze Byc Lepiej ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
też czekam na swoje 2kg około 2 tygodni(po starej cenie 39zł), pieniądze w porfelu i chciałbym jakies info czy to dojdzie czy już nie, bo naprawde kusi mnie żeby wydać tą kasę a nie spodziewałem się że będe tyle czekał było pisane 4-5 dni max.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 703 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16084
doszło już do mnie 2 kg- polecam- zamówilem we wtorek i już jest.

ale mam pewne pytanko- ile może stać rozpakowana odzrzywka białkowa bo jestem w trakcie dużego opakowania 2,7kg i chcialbym to za jakis miesiac moze 3 tyg przerwac na powiedzmy 2miesiace bo pojade cykl na v12turbo i wtedy bdę stosował właśnie to zakupione WPI.

reasumując ile może stać już rozpakowane białko oczywiście w firmowym plastykowym wiaderku z zakręconą pokrywką??? bo mi się wydaję że nawet w 6miechów nic się nie powinno z nim stać?

sorry że tu pytam ale nie chciałem zaśmiecać forum nowym tematem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpiska cyklu NitroBolon II + Ostrowia + ??

Następny temat

sraka po aptecznym zma

WHEY premium