SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KNOCKOUT - CREVOLUTION - Porównanie

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4623

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 296 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8386
mam za soba cykl na KO i musze stwierdzic ze bardziej zadowolony bylem z CP+CrE. Miesiac temu skonczylem cykl na NB II i stwierdzam ze bije KO na pysk. - to opinia z moich obserwacji

.............................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1603
dlaczego?? KO az taki slaby jest?? jakie byly na nim efekty a jakie na NII? ja niedlugo planuje rozpaczac cykl na KO+ NII, nie wiem co z tego wyjdzie ale okaze sie....

666_SATANA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Ja brałem K.O. i byłęm bardzo zadowolony..
Jak na razie najlepszy stack jaki brałem.. Cho Nitro II zdaje sie by również świetny..
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 296 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8386
Nie twierdzę że KO jest słaby. Wiele osób sobie go chwali. Na mnie jednak lepiej działa NB II lub jak już wspominałem CP+CrE.

.............................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Efektywnosć działania kreatyny nie jest uwarunkowana tylko samym suplementem, ale szeregiem innych czynników: takich jak stopień wysycenia komórek mieśniowych kreatyną, odstepy czasowe pomiędzy poszczególnymi cyklami, sposób prowadzenia suplementacji, itp. Być może w przypadku NII zaistniały bardziej sprzyjające temu warunki? Innym razem sytuacja może okazać sie zupełnie odwrotna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykle na wakacje...

Następny temat

miarka olimp kreatyna powder 500g

WHEY premium