SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KELTON - DOSKONAŁY SPRZĘT DO DOMOWEJ I PROFESJONALNEJ SIŁOWNI

temat działu:

Usuniete tematy

Ilość wyświetleń tematu: 706

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 70
Witam serdecznie
W tym temacie chciałbym podzielić się moją wiedzą praktyczną jak i doświadczeniem na temat sprzętu firmy KELTON

Ćwiczenia na siłowni uprawiam już około 8 lat do czego zachęciłem syna wraz z jego kolegami.Ważę 125 kg przy wzroście 197.Przy takiej wadze i warunkach fizycznych jest mi potrzebny naprawdę wytrzymały sprzęt. Ze względu na to iż ten sport uprawiam już spory kawałek czasu, przetestowałem na sobie i innych kolegach wiele sprzętu naprawdę z różnych firm. Nie chcę tu robić antyreklamy dlatego nie będę wymieniał nazw.
Mój syn znalazł jakiś czas temu reklamę firmy KELTON na aukcji internetowej. Oczywiście oferta graficzna jak i słowna bardzo bogata, jak to bywa w każdej ofercie. Mając swoje doświadczenie stwierdziłem że po prostu firma Kelton przecenia możliwości swojego sprzętu. Czytając ofertę, każdy sprzęt wydawał się idealny do służenia zarówno w domowej jak i profesjonalnej siłowni.
Postanowiłem zakupić sprzęt tej firmy i wyposażyć swoją siłownie. Nie znalazłem tak dobrego sprzętu za tak niska cenę.
Gdy otrzymałem paczkę ze sprzętem od razu postanowiłem złożyć elementy.
Byłem bardzo mile zaskoczony.

Tapicerka identyczna słowo w słowo jak było napisane w ofercie. Bardzo miękka co daje duży komfort podczas wykonywania ćwiczeń.Grubość tapicerki 3 cm "na papierze" i w rzeczywistości, ( a nie jak w większości innych marek 3 cm = 1,5 cm )
Tapicerka nawet pod dużym ciężarem nie wykonywała żadnych niepożądanych ruchów. Przy nacisku (125 KG mojej masy i 180 KG sztangi) nawet nie drgnęła nie ugięła się. Bardzo stabilnie przymocowana do konstrukcji.

Konstrukcja bardzo starannie wykonana. Łączenia elementów idealnie połączone "spawem" pod dużym naciskiem nie ma szans aby coś się wygięło, złamało. Solidne odnogi utrzymują konstrukcje w bezruchu. Podczas wykonywania ćwiczeń nie ma mowy o jakichkolwiek przesunięciach, wywróceniach, uginaniach, urywaniach, pęknięciach.Solidna konstrukcja daje bardzo duży komfort ćwiczącemu oraz duże poczucie bezpieczeństwa, które odgrywa ważną role w tym sporcie

Sprzęt firmy Kelton z dnia na dzień jest coraz bardziej powszechny. Można go zauważyć w pojedynczych jednostkach gospodarczych jak i dobrze działających klubach sportowych,fitness,salonach odnowy, oraz profesjonalnych siłowniach. W mojej okolicy co raz częściej siłownie zaopatrują się w sprzęt marki KELTON. Moje (starsze) pokolenie, tak jak i młode pokolenia cenią tą firme

Gorąco polecam sprzęt tej firmy. Jestem pewien, że w takiej cenie, nie jesteśmy w stanie znaleźć sprzętu o takiej jakości. Każdy sportowiec ceni bezpieczeństwo swoich treningów. Kelton zapewnia je w 100%. W dzisiejszych czasach wiadomo że liczą się koszty. Dlatego także stawiam na ta firmę. W przyzwoitej cenie można zakupić coś dla siebie i na pewno po paru latach nie będziemy musieli wymieniać na nowe gdyż wytrzymałość jest bardzo duża.

Osobiście polecam firmę KELTON.
Naprawdę firma godna uwagi jak i inwestycji
Pozdrawiam serdecznie i wrazie pytań służę swoją pomocą


DUŻY PLUS DLA KELTONU
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomoc w wyborze

Następny temat

Wyciąg KELTON

WHEY premium