SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Junior Dos Santos czarnym pasem BJJ!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6380

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
Generalnie mma z bjj mają bardzo dużo wspólnego , no i to podstawowy element treningu , więc bardzo dobry fighter może go tam dostać w jakiś sposób , tak mi się wydaję .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Ale w ktorej on niby walce zareprezentował bjj ?

Właściwie we wszystkich przed UFC chyba. A w UFC faktycznie niewiele.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
tylko poddał Maiorino, który g**** w parterze potrafi i został poddany przez Ferreire..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
nie chcę nic mówić, ale nawet Rashad ma czarny i to od dawna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
nic nie pisałem, o tym kogo poddawał a kogo nie, pisałem, że używał BJJ, bo używał, dużo było grapplingu w tych walkach.

O jakości nic nie mówiłem.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Nie od dziś wiadomo, ze pasy bjj znajduje sie w kinder niespodziance od jakiegos czasu !

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
w kryteriach rozdawaniu pasów nie ma mowy o zawodach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
no właśnie dlatego zanim się nie zaprezentuje w jakichś zawodach/turnieju BJJ lub go walka nie zweryfikuje to możemy się jedynie kierować jego walkami przed UFC gdzie słabo się prezentował w parterze.. a i jeszcze po 2 obaleniu Carwin go ładnie w gilotynke złapał, gong go uratował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Strecho
Nie od dziś wiadomo, ze pasy bjj znajduje sie w kinder niespodziance od jakiegos czasu !


To jaki wylosowałeś?

A tak poważnie, to w interesie BJJ jest by taki zawodnik jak Junior dos Santos był ich wizytówką, a nie odwrotnie. Możecie sobie deprecjonować znaczenie czarnego pasa BJJ, aczkolwiek dla mnie zdanie Yuri Carltona ma większą wartość niż jakichś szeregowych "znawców" z forum. Skoro uznał, że JDS prezentuje umiejętności godne "Black belt" to znaczy, że tak jest i kropka. Zdobądźcie chociaż niebieski pas BJJ to będziecie mogli oceniać umiejętności Juniora.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
PanParowka
Strecho
Nie od dziś wiadomo, ze pasy bjj znajduje sie w kinder niespodziance od jakiegos czasu !


To jaki wylosowałeś?




Na razie magnesik na lodówkę

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Każdy łokciem uderzony, nowy SPAM już założony!

Następny temat

UFC on Fox 5 LIVE

WHEY premium