SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jon Jones kontuzjowany! Evans vs ?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6360

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Jonesa nie lubię odkąd pokonał Shoguna. To że Shogun wyglądał jakby nie wiedział gdzie jest jak wszedł do klatki to inna sprawa. Polubię (nie na zawsze, ale ten fighter zyska mój szacunek) KAŻDEGO kto pokona Bonesa. Samo zwycięstwo nie nad Shogunem nie wpłynęło na mnie jeszcze tak jak to, że mu taka sodówka odwaliła po zdobyciu pasa i dlatego chcę żeby ktoś go sprowadził na ziemię. Podobnie z Adamkiem, lubię go, ale chciałbym żeby ktoś go raz usadził bo ostatnio też trochę gwiazdorstwa się mu udzieliło

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
^

Roger that.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Lol, gdzie gwiazdorstwo w Adamku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Śmieszy mnie ta tendencja do nielubienia osób, które są spełnione i zadowolone z życia. W tym przypadku do nielubienia Jonesa.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Może gwiazdorstwo to złe określenie. Bardziej chodziło mi o taką pewność siebie ale podchodzącą w nonszalancję. Takie jest moje odczucie. Adamek zaczął mnie irytować trochę. Tak to nic do niego nie mam.
Jonesa jak już mówiłem nie lubię bo pokonał Shoguna i jak zaczął robić z siebie "wysłannika Boga". Mnie to trochę denerwuje. Nie lubię pewnych siebie kolesi w znaczeniu "confident" z angielskiego.

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
Śmieszy mnie ta tendencja do nielubienia osób, które są spełnione i zadowolone z życia

tu nie o to chodzi, on się po prostu jawnie śmieje w twarz przeciwnikom i swoim antyfanom
czemu szczesliwy gsp albo spider nikogo nie w****ia?

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Jeśli nie kłamie to ten Jones ma coś z głową

Obydwaj zachowuja sie jak małpy w zoo, po kiego chvja on takie newsy publikuje

Rashad nie jest zmotywowany, a sfrustrowany. Mam nadzieje, ze Davis go pocisnie, zapasniczo nie da sie zdominować, jest zawodnikiem rozwijajacym się wiec moze i stojke podszlifuje (moglby np. okopac Evansa low kickami), będzie Davis by submission, nie ma innej opcji




czemu szczesliwy gsp albo spider nikogo nie w****ia?


Jak to nie? A Spider - Maia? Spider - Belfort?

Zmieniony przez - annihilus w dniu 2011-05-20 14:24:38

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
czemu szczesliwy gsp albo spider nikogo nie w****ia

Chyba raczysz żartować.

Obaj mają od metra hejterów.

Ale w ogóle to Jones zaczął mnie zadziwiać swoimi wypocinami przed walką z Shogunem.

O ile te cyrki z Evansem to raczej głównie bzdurne sprzedawanie walki, jakie chłoną Amerykańce, to sporo jego wypowiedzi jest dość..... oryginalnych.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ja tam lubię jak jeden drugiego ośmiesza itp Jakoś jak w boksie takie coś się dzieje to wszystkim się to podoba.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
nie żartuje
na pewno nie wzbudza takich emocji przez zachowanie tylko przez to, że od lat Kanadyjczyk leje Amerykanów
a Jones jest mlodym wilkiem z woda sodowa w glowie

Zmieniony przez - mleqs w dniu 2011-05-20 14:41:24

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metody zwycięstw - dyskusja

Następny temat

kuka23 - zdrowia!

WHEY premium