SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Joint Force z E-pharm następca cissusa?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3074

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 340 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2713
cześć,
od pewnego czasu zmagam się z poważnymi problemami dotyczącymi stawów, z suplementów brałem już wszystko, od glukozaminy, przez boswelie po cissusa i niestety nic nie pomogło.

Byłem już u masy lekarzy i żaden mi nie pomógł, ostatnio postanowiłem udać się więc do lekarza sportowego z tytułem naukowym. Powiedział mi że generalnie żadne suplementy NIE LECZĄ, a te po których odczuwamy różnicę działają jedynie przeciwzapalnie lub przeciwbólowo nie lecząc faktycznie przyczyny bólu i nie regenerują aparatu ruchu.

Postawił sprawę dość jasno, zabieg hirurgiczny lub krioterapia i suplementacja jedynym na dobrą sprawę specyfikiem mającym realne działanie w tym kierunku joint force. Przeszykałem więc net i jedynie w usa natknąłem się na opinie dotyczące stosowania tego środka, w sumie same superlatywy porównujące preparat ze środkami farmakologicznymi typu Deca Durabolin, u nas jednak cieżko dostepny.

Pytanie więc, czy ktoś to z forum stosował? Jakie rezultaty? W składzie ma bardzo ciekawe związki o których pisał kiedyś m.in. Pan Ambroziak, wiec moze się wypowie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
na BB znalazlem jedna opinie, ze dziala, cena 140 za flakon-jak pomoze po jednym to pewnie warto

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 340 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2713
To firma paricka arnolada ten e-pharm chyba.
na Nutrze ma takie opinie i najwyższe oceny:

"This stuff is absolutely amazing. I've never used anything as effective. I train predominantly in Brazilian Jiu Jitsu (about 4 days per week) and this stuff is an answer to prayer. "
"This product worked very well for me. I had a persistent discomfort in my shoulder due to a rotator cuff injury and as a result couldn't perform exercises such as lat pulldowns and shoulder presses without excruciating pain. After just one week of applying joint force 2X to 3X a day I was able to perform shoulder exercises once again and now ,about 3 weeks later, I no longer feel discomfort in my shoulder area at all. "
"I have lingering neck pain & trapezius atrophy which I had been treating unsuccessfully with cissus quadrangularis and various OTC creams. After just 1 week of Joint Force, I have full range of motion in my neck and no pain! I have been applying 2x per day. It does sting slightly after applying, but it is well worth it."

Zmieniony przez - Rout66 w dniu 2012-04-19 11:44:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
I bought Joint Force about a month ago and am still on the first bottle.
My joint problems have never been too harsh. My biggest target area are my rotator cuffs and the sacrum area where I had an injury about a year ago.

Age: 23
Sex: Male
Phenotype: Ectomorph
Height: 5'8"
Weight: 156
BF: 6%

Training: I do a lot of olympic lifts and crossfit/gym jones workouts. When I am not doing those workouts I am doing regular bodybuilding type workouts at anywhere from 5-10 reps 4-5 sets per exercise, with 5-6 exercises per body part at 30 seconds rest between sets.

Previous Joint Support Products Used:
Controlled Labs Orange TRIad
Animal Flex
USP Labs SuperCissus Rx
USP Labs Cissus Rx
Random Omega complexes
Cryogel

Ease of Use: 10/10. Honestly the easiest joint product I've ever used. I keep it in the medicine cabinet in my bathroom and do 1.5 sprays on each shoulder and two in the sacrum area after each shower.

Smell: 6/10. It's a strong alcohol smell at first. If you're in a small area with no actual airflow like a bathroom with a door closed it will most likely make you cough. The smell quickly disappears after a minute or two but it definitely is nasty.

Effectiveness: Before this, I used SuperCissus and had been for quite a long time. It's a great product, but this product tops it. The menthol provides a nice cooling effect but I've yet to have any problems with my shoulders hurting during chest workouts.

Price: The price is great, especially considering I'm using it every single day and I'm MAYBE halfway through the bottle?

Overall, this is the joint product I will continue to use for a long time, thanks to PA.




just started using this for a SLAP tear in my right shoulder and for wrist problems... hope it lives up to the hype! i will say the cooling effect is already really nice

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31
Urosobolic też miał na forach zagranicznych super opinie a okazał się kupą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 171 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2096
Ja mogę dodać tylko od siebie, że kiedyś miałem podobny problem (nie aż tak poważny) ale nic nie pomagało animal flex itp, a joint-x sciteca koleś z węgier mi polecił spróbowałem i pomógł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 104 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 628
kilka miesiecy temu znajoma z USA wysłała mi ten preparat także polecony przez fizjoterapeute, miałem początkowe objawy "łokcia tenisisty" oraz standardowo ból kolan podczas treningu

odczucia mam takie że to najlepszy tego typu środek na rynku, wszelkie objawy mi przeszły, póki co jest bardzo dobrze, trzymam na czarną godzinę jeszcze jedną buteleczkę, obecnie jest już chyba w Polsce dostepny, osobiście mogę go szczerze polecić bo poza sterydami nie ma nic co nawet dorównuje joint force

inne środki niestety mi nie pomagały, cissus tylko na krótki okres paru tygodni

Zmieniony przez - cyklon_04 w dniu 2012-04-19 19:54:44

klatka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
To dla ojca wezme jak tak chwalicie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 141 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1256
Zakupiłem miesiąc temu i mogę z czystym sumieniem polecić, szczególnie osobom, które na prawdę mają poważne dolegliwości z aparatem ruchu, działa rewelacyjnie na równi z farmakologią.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy brac suplementy w DNT?

Następny temat

cykl..

WHEY premium