SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy brac suplementy w DNT?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 171 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5488
Jak wyzej.. Zamierzam rozpoczac suplementacje i zastanawiam sie czy jest sens brac cokolwiek w dni nietreningowe. Zamierzam brac nastepujaco:

Kreatyna cm3 9 tabsow - 3 rano, 3 przed i po treningu
Carbo sfd 2x przed i po treningu
bcaa 2x jw.
zma activlab 2-3x tabsy przed snem.

Jakies sugestie, zalezy mi na oszczedzaniu towaru, bo ostatnio jadlem hard mass trec'a i strasznie szybko schodzi a nie kosztuje malo, 2 torby 2.8kg starczyly mi na jakies miesiac okolo..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 742 Napisanych postów 34664 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 254640
kreatyna 4 kaps w dnt
zma przed snem w dnt

reszta zbedna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1597 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 27182
j/w szkoda brać bcaa w DNT a carbo tylko około treningowo bierz.
a jak jadłeś tego hard massa?? jak producent zalecił czy według braków w diecie??

Zapomnij o jutrze, Bóg drwi z naszych planów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10799 Napisanych postów 47754 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak zjadł prawie 6 kg w 4 tyg to raczej jak producent napisał :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 171 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5488
Wlasnie mniej wiecej tak jak producent :) akurat pokrywalo sie to z brakami w diecie mniej wiecej.

Carbo mam zamiar brac wlasnei tylko okolotreningowo razem z bcaa, zastawialem sie glownie co do kreatyny czy brac w dnt, jedni pisza ze nie inni zeby troche zjesc. Nie mam pojecia co do zma, wzialem na probe 180 tabsow i chcialbym brac tez w dt tylko, po 2-3 tabsy, ewentualnie 2 tabs codziennie przed snem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1597 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 27182
to musiałeś mieć spore braki w diecie zeby zjeść prawie 6kg prochu w miesiąc, to juz zależy od ciebie, ja jak mam duzo kreatyny to jem 10g w DNT ale wiadomo każdy je ją inaczej,normalnie daj zma codziennie przed snem 3 kap i bedzie git

Zapomnij o jutrze, Bóg drwi z naszych planów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 443
cm3 najlepiej brac 4rano i 4 besposrednio po treningu w dnt 4rano i 4 w poze treningowej

__________________________________________________________________________________________

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl

Następny temat

Joint Force z E-pharm następca cissusa?

Fruzelina