SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jiri Prochazka kontra...

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1483

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2583 Napisanych postów 23356 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 337390

Jiri Prochazka Instagram

Jiri Prochazka zapowiada, że jego następna walka będzie o tytuł. Wyjaśnia dlaczego odrzucił walkę z Aleksandarem Rakicem

Jiri Prochazka wierzy w to, że jego następna walka będzie o pas mistrza wagi półciężkiej UFC i dlatego odrzuca pomysł walki z Aleksandarem Rakicem.

Jiri Prochazka pełni rolę zawodnika rezerwowego na gali UFC 267 na której o pas wagi półciężkiej zmierzą się mistrz Jan Błachowicz i Glover Teixeira. Choć wszystko wskazuje na to, że nie trzeba będzie korzystać z jego usług, bo obaj panowie zrobili wagę, Prochazka wierzy, że jego następna walka będzie o tytuł, dlatego odrzuca pomysł walki z Aleksandarem Rakicem.

Jiri Prochazka
"Wierzę, że moja następna walka będzie o tytuł, dlatego powiedziałem mu nie," powiedział Prochazka w Just Scrap Radio na BJPENN.com. "To był powód, to był prawdziwy powód, szansa walki o tytuł. Gdyby nie było tej szansy walki o tytuł, to walczyłbym z Rakiciem i to wszystko. Nic więcej."


Mimo, że Prochazka jest otwarty na walkę z każdym, w tym z Rakiciem, uważa, że to on zasługuje na walkę o pas w następnej kolejności, a bycie rezerwowym zawodnikiem zabezpiecza go jako kolejnego pretendenta do tytułu.

Jednak Jiri Prochazka uważa również, że Aleksandar Rakic jest lekceważący w sposobie w jaki się wypowiada, ale wie, że jest dobrym zawodnikiem.

Jiri Prochazka
"Widzę w nim po prostu zawodnika, który czasami jest lekceważący , mówi nie okazując szacunku, ale nie biorę tego do siebie. Widzę go jako dobrego zawodnika, ciężko pracującego w walce. On używa bardziej swojej silnej woli i siły, aby odnieść zwycięstwo, nie tyle technik specjalnych."


Ostatecznie Prochazka chce być rezerwowym zawodnikiem i chce na żywo zobaczyć Błachowicza walczącego z Teixeirą. Mówi, że po walce wróci do treningów i będzie czekał na kolejną ofertę walki, która na pewno będzie pojedynek o tytuł.

Jiri Prochazka
"To nie ma znaczenia, chcę walczyć kiedy przyjdzie na to czas. Jak mi zaproponują walkę o tytuł to będę walczył."
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Jak najbardziej zasługuje. Pobił Reyesa gorzej niż Jones i Blachowiecz

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2583 Napisanych postów 23356 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 337390


Jiri Prochazka podjął decyzję dotyczącą przeciwnika: "Pokażę wam, dlaczego jestem mistrzem”

Mistrz wagi półciężkiej UFC Jiri Prochazka nie chce pozostawić wątpliwości co do swojego statusu mistrza poprzez rewanż z Gloverem Teixeirą.

Prochazka (29-3-1 MMA, 3-0 UFC) zdetronizował Teixeirę (33-8 MMA, 16-6 UFC) w walce na UFC 275 w czerwcu, stając się pierwszym człowiekiem, który poddał Brazylijczyka. Walka zdobyła wyróżnienie walki wieczoru.

Jednak zanim Teixeira został poddany w ostatnich 30 sekundach, dwóch z trzech sędziów punktowało Teixeirę jako zwycięzcę w ostatniej rundzie. Prochazka uznał swój występ za fatalny i po konfrontacji z Janem Błachowiczem, aby ustawić swoją pierwszą obronę tytułu, teraz skierował swoją uwagę na rewanż z Teixeirą.

Jiri Prochazka
„Chcę walczyć z Gloverem w mojej następnej walce” – powiedział Prochazka na swoim Instagramie. „Nie dlatego, że będzie to kolejna duża walka, ale tylko z jednego powodu: Mój występ był zły w pierwszej walce i pokażę, dlaczego jestem mistrzem jasno, zdecydowanie. I myślę, że Glover na to zasługuje. Więc oto oferta: Pokażę wam, dlaczego jestem mistrzem”.


Wiadomość będzie miłym zaskoczeniem dla Teixeiry, który wyraził chęć stoczenia rewanżu z Prochazką. Teixeira, który przedtem miał serię sześciu zwycięstw, wspomniał o możliwości przejścia na emeryturę w okresie poprzedzającym walkę, ale uważa, że jego występ uzasadnia natychmiastowy rewanż.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mateusz Gamrot kontra...

Wiecej