SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jeet Kune Do Warszawa - czy polecacie?

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4784

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 997 Napisanych postów 567 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3426
Plus po co miałem się kontaktować z ludzmi z tej pseudo sxkoły jkd?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 176
twj**********
Z maila jasno i wyraźnie widać że Stefana powiadomił go, a on nie zastosował się do zakazu. To Michał wprowadził w JKD Rakowskiego i tak jak został on wprowadzony został i wyrzucony


Czy on jakoś próbował podważyc ten zakaz? Tłumaczył tlaczego go nie uszanował?

twj**********

co do wikipedii, to definicja JKD ze strony j********** jest wspierającą stanowisko fundacji BRuce'a Lee i dlatego została wstawiona przez kogoś na wikipedię.


Z tą Wikipedią to troche blefowałam bo myślałam, że przez to przyznasz się, że te wszystkie informacje o mailach i dziennikarzach wymyśliłeś - ale to było zanim widziałam maile, które myślałam, że nie istnieją. Nie miej mi tego za złe - po prostu trudno mi było w to wszystko uwierzyć zanim zobaczyłem te maile na własne oczy.

twj**********

Fakty mają się tak jak Ci przedstawiłem tutaj
http://j**********.blogx.pl/informacje/ 


Zastanawiam się czy nie powinno być tych wszystkich informacji o tym o czym piszesz na tej stronie? Może wtedy ludziom łatwiej byłoby na nie trafić. Może powinno być jakieś ostrzeżenie dla ludzi takich jak ja którzy szukają informacji o szkole do której chcą się zapisać?

twj**********

Twierdzisz że ma bazie emblematu(który stworzył Michał) doszłaś do wniosku że Rakowski ma stopnie mistrzowskie, podczas gdy nie ma żadnych stopni w JKD. Co więcej nie ma prawa nazywać tego co robi JFJKD a tym bardziej t**** bo NIGDY NIE POZNAŁ Ted'a Wonga, oraz ma zakaz powoływania się na imię Stefana.


Jak ktoś wobec tego wszystkiego może nadal nie tylko prowadzić szkołę ale nadal powoływać się na Teda Wonga, Nikandera i pisać to wszystko co pisze? Co Ty sam o tym wszystkim sądzisz?

twj**********

Czy informacje odnośnie tego są na mailach do Michała, tak jest ich więcej BO TO MICHAŁ c***** JEST JEDYNĄ OSOBĄ W POLSCE REPREZENTUJĄCA t****, JKD nauczane przez Sifu Ted'a Wonga i to on sprowadził tą linię do Polski.


Co jeszcze jest w tych mailach? Czy Rakowski jakoś się do nich odniósł?

twj**********

Ja nie musze niczego ani nikogo reklamować, chodzi o pisanie prawdy bo przez ostatnie 3 lata Rakowski reklamował się w internecie używając fałszywych informacji wprowadzając ludzi w błąd, no i reklamował się poprzez ludzi jak Ty co sami wymyślają mu stopnie i certyfikaty, LOL.


Teraz rozumiem jak mogło Cię urazić to, że nie wiedząc o tym wszystkim powołałam się na te wszystkie źródła.

twj**********

Jak już napisałem tych wiadomości takich jak wkleiłem jest znacznie więcej


Jest w nich coś co tłumaczy dlaczego zakaz nie został respektowany i nawet po śmierci zmarłego Mistrza nadal używane jest jego nazwisko? Czy ten zakaz nie został uznany przez Rakowskiego?

twj**********

Nie widzę sensu kontaktowania się z ludźmi od blogu, bo fakty są jasne i oczywiste i łatwe do znalezienia np. TUTAJ


Ale może na tych wszystkich blogach, twitterach i facebookach powinno się zamieścić jakieś komentarze, żeby potem ludzie tacy jak ja nie byli wprowadzani w błąd. Bo zobacz sam, że nie tylko tacy jak ja którzy szukają szkoły dla siebie ale nawet poważni dziennikarze z liczących się na świecie agencji prasowych czytają to wszystko i odnoszą wrażenie, że to wiarygodne źródła, nie mając nawet pojęcia o tym wszystkim co tu przedstawiłeś.

twj**********

I tak jak straszyłaś sądami to on(Rakowski) właśnie może zostać pozwany do sądu za okłamywanie ludzi i propagowanie fałszywych informacji na swój własny temat. Szczególnie że bardzo łatwo jest mu to udowodnić.


Z tymi sądami to chciałam Cię podpuścić, żebyś się przyznał, że nie ma żadnych maili. Ale teraz widzę, że faktycznie to Rakowski powinien się bać sądu jeśli po takim zakazie nadal używa nazwiska i powołuje się na bezpośrednią linię przekazu. Czy to w ogóle zgodne z prawem?

twj**********

Plus skoro nie twierdziłaś że te info co je takk broniłaś że jest prawdziwe to o co się obruszałaś i mnie wyzywałaś itd. skoro po prostu pytałaś o opinię i weryfikację to Ci podałem fakty o zweryfikowałem informacje z rzeczywistością. I tyle.


Wybacz ale uznałam to za osobisty atak na moją osobę. Oboje chyba trochę się zdenerwowaliśmy ale najważniejsze jest tutaj dojście do prawdy a nie osobiste urazy. Naprawde nie sądziłam, że wszystko to o czym mówisz może być prawdą i że te maile naprawde istnieją. Nie przyszłoby mi do glowy, że po czymś takim szkoła może nadal funkcjonować wciąż powołując się na nieżyjącego już Mistrza, który nie może już nawet zaprotestować a którego ostatnią wolą było niekojarzenie jego nazwiska z całą tą sprawą. W głowie się to wszystko nie mieści.

Pozdrawiam,
Anita.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 176
twj**********
Przyjeżdżają do nas byli ucznioeie Rakowskiego którzy na opiwiadają również co i jak. On sam po wiadomości urwał kontakt zresztą nikt nie chciał z nim gadać z taką osobą, a w świecie jkd i tak wszyscy o tym wiedzą. Rakowski po prostu defrauduje jkd i rekluje sie w internecie poprzez fałszywe info, robiąc z siebie kogo$ kim nie jest. Historia mało niesamowita po prostu został wyrzucony i sam na to zasłużył.


Niesamowite tu jest to, że ktoś może być wyrzucony i w ogóle kompletnie to zignorować. Ciekawa jestem co o tym wszystkim myślą jego obecni uczniowie. Czy w ogóle wiedzą o tym?

twj**********

Ludzie z tej szkoły pisali do Michała czasami, że od Rakowskiego niczego się nie nauczą a Ci co są w Brodnicy na treningacg to mówią że Rakowski na sparringach był lany przez ludzi co zaczynali trening a wcześniej cwiczyli boks. Co tłumaczy dlaczego dzwonił do Michała i pytał się co zrobić żeby przestali mu kopać d***e na sparfingach ludzie z zewnątrz.


Serio tak było? :) Przecież prawdziwy Mistrz JKD nie powinien pozwolić bokserowi nawet na jeden cios!

twj**********

Tak tych wiadomości jest więcej.

Jak masz więcej to chętnie zobaczę.

Pozdrawiam,
Anita.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 997 Napisanych postów 567 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3426
Tak, jest więcej tych informacji i już w tym jak i w innym temacie pisałem do.czego.się odnoszą. Zresztą ten usunięty temat myślałam że na twoją prośbe. To że nie zastosował się do zakazu świadczy o nim i o falcie że dostał go słusznie, za po prostu dwu licowość.Wszyscy w świecie jkd o tym wiedzą. A ja nie muszę kontaktować się z nikim z ich szkoły bo po co? To że się dziennikarze zachowują w ten sposób toświadczy o dziennikarzach. Zrozum że ani Rakowski ani jego szkoła nie mają znaczenia bo to co uprawiają to defraudacja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 997 Napisanych postów 567 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3426
Nie chodzi o dostanie jednego ciosu ale o to że po prostu go lali jak kukłe.I to nie bokserzy ale nowicjusze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 176
twj**********
Plus po co miałem się kontaktować z ludzmi z tej pseudo sxkoły jkd?


Nie wiem, żeby zobaczyć czy o tym wiedzą? Albo żeby sie dowiedzieć jaka wersja wydarzeń została im przedstawiona? Pamiętaj, że przez te wszystkie strony, blogi, facebooki itp. wszyscy nowi w temacie - od kogoś takiego jak ja po dziennikarzy PAP - wyrabiają sobie opinię kto jest największym autorytetem w JKD w Polsce. Może konkretny dziennikarz PAP już poznał fakty ale zaraz ktoś inny będzie niedbale wyszukiwał informacji, nie trafi na to forum tylko na strony reklamowe, blogi, twittery, facebooki i sytuacja się powtórzy. Pamiętajmy, że zbliża się okrągła rocznica słynnej walki Bruce'a Lee z Wong Jack Manem więc wkrótce możemy się spodziewać kolejnej fali artykułów na temat Bruce'a Lee i JKD.


Zmieniony przez - AnitaB w dniu 2014-03-25 15:06:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 997 Napisanych postów 567 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3426
1. Uczniowie Rakowskiego są okłamywani przez niego i na dodatek błędnie nauczani, o czym powiem za chwilę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 176
twj**********
1. Uczniowie Rakowskiego są okłamywani przez niego i na dodatek błędnie nauczani, o czym powiem za chwilę.


Co to znaczy błędnie nauczani? Rozumiem, że został wyrzucony ale chyba to czego naucza to nadal JKD?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 997 Napisanych postów 567 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3426
2. Co widać że błędnie naucza po tym że źle ma rece ulożone na zdjęciach w lozucji walki, tak samo jak jego ucznioi. Oraz ten filmik co jest na twitterze z udzialem instruktoea, od Rakowskiego to wykonuje on kazda technike zle poczawszy od zlej lozycji walki, poprzez sygnalizowanie ruchu konczac na zlej mechanice ciala. I on jest instruktorem mianowanym przez Rakowskiego, co jest szczytem bezczelbosci bo on sam zostal wyrzucony z jkd więc jakim cudem mianował kogoś instruktorem w jkd. Nie można oczekiwać za dużo w sumie bo Rakowski cwiczyl w swoim życiu jkd 4 razy i niecałe 6 godzin więc mało co wie i umie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 997 Napisanych postów 567 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3426
uvzniowie Michała Czapli mogą być z niego dumni bo mają pewność że to co ćwiczą i wiedzą to autentucznsa sztuka walki t**** pochodząca z autentycznej linii przekazu. Michał jako jedyny poznał sifu Teda Wonga i sprowadził tą linię przekazu do Polski, jest jedyną w Polsce autoryzowaną osobą do nauczania jkd od sifu Teda Wonga. Dlatego ja w dyskusjach nie muszę i nie musiałem blefować w przeciwieństwie do Ciebie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna a posiłek i trening

Następny temat

medycyna

WHEY premium