SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jeet Kune Do Warszawa - czy polecacie?

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4785

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 997 Napisanych postów 567 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3426
Tak jak mnie prosiłaś maile od Stefana które mówią jasno że MICHAŁ IS IN CHARGE i że Rakowski jest wyrzucony przez Stefana i żeby nie używał więcej jego imienia(na stronie internetowej)

Oraz wiadomość od człowieka z PAP.

Jeszcze więcej Ci powiem że Stefan był tak zły na Rakowskiego że nie chciał ażeby wspominać jego imię nawet w konwersacjach czy wspominać coś o nim. To tylko trzy przykładowe wiadomości a jest ich znacznie więcej. Natomiast, INFORMACJE KTÓRE TY PODAŁAŚ NIE MA NA ŻADNEJ STRONIE INTERNETOWEJ O JAKIE CHODZI TO PODAŁEM W POPRZEDNIEJ WIADOMOŚCI I TO POGRRUBIONYM TEKSTEM. A DO ARTYKUŁY CO JEST POWIELONY PRZEZ PAP WŁAŚNIE W NEWSWEEKU I INNYCH CZASOPISMACH W INTERNECIE RAKOWSKI ZOSTAŁ WYBRANY NIE DLATEGO ŻE JEST EKSPERTEM< BO ŻADNYM NIE JEST, ALE DLATEGO ŻE AKURAT ODPOWIEDZIAŁ NA TELEFON. LOL. Bo początkowo nie wiadomo dlaczego sprawdzali szkoły w Warszawie?! Skoro centrum t**** i jedyna autoryzowana grupa jest w Brodnicy.

http://j**********.blogx.pl/informacje/









Zmieniony przez - twj********** w dniu 2014-03-24 23:19:25

Zmieniony przez - twj********** w dniu 2014-03-24 23:30:27

Zmieniony przez - twj********** w dniu 2014-03-24 23:30:45



Oczywiście podałem te zdjęcia w tym temacie do którego linkujesz jako główny. Mam nadzieję że nie będziesz miała problemu z tłumaczeniem. Jak mówię to dopiero początek, jest tego znacznie więcej, aczkolwiek to już powinno rozwiać wszelkie wątpliwości kto mówił prawdę cały czas a kto nie.

Zmieniony przez - twj********** w dniu 2014-03-24 23:35:42

Zmieniony przez - twj********** w dniu 2014-03-24 23:51:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 176
UWAGA: odpisywałam Ci na poprzedniego maila zanim przeczytałam kolejnego, w którym zacytowałeś jakieś maile i który był niewidoczny bo był na drugiej stronie tego wątku - jeszcze tego nie czytałam ale nie bierz pod uwagę moich uwag, że nie pokazałeś tych maili bo jak widac to nie aktualne. ;)

twj**********
AnitkoB, nie te informacje które rzekomo wykazalaś o certyfikatach itd nie ma ich na stronach itd. przez Ciebie podanych jesli są to zacytuj jak możesz. KOMPLETNY TEKST ZE STRONY ŻE TAK JAK PODAŁAŚ RAKOWSKI MA STOPNIE W JKD ORAZ CERT W JFJKD POLISH ALLIANCE TO JEST KŁAMSTWO BO NIE MA. I NIE MA TEGO TEZ NA STRONACH.


Mogę po raz kolejny podać skąd wzięłam tę informację:

"Adres: Szkoła Jun Fan Jeet Kune Do - Opis: gólne informacje na temat Jun Fan Jeet Kune Do: historia, opis stylu, mistrzowie oraz informacje dotyczące treningów w Warszawskiej szkole Jun Fan Jeet Kune Do. Szkoła należy do Jun Fan Jeet Kune Do Polish Alliance. JFJKD jest sztuką walki stworzoną przez Bruce'a Lee" - źródło:
http://www.aserwer.pl/strona/2848,szkola-jun-fan-jeet-kune.html
http://www.aserwer.pl/sztuki-walki/

Ale jeśli to Ci nie wystarczy to znalazłam więcej:

"Szkoła Jun Fan Jeet Kune Do w Warszawie należy do Jun Fan Jeet Kune Do Polish Alliance. Stefan Nikander jest osobą wspierającą naszą szkołę." - źródło:
http://web.archive.org/web/20120223050031/http://www.jkd-warszawa.pl/

Jest tam nawet piękna odznaka z symbolem JKD i napisem, cytuję:

"Autorized Jun Fan Jeet Kune Do Polish Alliance"

Teraz jak na to patrzę to może rzeczywiście sam sobie to wydrukował skoro "Autorized" jest napisane z błędem! ;) Ale żarty na bok. Teraz kwestia pewnej logiki. Kiedy znajduję (wiarygodne lub nie - to jest sprawa do zweryfikowania i po to zadałam pytania) źródła twierdzące, że jakiś Mistrz jest autoryzowany przez jakąś organizację (w tym wypadku Jun Fan Jeet Kune Do Polish Alliance) to logicznym wnioskiem jest, że ta organizacja nadała mu jakiś stopień (np. coś w stylu "instruktor drugiego stopnia") w ramach sztuki walki, którą ta organizacja reprezentuje (t****/JFJKD).

A zatem jeśli znalazłam źródła (według Ciebie niewiarygodne), z których coś wynika (według Ciebie błędne wnioski ponieważ oparte na niewiarygodnych przesłankach), to nie zarzucaj mi kłamstwa, tylko zamiast tego kulturalnie wyprowadź mnie z błędu i wyjaśnij, że moje rozumowanie (tzn. jeśli ktoś jest instruktorem certyfikowanym przez JFJKD Polish Alliance to musi mieć jakiś stopień wpisany na takim certyfikacie - czyli stopień w JFJKD) prowadzi mnie do błędnych wniosków. Naprawdę nie trzeba tu się tak denerwować i nikogo obrażać.

Jeżeli ktoś (czytaj: ja) znajdzie w internecie jakieś informacje i spyta na forum o opinie innych ludzi cytując te informacje to nie możesz tej osobie zarzucać kłamstwa. Logiczną odpowiedzią może być co najwyżej podważenie źródeł ale atakowanie cytującego te źródła nie ma sensu. Musisz to zrozumieć jeśli chcesz z sukcesem udzielać się w Wikipedii lub na tym forum bo w przeciwnym razie czytelnicy nie będą Cię traktowali poważnie - a pamiętaj, że Twoim celem jest zachęcenie innych ludzi do wstąpienia do Twojej szkoły a nie zmieszanie z błotem Bogu ducha winnej dziewczyny, której jedyną winą była właśnie chęć weryfikacji informacji, które znalazła w Internecie.

Po takich zniewagach naprawdę mogłabym się obrazić, co pewnie nie jedna zrobiłaby na moim miejscu, ale jak widzisz ja nadal usiłuję dotrzeć do prawdy w tym temacie, a w szczególności do owych tajemniczych maili, które raz na zawsze tę sprawę wyjaśnią i mam nadzieję, że chociaż tyle możesz docenić.

twj**********

Jakbyś chciała wiedzieć co do wikipedii, to ja nie zmenialem artykuuły a 2 ja zazwyczaj podaje co skąd gdzie


Zazwyczaj podajesz? W tym temacie nie pokazałeś ani razu nic co potwierdziłoby Twoje słowa choć wielokrotnie Cię o to prosiłam. Ty tylko obiecujesz, że podasz, straszysz, że podasz, planujesz podać, odgrażasz się, że podasz, ale w końcu jak nie podawałeś tak nadal nie podajesz - czym jestem między nami mówiąc lekko zawiedziona, bo spodziewałam się zobaczyć te wspaniałe tajemnicze informacje po raz pierwszy w dziejach widzące światło dzienne.

twj**********

a jak chcesz detali to pisz do Michała Czapli.
Email to [email protected]


I znowu to samo. Dobrze, to powiedz tylko o kogo mam pytać (ponieważ jeszcze się nie przedstawiłeś) pisząc do Michała Czapli w kwestii potwierdzenia czy to prawda, że Ty nie edytowałeś artykułów z Brodnickiego adresu IP, w których nie tylko umniejszono rolę Dana Inosanto i nieencyklopedycznym językiem dodano szereg nic nieznaczących superlatyw w kierunku Teda Wonga (nie podając źródeł) ale również dziwnym zbiegiem okoliczności przeniesiono link do szkoły JKD Brodnica z samego dołu na samą górę! ;)

Dowód:
http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Jeet_Kune_Do&diff=37543196&oldid=36941417

Co za zbieg okoliczności, że jest to ten sam adres IP w Brodnicy, z którego pisano sprostowania do wywiadów z Rakowskim jako "Truth Sayer" tak jak tu:

http://filmy.newsweek.pl/koniec-smoka--bruce-lee-zmarl-40-lat-temu,106548,1,1.html

Uważam, że najbardziej w tym wszystkim zabawne jest to, że w trakcie tych samych edycji w Wikipedii link do szkoły w Brodnicy został przeniesiony z dołu na samą górę - już nie mogłeś się powstrzymać przed tak oczywistą wskazóką zdradzająco fakt kto dokonał tych edycji? ;)

Nawet zaczynam czuć do Ciebie pewną sympatię, kimkolwiek jesteś. :) Bez wątpienia poświęcasz niezliczone ilości czasu na promowanie swojej szkoły i oczernianie konkurencyjnych szkół. Taka determinacja jest naprawdę czymś niespotykanym.

twj**********

Co Ci wykazałem w temacie do ktorego linkujesz.


Temat, o którym mówisz, dziwnym trafem zniknął. Wiesz coś może o tym? Na szczęście jest archiwum:

http://web.archive.org/web/20140324163057/https://www.sfd.pl/Jeet_Kune_Do_Warszawa__Szkoła_Mistrza_Mateusza_Rakowskiego-t1012633.html
http://web.archive.org/web/20140324163054/https://www.sfd.pl/Jeet_Kune_Do_Warszawa__Szkoła_Mistrza_Mateusza_Rakowskiego-t1012633-s2.html
http://web.archive.org/web/20140324163049/https://www.sfd.pl/Jeet_Kune_Do_Warszawa__Szkoła_Mistrza_Mateusza_Rakowskiego-t1012633-s3.html


twj**********

AnitaB napisał(a):
Tak dla przypomnienia - oto informacje, których TWIERDZIŁEŚ ŻE NIE MA na cytowanych przeze mnie stronach:

"Rakowski nie poznał JKD pochodzące w bezpośredniej linii od jego twórcy." - pokazałam, że jest taka informacja.

"Nie był bliskim przyjacielem ani bliskim uczniem Stefana Nikandera" - pokazałam, że jest taka informacja.

Wykazałem że ta informacja jest ukoloryzowania w celach reklamowych nie był bliskim przyjacielem ani bliskim uczniem bo został wyrzucony i wkrótce sama to przeczytasz w mailu od Stefana, który ma Michał.


Kiedy zamierzasz ujawnić wreszcie te rewelacje? Wszyscy na to czekają! Nie wyjaśniłeś też dlaczego jedynym miejscem, w którym istnieje dowód na rzekome wyrzucenie Rakowskiego przez Nikandera jest prywatna skrzynka mailowa Czapli.

twj**********

I tak jak ty podałaś jako źródło stronę Rakowskiego wyrzuconego z JKD przez Stefana i Michała, tak jak Ci podałem stronę Michała jako źródła która w przeciwieństwie do Twoich informacji są prawdziwe. Bo sam fakt że został wyrzucony przez Stefana oznacza że nie byl ani bliskim uczniem ani jego bliskim przyjacielem. Tak informacja jest tak samo ubrawiona i nieprawdziwa jak ta o Gardelli że był naj i że jest naj w Europie.


Znów mały problem natury logicznej. Nie możemy się spierać twierdząc jedynie, że jedne informacje są a inne nie są prawdziwe, nie podając na to żadnych dowodów - w ten sposób dyskusja przerodzi się w kłótnię w stylu "a właśnie, że nie!" i "a właśnie, że tak!" i do niczego rozsądnego nie dojdziemy - a mnie tu chodzi o poznanie prawdy, która biorąc pod uwagę emocje, które towarzyszą poruszaniu tych tematów, musi być znacznie ciekawsza niż to się może wydawać.

Przypominam, że ja w przeciwieństwie do Ciebie nie twierdziłam ani razu, że cytowane przeze mnie źródła są prawdziwe. Jeśli chcesz to mogę to ująć w ten sposób: "Mateusz Rakowski twierdzi, że jest autoryzowany przez t**** Polish Alliance" i to zdanie jest prawdziwe, niezależnie od tego czy twierdząc to mówi prawdę czy nie. Nie zarzucaj mi kłamstwa jeśli uważasz, że informacje które znalazłam i które cytuję są niezgodne z prawdą. Niezależne od tego czy te informacje są prawdziwe czy też nie, to faktem jest, że one występują na cytowanych przeze mnie stronach, a teraz kwestie ich prawdziwości możemy chyba ustalić kulturalnie bez oskarżania mnie o kłamstwo i (błędne) twierdzenie, że te informacje nie występują w źródłach, o których mówię.

twj**********

Jeśli nie był najbliższym przyjacielem Ted'a Wonga no i NIE JEST NAJBARDZIEJ UZNANYM UCZNIEM TED'A WONGA Z EUROPY TO, TAK, NAPISAŁAŚ KŁAMSTWO BO INFORMACJE NAPISANE PRZEZ CIEBIE NIE SĄ ZGODNE Z PRAWDĄ.


Dobrze więc już się nie denerwujmy tylko spróbujmy ustalić prawdę. Jak w końcu jest? Nie jest najbardziej uznanym, tak? (koleżanka, która mi to tłumaczyła dostanie łomot!) Czy można powiedzieć, że jest bardzo uznanym? Jednym z bardziej uznanych? Wcale nie uznanym? Jednym z nielicznych uczniów Teda Wonga w Europie? Nie jest wcale uczniem Wonga? Nie jest w Europie? Może ktoś taki nie istnieje? Naprawdę chciałabym wiedzieć.

twj**********

Śmiechu warte jest raczej to że piszesz wymyślone przez siebie historie ubarwiając informację później zrzucasz winę na koleżankę a na końcu udajesz że to nic takiego.


Widzisz, tak to jest jak dyskutujesz z babą, której na wstępnie zarzucasz kłamstwo i wszystko co najgorsze. ;) Kiedyś będziesz miał żonę to zobaczysz, że kobiety bywają uparte i mocno reagują na tego typu obelgi. Zamiast licytować się kto kłamie spróbujmy dla odmiany ustalić prawdę.

twj**********

AnitaB napisał(a):
"certyfikat w JFJKD Polish Alliance, mógł co jedynie wydrukować" - być może go sobie nawet narysował kredkami świecowymi albo ulepił z plasteliny ale nie zmienia to faktu, że informacja o tym JEST na stronach, które cytowałam. Kolejny raz pokazuję, że tej informacji nie wymyśliłam co mi niesłusznie zarzucałeś.

NA STRONACH PRZEZ CIEBIE CYTOWANYCH NIE MA TAKIEJ INFORMACJI ANI CO CERTYFIKACIE W JFJKD POLISH ALLIANCE ANI O JAKICHKOLWIEK STOPNIACH W t****< JFJKD CZY WENG CHUN. O KTÓRYCH PISAŁAŚ I O KTÓRYCH ZMYŚLIŁAŚ. DLATEGO, NAPISAŁAŚ KŁAMSTWO BO RAKOWSKI NIE MA ŻADNYCH STOPNI ANI CERTYFIKATU W POLISH ALLIANCE. I NIE MA TAKIEJ INFORMACJI NIGDZIE NA PODANYCH PRZEZ CIEBIE STRONACH.


Pisałam wyżej o certyfikatach w t****/JFJKD - wywnioskowałam to z faktu, że na każdych takich certyfikatach widnieją stopnie przyznawane instruktorom.

Jeśli chodzi o stopień Wing Chun to informację wzięłam między innymi stąd:

"Mateusz Rakowski swoją przygodę ze sztukami walki rozpoczął od stylu Wing Tsun Kung Fu, którego tajniki zgłębiał przez 5 lat, zdobywając 1 st. mistrzowski." żródło: http://www.jkd-warszawa.pl/#!jeet-kune-do/c66t

Powtarzam jeszcze raz: być może te informacje to kłamstwa, być może to prawda - tego nie wiem. Prawdą jest jednak to, że te informacje znajdują się na stronach, które podałam. Więc nie pisz: "I NIE MA TAKIEJ INFORMACJI NIGDZIE NA PODANYCH PRZEZ CIEBIE STRONACH" a najwyżej powiedz, że informacje na tych stronach nie są według Ciebie zgodne z prawdą i wyjaśnij dlaczego.

twj**********

AnitaB napisał(a):
"Udzielał wywiadów dla Polskiego Radia, TVP i wielu gazet" - znów podałam linki ale Ty za to dysponujesz jakimiś tajnymi mailami z przeprosinami od dziennikarzy, którzy te wywiady przeprowadzali - dlaczego zatem ich nie pokażesz? W przeciwieństwie do mnie to Ty tu nie podajesz źródeł, na które się powołujsz!

Przecież napisałem Ci że jak będę je miał tzn Michał mi je przyślę to Ci opublikuje. Jak chcesz to napisz do Michała to wyśle Ci je bezpośrednio. I o co się puszysz??


Nie "puszę się" LOL :) tylko zwyczajnie czekam na te rewelacyjne dowody, których wciąż nie ma.

twj**********

Nie zasłaniam się, po prostu napisałem Ci o wiadomościach i że kwestią czasu jest ich wstawienia tu na forum, w tym wypadku. Kolejna sprawa, podałem Ci że źródła które podałaś 1. są niewiarygodne, 2. podałem Ci dlaczego są niewiarygodne 3. podałem Ci miejsca które ubarwiłaś i przekoloryzowałaś/zmyśliłaś w celach reklamowych a nie żeby zapytać się o opinię. Nie zadawaj pytań jeśli boisz się odpowiedzi, jak mówi przysłowie.


Ależ ja właśnie bardzo chcę zobaczyć odpowiedzi! Czekam z niecierpliwością!

Anita


Zmieniony przez - AnitaB w dniu 2014-03-25 13:34:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 997 Napisanych postów 567 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3426
Podałem Ci maile i masz dowód jasny i klarowny że rakowski został wyrzucony z jkd. Dlaczego dowód na to jest w mailach, bo rakowski został wprowadzony do jkd przez Michała. I prosił Michała żeby sie u niego uczyć, i tak samo jak zosta£ wprowadzony tak samo został wyrzucony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 997 Napisanych postów 567 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3426
Napisałas jakoby ppsiadał stopnie to od razu napisałem ci.ze jest to nieprawda ty się luszyłaś to.ci powiedziałem ze nie masz racji. Nigdzie na stronach nie ma żeby rakowski miał stopnie w jkd został wyrzucony i nie jest nikim ani w jkd ani w t****, zrozum to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 997 Napisanych postów 567 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3426
Napisałas jakoby ppsiadał stopnie to od razu napisałem ci.ze jest to nieprawda ty się luszyłaś to.ci powiedziałem ze nie masz racji. Nigdzie na stronach nie ma żeby rakowski miał stopnie w jkd został wyrzucony i nie jest nikim ani w jkd ani w t****, zrozum to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 176
twj**********
Podałem Ci maile i masz dowód jasny i klarowny że rakowski został wyrzucony z jkd. Dlaczego dowód na to jest w mailach, bo rakowski został wprowadzony do jkd przez Michała. I prosił Michała żeby sie u niego uczyć, i tak samo jak zosta£ wprowadzony tak samo został wyrzucony.


Poprzedni komentarz pisałam nie widząc jeszcze tych maili (ta nowa wiadomość od Ciebie z mailami była na drugiej stronie tego wątku i zwyczajnie nie zauważyłam jej gdy czytałam poprzednią wiadomość i odpisywałam na nią).

Muszę przyznać, że nie spodziewałam się, że rzeczywiście dysponujesz takimi mailami. W takim razie muszę cofnąć to co mówiłam, że nie masz źródeł na poparcie swoich słów.

Czy naprawdę tak to wyglądało? Czy masz więcej maili tego typu? Szczerze mówiąc jestem w szoku że po czymś takim ktoś może się nadal powoływać na nazwisko nieżyjącego Mistrza. Czy do Rakowskiego dotarły te informacje? Ciekawa jestem jak się do nich ustosunkował.

Muszę Ci powiedzieć, że to niesamowite sprawa - czuję się jak w jakiejś powieści kryminalnej! :) Nie gniewaj się za wcześniejsze komentarze ale naprawdę nie przyszłoby mi nawet do głowy, że maile, o których mówisz mogą istnieć naprawdę..

Pozdrawiam,
Anita


Zmieniony przez - AnitaB w dniu 2014-03-25 13:46:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 176
twj**********
Napisałas jakoby ppsiadał stopnie to od razu napisałem ci.ze jest to nieprawda ty się luszyłaś to.ci powiedziałem ze nie masz racji. Nigdzie na stronach nie ma żeby rakowski miał stopnie w jkd został wyrzucony i nie jest nikim ani w jkd ani w t****, zrozum to.

Ok, teraz zaczynam to wszystko rozumieć. Teraz mamy zupełnie inną rozmowę odkąd pokazałeś dowody więc o wszystkich dotychczasowych spekulacjach można właściwie zapomnieć. Też postaw się w mojej sytuacji - czytam o kimś w internecie wiele dobrego i wyrabiam sobie jakieś zdanie a tu ktoś anonimowy na forum wyzywa mnie od najgorszych i powołuje się na maile, których (wtedy jeszcze) nikt nie widział. Teraz są maile i trudno z tym dyskutować. Ciekawa jestem czy jest ich więcej? Próbowałeś się kontaktować z tymi ludźmi, którzy piszą na blogach to wszystko co mówiłeś że jest nieprawdą? Ciekawa jestem co oni na to.


Zmieniony przez - AnitaB w dniu 2014-03-25 13:57:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 997 Napisanych postów 567 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3426
Z maila jasno i wyraźnie widać że Stefana powiadomił go, a on nie zastosował się do zakazu. To Michał wprowadził w JKD Rakowskiego i tak jak został on wprowadzony został i wyrzucony co do wikipedii, to definicja JKD ze strony j********** jest wspierającą stanowisko fundacji BRuce'a Lee i dlatego została wstawiona przez kogoś na wikipedię.

Fakty mają się tak jak Ci przedstawiłem tutaj
http://j**********.blogx.pl/informacje/ 

Twierdzisz że ma bazie emblematu(który stworzył Michał) doszłaś do wniosku że Rakowski ma stopnie mistrzowskie, podczas gdy nie ma żadnych stopni w JKD. Co więcej nie ma prawa nazywać tego co robi JFJKD a tym bardziej t**** bo NIGDY NIE POZNAŁ Ted'a Wonga, oraz ma zakaz powoływania się na imię Stefana.
Czy informacje odnośnie tego są na mailach do Michała, tak jest ich więcej BO TO MICHAŁ c***** JEST JEDYNĄ OSOBĄ W POLSCE REPREZENTUJĄCA t****, JKD nauczane przez Sifu Ted'a Wonga i to on sprowadził tą linię do Polski. Dlatego pogódź się z faktami.

Ja nie musze niczego ani nikogo reklamować, chodzi o pisanie prawdy bo przez ostatnie 3 lata Rakowski reklamował się w internecie używając fałszywych informacji wprowadzając ludzi w błąd, no i reklamował się poprzez ludzi jak Ty co sami wymyślają mu stopnie i certyfikaty, LOL.

Jak już napisałem tych wiadomości takich jak wkleiłem jest znacznie więcej

Nie widzę sensu kontaktowania się z ludźmi od blogu, bo fakty są jasne i oczywiste i łatwe do znalezienia np. TUTAJ I tak jak straszyłaś sądami to on(Rakowski) właśnie może zostać pozwany do sądu za okłamywanie ludzi i propagowanie fałszywych informacji na swój własny temat. Szczególnie że bardzo łatwo jest mu to udowodnić. Plus skoro nie twierdziłaś że te info co je takk broniłaś że jest prawdziwe to o co się obruszałaś i mnie wyzywałaś itd. skoro po prostu pytałaś o opinię i weryfikację to Ci podałem fakty o zweryfikowałem informacje z rzeczywistością. I tyle.

Zmieniony przez - twj********** w dniu 2014-03-25 14:13:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 176
twj**********
Tak jak mnie prosiłaś maile od Stefana które mówią jasno że MICHAŁ IS IN CHARGE i że Rakowski jest wyrzucony przez Stefana i żeby nie używał więcej jego imienia(na stronie internetowej)


Daj spokój. To już nie są żarty.

twj**********

Oraz wiadomość od człowieka z PAP.


To też ciekawe. Naprawdę myślałam, że blefujesz z tym dziennikarzem. Nie miej mi tego za złe. Pomyśl jak te twierdzenia mogły być niesamowite dla kogoś kto nie zna tematu i nie widział tych maili.

twj**********

Jeszcze więcej Ci powiem że Stefan był tak zły na Rakowskiego że nie chciał ażeby wspominać jego imię nawet w konwersacjach czy wspominać coś o nim.


To naprawdę niesamowite. Zastanawiam się jak po czymś takim ktoś mógłby nie uszanować ostatniej woli nieżyjącego już Mistrza?

twj**********

To tylko trzy przykładowe wiadomości a jest ich znacznie więcej.


Naprawdę jest więcej takich wiadomości? Moja kobieca ciekawość nie daje mi spokoju. :)

twj**********

A DO ARTYKUŁY CO JEST POWIELONY PRZEZ PAP WŁAŚNIE W NEWSWEEKU I INNYCH CZASOPISMACH W INTERNECIE RAKOWSKI ZOSTAŁ WYBRANY NIE DLATEGO ŻE JEST EKSPERTEM< BO ŻADNYM NIE JEST, ALE DLATEGO ŻE AKURAT ODPOWIEDZIAŁ NA TELEFON. LOL. Bo początkowo nie wiadomo dlaczego sprawdzali szkoły w Warszawie?! Skoro centrum t**** i jedyna autoryzowana grupa jest w Brodnicy.


Teraz to rzeczywiście widać. Wybacz, ale naprawdę myślałam, że ta historia z wywiadami i dziennikarzami to tylko blef. Brzmiała zbyt niesamowicie. Ale maile to maile.

twj**********

Oczywiście podałem te zdjęcia w tym temacie do którego linkujesz jako główny. Mam nadzieję że nie będziesz miała problemu z tłumaczeniem. Jak mówię to dopiero początek, jest tego znacznie więcej, aczkolwiek to już powinno rozwiać wszelkie wątpliwości kto mówił prawdę cały czas a kto nie.


Nie, nie mam problemu z tłumaczeniem. Wszystko jest jasne. No i teraz widzę, że mówiłeś jednak prawdę - ale sam przyznaj, że ta prawda była tak niesamowita, że bez zobaczenia dowodów mogła się wydawać trudna do uwierzenia dla kogoś, kto nigdy wcześniej nie słyszał o takich sytuacjach.

Naprawdę jest więcej takich maili? I te informacje docierały do Rakowskiego? Czy on się kiedykolwiek jakoś do nich odniósł to na forum albo gdziekolwiek indziej? Ciekawa jestem jaka była jego reakcja skoro na stronie jego szkoły nadal widnieje nazwisko Nikandera. Rozmawiałeś z ludźmi z tej szkoły?

Pozdrawiam,
Anita.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 997 Napisanych postów 567 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3426
Przyjeżdżają do nas byli ucznioeie Rakowskiego którzy na opiwiadają również co i jak. On sam po wiadomości urwał kontakt zresztą nikt nie chciał z nim gadać z taką osobą, a w świecie jkd i tak wszyscy o tym wiedzą. Rakowski po prostu defrauduje jkd i rekluje sie w internecie poprzez fałszywe info, robiąc z siebie kogo$ kim nie jest. Historia mało niesamowita po prostu został wyrzucony i sam na to zasłużył. Ludzie z tej szkoły pisali do Michała czasami, że od Rakowskiego niczego się nie nauczą a Ci co są w Brodnicy na treningacg to mówią że Rakowski na sparringach był lany przez ludzi co zaczynali trening a wcześniej cwiczyli boks. Co tłumaczy dlaczego dzwonił do Michała i pytał się co zrobić żeby przestali mu kopać d***e na sparfingach ludzie z zewnątrz. Tak tych wiadomości jest więcej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna a posiłek i trening

Następny temat

medycyna

WHEY premium