SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jednorazowy dopalacz :-D

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4884

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4077
Ano wlasnie, najprostrze rozwiazania sa z reguly najlepsze. 0,5 g dobrej amfy i pozamiatane. Ewentualnie polecam podwojna dawke Shock Therapy z Universala, efekt podobny, a duzo zdrowiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
jakie glupoty niektorzy pisza...

"kumpli ostatnio czestowalem arsanem - 1 kontakt z efka

50mg - nic
100mg - cos(niewiele)

dobry kop - duzo towaru:]"

gratuluje masz jedna z wielu wy***ek arsana na rynku...

" 0,5 g dobrej amfy i pozamiatane."

ta pod warunkiem ze od 3 miechow wali po nosie to to 0,5g bedzie akurat... inaczej roz***ie go tak ze nic nie bedzie w stanie zrobic...

wystarczy ci 50-60mg effi + 200mg koffi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1531
oj drogie dzieci sami sie musicie przekonac ze mozna szybciutko zejsc po takich zabawach.
Efke i fete na wysiłek uwazam za 30x bardziej glupie niz branie saa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4077
Dzieckiem bylem 20 lat temu (tak na marginesie) Co do fety, to oczywiscie niezaprzeczalnie jest to syf jakich malo, ale nie demonizujmy. Kolega spytal sie o jednorazowa sytuacje, a moim zdaniem w takim wlasnie wypadku feta jest niezgorszym rozwiazaniem, oczywiscie jesli koles nie ma 15 lat i problemow z serduchem. Co do stwierdzenia Kazama to przede wszystkim duzo zalezy od tego na jaki towar sie trafi. Te 10-12 lat temu twoje slowa Kazam mialy jak najbardziej racje bytu, jednak przy dzisiejszych realaich to 0,5 g amfy to nie jest zadna potezna dawka, nawet dla kogos kto nie wciagal do tej pory tego scierwa. Btw. takie rozwiazanie to ostatecznosc, ale niezaprzeczalnie skuteczna.

Zmieniony przez - ultima w dniu 2006-05-05 22:04:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1531
widocznie jeszcze nie dorosles.

A skad czarodzieju wiesz jaki towar dostaniesz tak btw?Efedryna czy feta, obydwie zagluszaja na tyle odpowiednie mechanizmy obronne organizmu ze juz na starcie są nie do przyjecia.A to ze akurat nikomu po takiej akcji nic nie bylo to niech sie cieszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4077
benzedrine daruj sobie teksty o dorastaniu bo gowno o mnie wiesz. Na tym forum jest taka specyfika ze przerozne osoby rozpisuja cykle anonimowym ludziom, oparte na sterydach produkowanych u Zdicha w piwnicy, w niekiedy o wiele bardziej nikczemnych warunkach niz amfa. Ty sie obruszasz na moja teze ze feta bylaby nie najgorszym rozwiazaniem dla podanego w temacie problemu i twirdzisz e nie wiadomo jaki towar sie dostanie. A Powiedz mi jaka jest pewnosc ze w rozpisywanych tutaj 150 razy dziennie cyklach opartych na srodkach pod tytulem "under" zamiast tego co ma byc nie ma np. strychniny ? Nie badz chlopie zaklamany i nie zachowuj sie jak niewinna panienka. Ja nikogo nie namawiam do brania scierwa i zaznaczylem to w moim poscie, ale jesli na tym forum co chwila rozpisuje sie cykle pod tytulem 100 ruskiej metki + tren z firmy X czy Y to w tym momencie wrzut pol grama bialego jest niewinnym zartem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1531
ja pjerdole czlowieku strychnine 20x szybciej znajdziesz we fecie wlasnie.Ale i tak watpie zeby ci sie udało.Z underami jest bardziej problem typu: czy w dece nie ma zwyklego oleju lub zwyklego testosteronu.Jeszcze nie slyszałem o zejsciu po uzywaniu tych srodkow na forum lub o jakims wyniszczeniu organizmu.Po fecie niestety takie przypadki sie zdarzaja.

Feta ok, ja nie jestem z monaru ale nie do takich rzeczy.Sam sie przejechałem i teraz niose nowine swiatu tylko ze nikt nie slucha Nigdy fety czy efedryny do sportow wytrzymalosciowych.Ok jezeli to ma trwać minute to luz.Ale jezeli masz isc biegac czy cokolwiek innego na troche dłuzej to poprostu trzeba byc d****em zeby robic to razem z tym sprzętem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4077
o.k. Oczywiscie ze strychnina w koksie celowo przejaskrawilem, aczkolwiek czy ktos sie wykrecil w skutek brania koksu (nie bezposrednio oczywiscie) to bym jednak polemizowal, ale szkoda na to czasu...generalnie rozumiem twoje przeslanie ty masz takie doswiadczenia, ja powiedzmy inne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1531
jeszcze zeby tu pytali ludzie ktorzy trenuja cos oprocz pompowania łap i klaty Ale wezmie taki chlopaczyna butelke tussipectu i pojdzie biegac i jeszcze mysli ze rekord szkoły pobije.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 135 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11411
ultima Ty mu proponujesz pół grama speeda na pierwszy raz ? sądze że nie miał zbyt dużego kontktu z speedem bo by wiedział co zrobić na testach sprawnościowych może miałeś jakiąś amfe mieszaną z apapem ? i dlatego pół grama ktoś przeczyta Twoją "radę" i się przekręci
P.S nie miałem zbyt dużego kontaktu z amfetaminą, ale myśle że 100mg wystarczy żeby dostać "speeda"


Zmieniony przez - soki87 w dniu 2006-05-05 23:31:09
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metka-jak

Następny temat

Yelow Cabs a %

WHEY premium