SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie rybki są zdrowe

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4320

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33131 Napisanych postów 23203 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278137
WnMPapa
l
żywność z MCdonalda i tym podobnych restauracji fast food, znacznie bardziej smakuje nam od naszego własnego gówna(którego zjedzenie znacznie poprawiłoby nasze zdrowie)

to ironia, czy co?


Ciekawe czy już próbowała pani Ę , Ą wysokie EGO gardzące szarymi Kowalskimi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 96
stojeden
zadalas pytanie, na ktore, aby udzielic rzetelnej informacji trzeba by poswieci kilka godzin. przykro mi, ale nikt tego nie bedzie tutaj robil za Ciebie, poniewaz rownie dobrze mozesz zrobic to sama. widac lenistwo siega gora.

powodzenia.




Kolejna nie kumata osoba. -_- Przecież wyraźnie w pierwszym poście napisałam, że wiele się już na temat właściwości ryb naczytałam w necie zanim tego posta umieściłam na forum. Więc w jakim celu go tu umieściłam? W takim aby dowiedzieć się jeszcze więcej, poznać wasze zdanie w najbardziej skondensowanej formie. Dlatego oskarżanie mnie o lenistwo jest po prostu tak głupie, że aż śmieszne. Poza tym odpowiedź na moje pytanie już poznałam-Sardynka. Dlatego dalsza rozmowa od chwili w której po raz pierwszy się z wami pożegnałam straciła jakikolwiek sens.
Jeżeli zagląda tu jakiś moderator, to bardzo prosiłabym o zamknięcie tego wątku, który już od dawna przerósł granice absurdu. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 96
WnMPapa
l
żywność z MCdonalda i tym podobnych restauracji fast food, znacznie bardziej smakuje nam od naszego własnego gówna(którego zjedzenie znacznie poprawiłoby nasze zdrowie)

to ironia, czy co?


Nie, to szczera prawda, poczytaj sobie niedowiarku:
http://wyborcza.pl/TylkoZdrowie/1,137474,16878195,Leczenie_kalem___niesamowita_moc_naszych_bakterii.html
http://wyborcza.pl/1,75400,14625382,Wylecz_sie_kalem__to_nie_zart_.html
http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/uklad-pokarmowy/przeszczep-kalu-na-czym-polega-jakie-wskazania_39379.html
http://clostridium.edu.pl/biorcy/

Ps. Jedzenie kału jest naturalnym odruchem zwierząt oraz małych dzieci, który poprawia funkcjonowanie naszej flory bakteryjnej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Proszę trzymać się tematyki a prywatne wywody załatwiać na PW

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 96
monkey22
WnMPapa
l
żywność z MCdonalda i tym podobnych restauracji fast food, znacznie bardziej smakuje nam od naszego własnego gówna(którego zjedzenie znacznie poprawiłoby nasze zdrowie)

to ironia, czy co?


Ciekawe czy już próbowała pani Ę , Ą wysokie EGO gardzące szarymi Kowalskimi


Nie próbowałam, a przynajmniej nie pamiętam takich sytuacji, ponieważ nasza kultura jest zdania, iż takie zachowanie jest czymś mega obrzydliwym. A ponieważ wzrastałam i rozwijałam się w takiej kulturze, nie jestem w stanie od tak zmienić w swoim mózgu zapisywanego mi przez lata oprogramowania. No i cóż, bardzo lubię samą siebie, jednak moje poczucie własnej wartości nie jest fałszywe, gdybym mogła się sklonować(przede wszystkim pod względem psychicznym) dogadałabym się z moim klonem znacznie lepiej niż z kimkolwiek innym. Dlatego bardzo mnie wkurza gdy wiele osób nie znając mnie i nie potrafiąc zrozumieć, że jestem szczególnym przypadkiem zarzuca mi niskie poczucie własnej wartości. Narka!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 96
anubis84
Proszę trzymać się tematyki a prywatne wywody załatwiać na PW


Odpowiadałam tylko na pytanie które ktoś mi zadał, mimo iż nie pokrywało się z tematyką tegoż wątku. Poza tym, napisałam już, że najlepiej byłoby go zamknąć, ponieważ znalazłam odpowiedź na moje pytanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Jeżeli przeszczep kału rozumiesz poprzez doustne spożywanie kupy, to chyba czas zakończyć dyskusje. Praktykujesz?
Ogarnij sobie z czego składa się kał, a później pisz takie głupoty. Przyjmuje się go od dupy strony, ew. w postaci tabletki, która rozpuszcza się w miejscu docelowym - na pewno nie w żołądku.
Raz, że taki kał trzeba mega porządnie przebadać, a dwa, że przeszczep swojego własnego kału nie ma kompletnie żadnego sensu, bo jak to miałoby wpłynąć na twoją naturalną mikroflorę?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1125 Napisanych postów 3779 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68505
W nowym numerze Food Forum jest artykuł o rybach i zanieczyszczeniach w mięsie różnych gatunków, z wyszczególnieniem najmniej i najbardziej zatrutych. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
dobra, to ja przyspamuje jeszcze a propos kalu cos w tym jest, bo istnieje jedna choroba na swiecie, ktora jest uleczalna tylko i wylacznia poprzez aplikacje wlasnego kalu.

dobra zamknijcie ten temat juz

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1125 Napisanych postów 3779 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68505
To ja też jeszcze pospamuję - jakoś mam dziecko, ale nie zauważyłam, aby miało takie ohydne tendencje (do jadania odchodów), jak i nie słyszałam o tym od innych matek. (Piszę, aby takie rzeczy nie zniechęcały nikogo do posiadania dzieci, bo to nie jest na pewno norma). Natomiast jest taki okres, kiedy chyba wszystkie dzieci namiętnie pakują sobie piasek do buzi i poznają świat przy pomocy próbowania różnych rzeczy i na pewno wtedy znacznie wzbogacają swoją florę jelitową. Dzieci nie muszą robić takich rzeczy, jak jadanie odchodów, bo w wieku, kiedy zaczynają swoje ciut bardziej świadome eksperymenty, powinny już dawno mieć niezłą florę jelitową przekazaną im przez matkę podczas karmienia i opieki. Musiałyby zresztą jadać czyjeś odchody, nie swoje, żeby były tam nieznane im jeszcze bakterie, co groziłoby zarażeniem różnymi chorobami i pasożytami i jest to wbrew logice, bo choroby zakaźne, jak wiemy, były do niedawna bardzo częstą przyczyną śmierci, szczególnie małych dzieci...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z brzuchem!!

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny 85kg

WHEY premium