SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie rękawiece, o czym pamiętac ?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2167

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 379
Witam
Chciałbym kupic sobie jakies dobre rękawice do boksowania, chcialbym sie dowiedziec czy sa jakies rozmiary, z jakiego najelpiej tworzywa no i firma. Mozecie dac jakis namiar stronek skad moge cos dostac, bede wdzięczny i sogne.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7648


Polecam masters'y 10 oz. ja ich uzywam do kick'a wykonane ze skóry i co ważne maja dopuszczenie do zawodow!!! Dałem za nie 100zł ale w sklepie pewnie troche drozsze bo ja kupowalem u trenera skądś tam załatwiał. Cos takiego jak Manikkk wyżej poleca z tym ze moję maja czarna garbowaną skórę od strony wewnetrznej.



Zmieniony przez - Yammakashi w dniu 2006-03-10 10:02:27

Hans-"Żydzi! z okazji święta wielkanocy każdy dostanie po jajku"
Żydzi-"Hura!! Hura!!"
Hans-"tym oto metalowym prętem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 68 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 611
Polecam Everlast skóra kosztują koło 180zł oczywiście wyprofilowane :P

Najlepszą Obroną Jest Atak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 379
Cenowo interesuje mnie przedzial 100-200zl , myslalem nad Everlastem i Bullsami. A co z rozmiarami ? Niehce rekawic wiekszych od moich glowy kupic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 379
Powie mi ktos wiecej ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
Zalezy ile trenujesz. Jak juz masz pewne doswiadczenie to polecam kupic lepsze(Everlast, Espada, Masters). Najlepiej zeby byly ze skory. W tym przedziale cenowym powinienes takowe znalezc.
A co do rozmiarow to sa wagi: 10oz(oz=uncja=28,35g), 12oz, 14oz i tak dalej. Polecalbym 12 oz

Pozdro

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 379
Trenowalem juz kiedys, pozatym nie raz uzywalem rąk. Kupie cos ze skóry, a co do rozmiaru to nie wiem. Dobiera sie rekawice do wagi ,albo rozmiaru nadgarstka ? czy na oko ? Chce kupic cos przez neta i niechcialbym potem ich sie pozbywac jezeli bylo by cos nie tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
Raczej na oko. Wazne jest abys mial wystarczajaco duzo miejsca na dlon wewnatrz.

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 379
Dobra ale rozmiary wg. wagi jak podawalas mi róznia sie wygladem co nie, mniejsze wieksze. Jak kupic dobry rozmiar przez neta ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 379
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1624
Niestety żaden ze sprzedających nie podaje rodzaju materiału wypełniającego a to jest dosyć istotne. W każdym razie ja używam rękawic f-my Domyos z wypełnieniem poliuretanowo-kauczukowym (FKT-500). Są doskonale wyprofilowane choć koledzy mówią, że dość twarde . Są b.małe a najbardziej podobne kształtem do nich są te Muay Thai (ładne tylko droższe od złota). W mojej skromnej opinii te produkowane przez firmę Masters mogą być dobre. Warunek to poszycie ze skóry i niezbyt luźne wypełnienie, w którym będziesz czuł jak dochodzą ciosy bo ja tam w poduszkach walczyć nie umiem.

z biciem się jest jak z pływaniem
prawdziwą przyjemność daje wtedy gdy nie myślisz o technice
tylko delektujesz się tym co robisz

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plany Johna Ruiza

Następny temat

Rękawice bokserskie

WHEY premium