SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie laski wolicie?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43295

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 318
panowie chyba nie widzieliscie hindusek!!!
mi za dawnych czasow najbardziej podobaly sie blondynki, poki nie ujzalem ucywilizowanych hindusek.
TO SA NAJPIEKNIEJSZE KOBIETY NA SWIECIE. ...WSZYTKI KOBIeTY SIE PRZY NICH UMYWAJA.. nawet nie zdawalem sobie z tego sprawy poki sam ich nie ujzalem. Nie jest tylko moja opinia tylko praktycznie kazdego faceta, ktory widzial takowa hinduske(np w londynie duzo ich jest).

i od tego czasu jestem zwolennikiem naturalnych czarnych wlosow, czarnych oczkow i fajnie by bylo jakby taka niewiasta miala naturalnie ciemna karnacje ciala a nie marchewkowa solarke;)

jesli chodzi o mnie to mam czarne wlosy tyle ze niebiesko-zielone oczy:( i nad tym ubolewam bo chcialbym miec czarne oczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
SprytnyKot-Daj kilka przykladow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
tej daro a co z naszym tematem o przyszlosciowych trendach w kolczykowaniu? :[
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 318
w londynie nt. hindusek krazy taka legenda wsrod wielu polakow, ze jak trafisz na piekna europejke, to na piekna hinduski nie da sie juz znalezc okreslenia.
Hinduski to kobiety nie tyle piekne co arcy-kobiece w kazdym calu..
jakby tego bylo malo to sa to kobiety bardzo wierne swoim meza, a swoje cialo oddaja tylko jednemu facetowi(dlatego wolna mloda hinduska to na 95 procent dziewica)...
jednakze dla nas europejczykow sa one prawie w ogole nie osiagalne:(, niestety obracaja sie one w swoim hinduskim ,,swiatku".....dlatego europejczyk, ktoremu uda ozenic z taka hinduska nalezy do niewbywalych szczesliwcow......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1941 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14384
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
mi tam sie ona na tym zdjeciu nie podoba

wierne... bo wytresowane przez baaardzo dlugo, nie chcialabym tak zyc
(jesli jest tak jak sobie wyobrazam)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 318
mi rowniez ta hinduska sie nie podoba....przeciez nie twierdze ze nie ma brzydkich hindusek!!
w kazdej z nacji takie sa, tyle , ze powinno sie na ,,najpiekniejszosc" hindusek spojzec w ten sposob....... srednia europejka vs srednia hinduska; ladna europejka vs ladna hinduska, piekna europejka vs piekna hinduska.....i w kazdym z tych przykladow wygra bez watpienia hinduska.
Podobno wyglad to kwestia gustu, ale naprawde wierzcie mi, ze to nie moja jedyna meska opinia, ze hinduski sa najpiekniejsze(oczywiscie mowie o tych hinduskach ucywilizowanych, ktore o siebie dbaja. Bo w samych indiach to juz troszke to inaczej wyglada).
Hinduski czesto jak juz wyjda za maz zapuszczaja sie, ale to wlasnie te nieucywilizowane, ktore sa slepo zamkniete w swojej kulturze.

a oto kilka zdjec(niestety zdjecia te nieoddaja prawdziwego piekna hindusek, ale tylko takie znalazlem)
http://**********/5478
www.siliconeer.com/IIFA-AWARDS-2005/images/IIFA-69-RougeBandGirls.jpg  (hinduska to ta pierwsza z lewej)) ).
http://foto.moon.pl/zdjecia/15486.jpg  (a to w polowie hinduska, wymieszana z nasza nacja)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
i w kazdym z tych przykladow wygra bez watpienia hinduska.
wg mnie to mimo wszystko kwestia gustu. na insomnii z kolei facetom podobaja sie azjatki i mowia ze to one sa najpiekniejsze... wiec widzisz zdania moga byc podzielone
nie mowie, ze te zdjecia ktore wkleiles sa brzydkie, tzn, ze te hinduski sa brzydkie,bo nie sa, ale z wiekszosci kobiet mozna zrobic naprawde pieknosc.wystarczy perfekcyjnie dobrany i zrobiony makijaz i dopasowane ubranie. no ale troche tak zjechalam z tematu.
wiesz maja ciekawa urode, ale to KWESTIA GUSTU, ktore rasy kobiet sa najpiekniejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 318
a hinduski to czym niczym sa jak nie azjatkami(azjatki maja to do siebie ze sa bardzo kobiece, ale hinduski moim zdaniem sa z nich najpiekniejsze)!!
oczywiscie to tez kwesita gustu, ale mysle ze wiekszosci uswiadomionym faceta najbardziej beda sie podobac wlasnie hindu.
ja nalezalem do tych nieswiadomych, bo hinduski znalem tylko ze zdjec - zobaczyc na zywo a zobaczyc na zdjeciu to niestety porownanie jak miedzy niebem a ziemia(zreszta malo ciekawych zdjec w necie znalazlem do tej pory).
jak juz wspomnialem hinduski to esencja kobiecosci, dlatego sa one moim zdaniem najlepszymi kandydatkami na zone.
a co do makijazow itp. to wlasnie one bardzo rzadko uzywaja takich rzeczy im to w ogole nie jest do szczescia potrzebne bo maja piekna karnacje skory!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
nie przesadzaj, jakis napalony na nie za bardzo jestes
co one maja w sobie kobiecego?
generalizujesz.
dla mojego taty kobieca moze byc blada finka wiec...
zrozum ze to kwestia gustu.
no tak palnelam z tymi azjatkami
chodzilo mi o skosnookie. japonki itd.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

inneov na wlosy

Następny temat

Kregoslup czy to bardzo powazne ?

WHEY premium