SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie laski wolicie?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43312

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 318
acha i uwazam ze czarno wlosi faceci sa bardziej mescy, dlatego nie wiem jak kobiety moga uwielbiac sie w blondynach. Mezczyzni czarnowlosi sa m.in. dlatego bardzije mescy gdyz wiecej testosteronu w nich drzemie co jest typowa oznaka meskosci....a wiec zwroccie panienki uwage na ten fakt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1493
Skad ta teoria o meskich brunetach i malomeskich blondynach?? Meskosc chyba nie zalezy od koloru wlosow a od sily charakteru. Rozumiem ze jestes brunetem z kompleksami i probujesz w ten sposob dodac sobie meskosci. Mnie ta teoria nie przekonuje, nie czuje sie gorszy bo jestem blondynem i tez nie zauwazylem zebym mial slabsze powodzenie u kobiet niz tak bardzo "mescy" bruneci. Ale coz moze jestem wyjatkiem Pozdro

Zmieniony przez - Asano w dniu 2006-01-23 08:47:55

"...Wylewając pot na treningu, oszczędzasz krew w czasie walki..."

www.shidokan.tczew.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
kot- na przyszlosc mozesz edytowac.
hehehehe sorry, ale Twoja opinia mi wisi
nie znam Cie, Ty nie znasz mnie... nie widzisz mnie w realu.. i to ze uwazasz ze jestem naleze do ladnych polek to dla mnie duzej wartosci nie ma
po co ci fotki corymietka? ja moje mialam na insomnii wiec Ci dalam, ale gdybym tam nie wklejala to tu bym Tobie tymbardziej nie dala, nie rozsmieszaj mnie
hinduski i wloszki i inne z poludnia gdzie maja czarne wlosy szaleja za blondynami. i co zgasilo?
no co za pech
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 327
A ja uwielbiam jasnowłosych facetów!!! Oczywiście że się obejże na ulicy za jakimś cimnowłosym przystojniakiem, ale to jednak blondyni sprawiają że me serce rośnie!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 318
hehe
z tymi czarnowlosymi, ze sa niby bardziej mescy itd.- to oczywiscie byla to taka mala prowokacja z mojej strony

nioonia jak to na mojej opini ci nie zalezy. Powiem ci ze po zdjeciu mozna latwo osadzic czy ktos jest ladny czy tez nie, szczegolnie jesli nie wytapetuje sobie twarzy. A twoja twarzyczka naprawde jest ladna (ach, i do tego te ciemne oczeta ).

hinduski szaleja za blondynami!!!??...chyba zartujesz sobie!, nie wiem jak jest z wloszkami(wiem ze japonki lubia blondynow itp., ale z hinduskami , arabkami i latynoskami jest tak, ze one najbardziej lubuja sie w czarnych facetach. Blondyni praktycznie nie maja na nie zadnych szans(znam to z autopsji). Zreszta wyzej wspomniane nacje- nie tyle, ze lubuja sie w czarnowlosych - to do tego jeszcze poza okreg swoich ojczystych raczej nie wychodza. A wiec my panowie mamy czego zazdroscic tym poludniowcom.

nie chce tu potepiac blondynow, ale wiem ze duzo arabek i hindusek uwaza blodynow za obrzydliwy kolor(kilka razy juz sie z taka opinia spotkalem).
Ale za to blondyni maja duze szanse na japonki(tez znam to z autopsji) i chyba chinki i byc moze na wloszki(a tego to nie wiem- tylko z niooniowych relacji tak wynika).

a blondynki mi sie rowniez nie podobaja. Jasny kolor wlosow tak nie przyciaga mojej uwagi. Czarne lub ciemne wlosy u kobiety- sa bardziej lsniace i sa zdecydowanie bardziej sexi. Blondynki zreszta tragicznie wygladaja jak sie zbyt mocno opala, natomiast czarno i ciemno wlose wygladaja wtedy naprawde szalowo, szczegolnie ze ciemno wlosi maja z reguly ciemną karnacje skory i opalaja sie na brazowo, a nie jak blondynki na marchewke.

Zmieniony przez - SprytnyKot w dniu 2006-01-24 15:06:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
hehe
taa czarnulki super wygladaja jak sie spala na solarium albo cos... tak samo dennie i tandetnie jak blondynki..

wiem ze jestem ladna, przeciez mowilam ze tego nie trzeba mi mowic
no oczy mam za***iste.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
oczy to ja mialem kiedys za***iste jak przesadzalem z dxm... mialem zolto zielone... teraz mam tylko zielone

a co do tematu to ja najbardziej lubie laski z polykiem...

chyba ze nie o to chodzilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
glodnemu chleb na mysli kazam :> ;)

a widzisz ja mam za***iste oczy bez uzywek
narkotyki na smietniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 318
nioonia z tym twoim ,,za***iscie' odrazu u mnie stracialas....kobieta kobieca jest utorzsamiana z lagodnoscia a nie wulgarnoscia. Zapamietaj sobie to na przyszlosc!! A wiec ulzylem ci juz i nie bede ci juz wiecej komplementowal, skoro nie umiesz nawet komplementu przyjac Od dzis jestes dla mnie nie fajna!!

a co do czarnulek w solarium - to jak bys chciala wiedziec naturalne czarnulki maja zupelnie inna karnacje ciala i zawsze opalaja sie na brazowo(po za kilkoma wyjatkami)...natomiast jasno wlose opalja sie na marchewke i to wyglada okrotnie brzydko. Zreszta nawet jak by blondynka opalila sie na brazowo to tez jakos to dziwnie wyglada. Dlatego latem zawsze wygrywaja czarnulki, bo sa jeszcze do tego pieknie opalone. NIestety w polsce naturalna czarnulka to rzadkosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
dekstrometorfan nie jest narkotykiem...


"glodnemu chleb na mysli kazam :> ;) "

znaczy sie ze fantazjujesz o mnie???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

inneov na wlosy

Następny temat

Kregoslup czy to bardzo powazne ?

WHEY premium