SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie badania należy wykonać?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3716

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1640
Ale chodzi mi o jak najwyższą dokładność.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21811 Napisanych postów 71367 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576069
Sam szukaj/pytaj po tych miejscach.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17704 Napisanych postów 132186 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460792
Poszukaj badan metodą dexa
http://potreningu.pl/articles/4189/czy-ta-waga-moze-klamac-profesjonalna-analiza-skladu-ciala 
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1640
I na taką odpowiedź liczyłem ;) Dzięki anubis!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 442 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
krzykacz
To akurat nie są wielkie pieniądze. Ale już jak ktoś ma problemy z hormonami, to rodzinny jedynie tarczyce wypisze, a reszte można liczyć w grube setki złotych. Bo do specjalistów kolejki że hohooo a tam wszystko ok albo pan sobie zapłaci skoro pan sobie sam stawia diagnoze..

Jeśli nie chciała dać skierowania na kontrolną morfologię za 8 zł, to nie ma co tutaj w ogóle poruszać tematu hormonów, czy innych szerszych badań - mówię o moim przypadku oczywiście

Jeśli chodzi o płciowe to tak jak mi się wydawało - teraz przeglądnąłem spis i lekarz POZ na nie skierowania teoretycznie wystawić nie może.


Zmieniony przez - WnMPapa w dniu 2017-09-06 22:34:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21811 Napisanych postów 71367 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576069
krzykacz
to rodzinny jedynie tarczyce wypisze.



To właśnie jest tutaj napisane + psa. Reszta tylko spec, więc kolejna + proszenie się o skierowanie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2106 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
anubis84
Z tymi badaniami na NFZet tak kolorowo nie jest ja ledwo wysępiłem na tsh o innych nie wspomnę a nigdy nie robiłem badan ze skierowania.


jak lekarz nie widzi wskazań do przeprowadzenia danego badania to nie przepisze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Morwa biała, a robienie masy ?

Następny temat

Achilles zerwany czy nie ??

forma lato