SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki termogenik bedzie najlepszy?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15287

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
to juz ponad 3lata od kiedy poznalem effi :)
wszystkie inne siostry i kuzynow znalem juz wczesniej :)
ona okazala sie wyjatkowa :)
zdecydowanie zakochalem sie w effi ;******
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
E-lite, oby ta Effi nie była przyczyną twoich kłopotów... jak to z miłością bywa, czego ci oczywiście nie życzę... bo serduszko może boleć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
wiem wiem no ale ja juz jestem taki, ze trudno mi cos sobie odmowic i jezeli czerpie z czegos jakas tam radosc to to robie :D wiem, ze to niekonsekwentne a nawet powiedzialbym glupie ale jakos tak wole to zycie przezyc niz przewegetowac, przynajmniej na razie ;) mam zludna wiare, ze za te kilkadziesiat lat medycyna bedzie na takim poziomie, ze bede zdrowy, mlody i piekny czego zycze sobie i wszystkim Wam moi drodzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 296 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8386
efi jak najbardziej tylko z glowa i wszystko bedzie ok, przeciez nikt nie kaze mu zapodawac konskich dawek przez pol roku jeden maly cykl i juz. Czy juz nie pamietacie jak kiedys na forum (i to tym: odzywki, suplementy) bylo glosno o terma pro ktora zawierala efi i nik wtedy nie kasowal postow

.............................

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co dla poczatkujacego??

Następny temat

Co z tym białkiem z Ostrowi

WHEY premium