SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki monohydrat na cykl? Vitalmax, Myogenix, Optimum nutrition, Universal, Olimp

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4456

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1185 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13081
MAM PORÓWNANIE OLIMPA I OPTIMUM I UNIVERSAL OLIMPA JEST NAJGORSZA Z TYCH TRZECH,,

w autach za szmal starych czują sie lepsi ,,zaden nie jest z bloków kazdy z
nich tu tylko węszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
heh, zazwyczaj to ze jedną kreatynę czujemy bardziej onną mniej -to wina raczej nasza niż kreatyny. Olimp ma np creapure z niemiec, i to jest dokladnie ten sam surowiec co creapure inkospor, kaizen, universal.

Substancja X obojetnie przez jaką firmę by nie byla pakowana - musi działac tak samo. W gre wchodzi co najwyzej mikronicacja i czystość, pierwsza moza miec w pewnym stopiniu wpływ na wchłanianie, a druga - na bezpieczenstwo stosowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 652
dzięki wszystkim za opinie.

wybór jutro padnie na optimuma lub na universala.

Zmieniony przez - Wacek_13 w dniu 2010-12-20 18:55:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 652
niestety, chciałem wziąsc 300g optimuma ale juz nie ma i bedzie dopiero po nowym roku...

promocja na universala sie skonczyla i kosztuje 59zł

została jedynie kreatyna z UNS 250g 23zł w przystepnej cenie. wziąłbym 2 puchy jak coś tylko że znalazłem tylko 1 opinie (pozytywną) o tej kreatynie. czy ktos może się wypowiedziec coś o niej lub o firmie bo ja ją kojarze tylko z pozytywnych opini białka.

aha i dobrze pamietam z ostatniego cyklu dawkowanie i nic w tym temacie sie nie zmieniło?

DT:
5g rano na czczo + 5g po treningu
DNT:
5g rano na czczo



Zmieniony przez - Wacek_13 w dniu 2010-12-21 14:22:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 976 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12630
dawkowanie ok.
mono to mono
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Data ważności białka, a jego spożycie

Następny temat

super pump 250 czy shoc therapy??

WHEY premium