SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki kupić kask do sparingów Taekwondo - Pilne !

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 45
Witam, chciał bym się zapytać o jedną rzecz. Jaki kupić kask do sparingów na treningu, cenowo do 170 zł. Używane były mocne kopnięcia w poliki, górną część głowy jak i proste uderzenia w nos lub usta. Zależy mi na maksymalnej ochronie, bo te specjalne do taekwondo nie mają ochrony na nos, poliki i usta ..
Cenowo na oku mam, dwa poniższe. Który lepszy i czy by się one nadawały ?
Pierwszy
Drugi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 250 Napisanych postów 793 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 11206
Takie pytanie na marginesie: a czy z kaskiem z innego stylu zostaniesz dopuszczony do walki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 45
Najważniejsze aby pełnił swoją funkcję zgadza się ?
Np. taki kask nie ma ochrony uszu brody i policzków, więc raczej by się chyba nie nadał ?


Zmieniony przez - zdzich981 w dniu 2021-02-27 16:54:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 250 Napisanych postów 793 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 11206
Kaski robione do Taekwondo spełniają swoją funkcję. Gdyby istniała taka potrzeba, to były by znacznie bardziej obszerne. Nie ćwiczyłem jeszcze tego stylu, ale z tego co mi wiadomo to tam się nie wali z pełną siłą. Jeżeli się mylę to proszę mnie poprawić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 59 Wiek 48 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 604
Najważniejsze jakiego będziesz mógł używać na zawodach. Z kaskami jest problem, bo ograniczają pole widzenia. Poza tym często się obracają. Jak już to bym brał dolny. Chroni, ale mniej ogranicza widoczność. Kasku nie używam w kyokushin, nie używałem w boksie. Jedynie w kung fu, żeby sobie paluchów nie włożyć w oko.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Muay Thai w programie Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023

Następny temat

Jakie spodnie na co dzień i do rozciągania

WHEY premium