SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki antyestrogen do antka?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5304

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
oczywiscie, ze upraszczam sprawe bo myslalem, ze wszyscy to wiedza ale jednak tak nie jest i nie odrozniacie anty-estrogenow od inhibitorow aromatazy
na jednym z for właśnie opisywałem to wnikliwiej
ATD, ok, obniza poziom estro ale jaki jest mechanizm działania tego środka? Jest to inhibitor aromatazy a to znaczy, że blokuje powstawanie estrogenów z procesu aromatyzacji, blokuje enzym aromatase-p450. Jak ATD może powstrzymać konwersję w estrogeny za pomocą blokowania aromatase-p450 jeżeli oxymetholone jest pochodną dihydrotestosterone a więc nie aromatyzuje? Atd zadziała jeśli używamy np. testosterone, który konwertuje w estrogeny poprzez aromatase-p450.
Anty-estrogen taki jak tamoksyfen działa bezpośrednio na receptory estrogenowe.
Mitem jest, że po odstawieniu tamoksyfenu już po cyklu zostajemy z kosmicznym poziomem estrogenu co później spowoduje okrutne skutki uboczne. Anty-estrogen zmniejsza respond i czułość na estrogen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
ja mowie o dalszym kontynuowaniu cyklu po antku, zwykle na tesciu plus cos tam. wiec odstawienie tamo po antku to byłby błędem, i to nie jest mit ze jak odstawisz nagle tamox np na cyklu to nic sie nie stanie. poziom estrogenu nie jest obnizany tylko blokowany receptor sutkowy, jak zdejmiemy ta blokade to estro atakuje. ale nie kazdy ma problem z gino i wcale nie musi to byc groznej dla tych osób
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
to jest głupi mit, tamoksyfen zmniejsza odpowiedź i czułość na estrogen, jeśli skończysz podawać tamoksyfen i po jakimś czasie zaczniesz podawać 1,5g testosterone mix tygodniowo to powstały przez aromatyzację 'kolejny' estrogen z mixa podwyższy się a czułość na estrogen znowu się zwiększy a odpowiedź polepszy co spowoduje skutki uboczne związane z wysokim poziomem estrogenu. Jeżeli kończysz podawanie tamoksyfenu wraz z oxymetholonem i to jest koniec cyklu = nie odnotujesz skutków ubocznych powstałych przez estrogen bo tamoksyfen zmniejszył respond i czułość receptorów estrogenowych.
Nie będę się kłócił z kimś kto nie zna podstawowych mechanizmów działania hormonów i nie rozróżnia anty-estrogenów od inhibitorów aromatazy. W ogole poziom wiedzy o hormonach w pl = zero.


Zmieniony przez - gringss w dniu 2011-12-22 12:15:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
czlowieku to o czym ty tu piszesz wiem od dawna. jednak chyba wiedza przysłania ci zdolnosc czytania ze zrozumieniem innych postów. ja caly czas pisze o przypadku kontynuowania cyklu po antku. wiec raczej nie ma tu mowy o podawaniu 1,5g omy po jakims tam czasie tylko o dzialaniu tego testa juz w czasie kiedy odstawiamy antka i tamox. dlatego mowie ze to zly pomysl odstawic tamox tak nagle po zakonczeniu antka w czasie kiedy test juz jest organizmie i swoje robi. a ty nadal tluczesz swoje ze po antku koniec cyklu. patrzmy troche praktycznie na sprawe, kto konczy cykl na antku? albo kto przybija ome jakis czas po antku. jak juz to sie zaczyna albo rowno z antkiem albo w trakcie zazebia, tak zeby w momencie zejscia z antka testo i ew inne chulało juz dobrze. kolejna sprawa to przeciez zgadzam sie zze antyestro a nie AI do antka, co bys sam mogł wyczytac w moich postach ale jakos tego nie robisz, tylko chodziło mi o jakies głebsze uzasadnie tego wyboru, bo palnac ze to a nie to bo tak to kazdy moze. piszesz ze myslales ze to sprawa oczywista, skoro tak to po co wogole ten temat by był i twój udział w nim. takze nie unoś się tylko radze najpierw wczytac sie a potem naskakiwać. i ze tak spytam czy nie masz czasem nicka "anabolic guru" na innym forum?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 673 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7272
przepraszam ze sie wtrace ,ale czy tu chodzi o to ze nolva blokuje tylko receptory estrogenowe a poziom estrogenow i tak jest wysoki w organizmie a ze ATD zmniajsza calkowita liczbe estrogenu w ogranizmie a nie ma nic wspolnego z receptorami ?

Remember to keep yourself alive, there is nothing more important than that

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
to ty zacznij czytac ze zrozumieniem, napisalem "Mitem jest, że po odstawieniu tamoksyfenu już po cyklu zostajemy z kosmicznym poziomem estrogenu co później spowoduje okrutne skutki uboczne. Anty-estrogen zmniejsza respond i czułość na estrogen." a ty napisales, ze to nie jest mit
antek na koniec cyklu nie jest głupim pomysłem jeśli ktoś się ogranicza do cykli prostych np testosterone + nandrolone + oxymetholone, łapiesz stagnację przy takim cyklu, nie chce isc dalej, wrzucasz oxymetholone 150-200mg ed i jest progress, tak samo progress bardzo łatwo sobie zablokowac przez uzycie oxymetholone na kicka
napisalem, ze myslalem, ze to sprawa oczywista ale jak widac nie jest wiec sie zaczalem udzielac


Zmieniony przez - gringss w dniu 2011-12-22 14:06:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
jak juz prostujesz to do konca. pisałem ze mitem nie jest .... na cyklu. nie po zakonczeniu. to było nawiazanie do mitu ale nie o tym samym przypadku pisałem, bo wg mnie czesciej sie kontynuuje cykl po antku a nie na nim konczy. oczywiscie mozna konczycz choc szczerze nie polecam. na kicka tez słabo to widze, wg mnie najlepsza opcja to srodku cyklu ale napewno nie na koniec. antek podobnie jak inne orale z tej grupy pwooduje wzrost kortyzolu, o na saa jest to "blokowane", a po odstawieniu ten kortyzol atakuje z cała mocą. oczywiscie mozna sobie podbudowac ego i uderzyc antkiem 200mg na ostatnie tyg i nagle micha sie cieszy bo wpadlo jeszcze te 3-4kg np, ale co potem. leci na łeb na szyje. takze kiepski pomysł taki manewr

Zmieniony przez - tomczers17 w dniu 2011-12-22 14:39:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
ok, widze juz, przyznaje sie do bledu, doczytalem, niejasno troche napisales ale widze
tomczers, o tym tez pisalem na innym forum
widze, ze czytywales chyba te posty
jesli dieta zapieta na oxymetholone to nie poleci na łeb na szyje, zwlaszcza jesli uzywales tamoksyfenu, woda nie najdzie w takim stopniu, konczenie oxymetholonem jest dobrym pomyslem

Zmieniony przez - gringss w dniu 2011-12-22 14:55:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
nie zgodze sie z tym ze antek na koniec to dobra opcja. ale tu juz akurat czysto praktyczna roznica zdan. jeden moze chwalic taki sposób drugi nie. napewno pod wzgledem tego ze antek wyciagnie ze stagancji na koniec cyklu to plus, ale co potem, konczymy jednym z nasilniejszych saa, po którym czesto ciezko jest utrzymac zdobyte przyrosty innymi saa, bo przeciez znane sa przypadku ze po antku ktos daje solo testa i wyłapuje nie tylko stagnacje ale i spadek. tutaj nam sie kumuluje to ze jest to koniec czesto dosc dlugiego cyklu, po ktorym juz nawet bez antka zaczyna sie walka na pct z utrzymaniem masy i siły, do tego fakt ze konczymy tym bardzo mocnym antkiem o czym pisałem pare zdan wczesniej, i sprawa podnoszenia poziomu kortyzolu przy tej grupie saa do jakiej nalezy antek, co zaczyna sie dopiero odzywac po zejsciu z saa w tym wypadku wszystkie te rzeczy naraz maja miejsce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
widziales co na tym forum zalecam do pct?
antek wcale nie jest taki jak go malują, to idiotyczne opisy na internecie zrobiły z niego szatana
niby czemu jest trudno utrzymac zdobyte przyrosty? jak jadłeś lody ze smalcem + jakies zrodlo wegli przez cały cykl to wiadomo, ze ta masa bedzie gownianej jakosci i nabierzesz duzo wody
jesli masz zapieta diete + uzywasz tamoksyfenu spadki sa minimalne
te opisy na internecie to g****, wiecej praktyki, mniej opisow z neta zalecam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Megavol! Proszę o odp :D

Następny temat

leczenie pregnylem...

WHEY premium