SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki antyestrogen do antka?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5305

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
gringss wierz mi ze jadłem antka, i wiele innych rzeczy. zgodze sie z tobą ze z dobra dietą antek daje stabilniesza mase, bo eliminuje sie zbędne wrzucanie fatu i wody, ale ja jestem ponad to, chodzi mi ze nie da sie zbudowac mocno stabilnego miesnia na oralu w 4tyg. nie mówie ze to nie jest realne, i np strongmanie czy trójboisci czy nawet kulturysci bez antydopingowych testów moga to brac do ostatnich dni. ale oni akurat szykuja forme na dany okres, zawodów np i potem jak spadac zaczyna to juz sie mniej przejmuja albo poprostu ciagna cykl dalej. moje stanowisko jest takie ze antek na sam koniec cyklu to kiepski pomysł.
a sam od stycznia wchodze na bombe z antkiem tyle ze u mnie to wyglada tak ze leci deka z cypio 12tyg, na kicka meta 3tyg, potem wale antka, przeskakuje na mix testa, po antku minimalne ilosci trenu acet, do tego igf + peg mgf, i po trenie jeszcze masteron wiec w sumie po odstawieniu antka lece jeszcze ok 10tyg cyklu, i jestem pewny ze wyjde na tym lepiej niz bym zamienił miejscami tren i masteron z antkiem

Zmieniony przez - tomczers17 w dniu 2011-12-23 13:36:23

Zmieniony przez - tomczers17 w dniu 2011-12-23 13:37:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
ale antek nie daje przyrostow rzedu 10kg jak to sobie wyobrazaja ludzie po opisach z internetu, da pare kg stabilnej masy w postaci zaokraglonych i pelnych miesni
przy podawaniu masteronu nie musisz sie martwic o poziom estrogenow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
daje 10kg spokonie wlasnie jak sie wsuwa co popadnie. napuchnie sie a potem zlatuje wiekszosc. ale nie o tym. wiem ze masteron jest tez antyestrogenem ale powiem szczerze brałem w zyciu 3x masteron i albo tylko teoretycznie jest antyestro, albo nie ma dobrego masteronu na rynku wogole, bo juz bralem i alphy i innych dobrych ug takze i musiałem sie wspomagac atd bo jestem czuly na gino
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
w alphie drostanolone siedzi na pewno, tego jestem pewien co do problemow z estro to samemu powaznych nie mam, woda na tym masteronie schodzila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
a co szlo z masteronem i jakie dawki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 928
ja po antku lece mete 2 tyg po 40mg potem zmieniam estr na prop+tren+master i potem meta 30mg ed leci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
raz lecialo 350propa i 500mastera ew.
innym razem chyba z 500enana, bold zapewne nie mniej jak 500mg, mastera chyba 350 wtedy. 3raz tez chyba jakos prop z masterem po trenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
to nawet przy takich dawkach masz problemy z estro?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
nie niestety. kiedys zrobilem głupią rzecz tj duzej kicka i od tamtej pory sie z tym borykam nawet 350mg propai mi sie odzywa gino
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
tamoksyfen, anastrozole, atd pod reka niestety caly czas musi byc
przy wiekszych dawkach to nawet i letrozole
to raczej nie jest od dluzszego kicka tylko po prostu podatnosc genetyczna, wysoka odpowiedz receptorow na estrogen
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Megavol! Proszę o odp :D

Następny temat

leczenie pregnylem...

WHEY premium