SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki Spalacz.... rzeźbaa...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 921

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Płeć

Mężczyzna

Waga

75

Wzrost

175

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Praca, siłownia, trening,basen

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Bdbd
Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122
Witam Panowie.. Mam do was wielką prośbę..
Skończyłem cykl z Odżywkami..
Brałem Massa XXl
Białko Serwatkowe
Kreatyne Xploda
Węglowodany all stara. Skończyłem jeść mam 2 mies przerwy...
Wiadomo Teraz zbliża się Lato to chciałbym ładnie się wyrzeźbić..
Nie zależy mi na jakimś wielkim wyglądzie, lecz na ładnej estetycznej Sylwetce..
Więc coś o Sobie
Zacząłem cwiczyć 2 lata temu, siła wszystko ładnie szło..
Diete skromna utrzymuje..
Uprawiam dużo sportu pływanie piłka nożna..
Więc chciałbym teraz kupić
Spalacz Tłuszczu i jakąś przedtreningówke.Plus jakieś witaminy czy coś na regeneracje mięśni..
. Co byście mi polecili.. Fundusz jaki mogę na to przeznaczyć to 300zł... Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 803 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5992
Spalacz Thermo Speed extreme z Olimpa powienien byc dobry, ja go chwale. Witaminy tez z olimpa najlepsze to Vita-min multiple SPORT a na r. mieśni to BCAA bedzie chyba wystarczajace. Przedtreningowki Ci nie podam bo zadna ktore testowalem jeszcze nie zadzialala jak powinna:)

Walnij SOGa jeśli Ci pomoglem :) --->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122
Dziękuje Bardzo... A ten Thermo Speed jak na początek nie będzie za mocny, bo nie chciabym się zblokować...
A SŁYSZałeś może o odżywkach z UNIVERSALA I CZY MOZE WARTO Z TYCH TĄ PRZEDTRENINGÓWKE?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 803 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5992
Mocne nie sa bez obaw, bralem kiedys mocniejsze ale nie dzialaly na mnie i na moje zdrowie najlepiej wiec siegnolem po slabsze - wlasnie te z Olimpa i jestem zadowolony. Jesli nie jestes pewien supli to zobacz czy mozna gdzies probki kupic i wtedy sam ocenisz ktore sa najlepsze:)

Walnij SOGa jeśli Ci pomoglem :) --->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 180 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66542
Uważam, że najlepsza na "rzeźbę" jest dieta. Jest ona podstawą do udanej redukcji, jeżeli już spalacz, to przy ostatnim dopaleniu fatu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
od spalaczy masz specjalny temat w dziale.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta - efekty

Następny temat

Redukcja czy dobrze ??? :

WHEY premium