SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka kreatyna??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 32981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 195
siema! wiem, ze jest takie cos jak wyszukiwarka i korzystalem z tego, ale wole napisac artykul, bo nie znalazlem odpowiedzi na wszystkie pytania.

Mam 16 lat, 180cm i 65kg. Chialbym sobie zakupic kreatyne, ale nie wiem jaka. Mysle nad kretką multipowera, hi-teca, olimpa, inkospor lub trec nutrition, co o tym sadzicie co byscie wy wybrali, bo nie mam zielonego pojecia ktora wybrac??
co jeszcze byscie do tego dorzucili myslalem nad dekstrozą lub carbo????
czy 16 lat wystarczy zeby zaczac brac odzywki..??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470107
myślisz nad mono

więc kieruj się ceną

do kretki carbo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 195
ale co mi po tym, ze kupie jakąś tanią, a bedzie ostro hu***a i gorsza duzo od tej, ktora by kosztowala 20 zl wiecej. Ktora ty bys wybral? Mowisz carbo, a dobrze by bylo jak bym kupil glukoze, bo czytalem, ze jest tania i, ze moze byc do kreatynki.??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
mono to mono
niczym się nie rózni
więc nie przepłacaj!
carbo imo lepsze od glukozy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470107


wiesz co to monohydrat będzie dla Ciebie dobra

glukoza może być /jak nie masz kasy/

carbo lepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 195
chyba nie rozkminilem o co chodzi, nie wiem co to monohydrat , ja mysle tak powazniej o kretce multipowera, hi-teca, treca ewentualnie olimp. Ktora z tych czterech byscie wybrali,,??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470107
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 195
nie mam tyle hajsu na ten monohydrat, a z tego co czytalem w jakims poscie kosztuje 202zl 1kg, wiec dziekuje. Kupie sobie chyba carbo ewentualnie dekstroze ale nadal nie wiem jaka kretke czytalem, ze ta multipower jest dobra, ale nie wiem czy hi-teca nie kupic lub treca bo niedaleko w sklepie u mnie do treca jest gratis dekstroza, wiec mam bol glowy teraz i nie wiem juz co mam kupic :-/....?????????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 195
jesli ktos bedzie mial czas i bedzie mogl to niech przejrzy te kretki:

http://**********/sklep/product_info.php/manufacturers_id/19/products_id/1363 - lub 200 tabsow....
http://**********/sklep/product_info.php/manufacturers_id/19/products_id/493 - lub 1300 gram...

co o nich sadzicie wybierzcie z dwie, trzy najlepsze!!
zgory wielkie dzieki!! oczywiscie sogi beda!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470107
panie piszemy Ci od początku

podajesz firmy ale one produkują ten sam rodzaj kreatyny

monohydrat dlatego kieruj się ceną

1 kg za 202zł co to

a tak w ogóle to 300 g monohydratu starcza na conajmniej 6 tygodni cyklu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 195
sory, ze bede dawal po 2 linki, ale jak daje wiecej to wyskakuje "za duzy ciag znakow" i nie moge wyslac wiadomosci :-/...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dibencozide+Gainer+Cell Pump

Następny temat

czy dobry bedzie gainer?

WHEY premium