SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka fryzurka?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6238

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
piszac takie zalosne rzeczy pokazujesz jaki masz szacunek do kobiet jakie by one nie byly. zapamietaj sobie na przyszlosc jaka dobra rade - ze facet o kobietach albo nie mowi, albo mowi dobrze. zaplusujesz sobie tym u swej wybranki... o ile ma pewne wartosci, a zakladam, ze tak.
i pewnych 'zartow' nie przystoi wypowaidac publicznie tylko tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
*Olu - Akurat w doborze partnerki kieruje sie innymi kryteriami. Szanują kobiety, nie musisz się o to martwić. Nie chcę kłótni. To był żart z mojej strony, no nic poradzę, że mam takie poczucie humoru. Nie kazdemu się musi podobać. Oczywiście trochę szowinistyczny zarcik, więć dobrze, przeproszę za to, ale możesz troche spasować.
Ten temat jest ogólnie smieszny, dlatego przyjalem taka konwencje żartów. W innej sytuacji inaczej sie zachowuje.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328
na becksa

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
Moze na poczatek wklej zdjecie? nie mozna dopasowac fryzury nie wiedzac jak ktos wyglada.Akurat tym goscia pasuja takie jakie maja.
P.S Nie wiem jakie kobiety znasz kolego ale w zyciu bym nie poleciala na faceta ze wzgledu na fryzure i pierwsze slysze aby kobiety patrzyly takimi kryteriami. Zart skumalam ale smieszny nie byl

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oj dziewczyny :P
Wiadome, ze nikt nie patrzy za samą fryzurą, ale jak zobaczysz 2 przystojnych facetów, jeden będzie miał niechlujnie ułozone włosy, drugi zadbane to jestem w 100% pewny, że weźmiecie tego zadbanego.
Oczywistym jest, że na całokształt wplywa wiele elementów. Po drugie. Ten kto zalozyl temat, ma na prawdę wielki problem :)
Ułóż sobie takie, w jakich będziesz się czuł swojo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
Teraz to oj dziewczyny
No to trzeba bylo tak od razu a nie takie glupoty gadasz a potem sie probujesz wykrecic jak Cie dwie baby przycisna. Na przyszlosc pomysl troche nad zarcikiem. Nie jestem obrazliwa ale w****iaja mnie takie teksty.
pzdr.
Najlepiej wybrac 3 fryzurke najmniej roboty.

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
*blueeyes - Nie przycisnęłyście mnie, ani trochę. Jestem człowiek z natury łagodnym i nie lubię robić awantur, że tak powiem.
Po prostu wolę się schować w cień, niż kłócić się.
Odnosnie fryzury Michaela to taką ma każdy żołnierz w wojsku :)
Zaletą jest, ze nie musisz przed lustrem się bawić z nimi. Wstajesz z łóżka i lecisz do szkoły itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
ale przeciez my sie nie mialysmy zamiaru klocic, tylko takie teksty sa bardzo irytujace ale juz luz

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
Po pierwsze irokezy są juz naprawdę niemodne, były jakieś 1,5 roku temu.
W tej chwili stawia się na nieład we włosach włosy raczej dłuższe. Kosmetyków nie powinno być widać ( włosy posklejane żelem, gumą itp..odpadają)
Jeżeli komuś nie odpowiada opcja dłuższych włosów boki powinny ścięte na krótko, natomiast góra mocno wystrzepionia, i zostawiona w lekkim nieładzie.

A i jeszcze kwestia rozjasniania włosów ( w tej chwili to już raczej refleksy 2- 3 tony jasniejsze od koloru naturalnego, bardzo rozjaśnione pasemka tez już powoli wychodzą z mody)
To tyle, jeżeli już wybierać z Beckhama to tą druga radzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla mnie mężczyzna nie powinien malować w ogóle włosów, robić jakiś pasemek - sorry, ale jest to niemęskie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ból głowy przy wyciskaniu sztangi! Dlaczego?

Następny temat

Problem z barkiem

WHEY premium