SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka arginine by mieć ochote na sex + schudnac (czyt nie rozbudowac się)- kobieta

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8130

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
Wiadomo ze nie cwicze wiec pewnie ogromnej ilosci nie potrzeba

nawet najlepszy suplement a nawet koks nie spali tluszczu bez aktywnosci fizycznej

dieta=słodycze

podstawowy blad

nie rozumiem

jak mozna narzekac na sylwetke - zatluszczenie organizmu a swiadomie wcina sie multum slodyczy

zrezygnuj z nich na pierwszym miejscu


brak ochoty na seks - moze to "zasluga" faceta?

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 259
Własnie facet jest boski, czuly, seksowny itp.. Wiec sama nie wiem, raczej wina bardziej lezy po mojej stronie. Staram sie i staram ale nie umie mi sie zachciec,wiec skoro lekarz polecal ze mozna sprobowac sie wspomoc,wiec chcialam sprobowac.. kazda metoda dobra

Co do slodkiego nie umiem sie przemoc, moge oklepanie powiedziec "łatwo się mówi". Co chwile probuje. Ale wytrzymuje ok 3 godz bez slodkiego i fast foodow.. Nie wiem jak mozna nas tym zapanowac.. Jak tylko nie zjem bo chodze wkurzona, zła, chce wszystkich pozabijac, mam zly humor i co tylko.. Hmm zajadanie i opijanie(cola itp) daja mi tak jakby dawke "szczescia, dobrego humoru, radosci z zycia ? ;/" ale wiadomo ze po chwilowym zadowoleniu przychodzi zalamanie ze znow zjadlam..ze brzuch coraz wiekszy, ze wygladam jak w 6 mies ciazy (napawde wygladam- w porownaniu ze zdj wlasnie z mojej ciazy)

A im bardziej sie staram powstrzymac tym bardziej mi nie idzie i wiecej jem.
WIem ze musze sobie sama pomoc.. ale kurcze jak.. Dupa wolowa ze mnie i tyle.. Ale bez slodkiego mam oszalec, zyc mi sie nie chce wszystko mnie irytuje.. :(

załamka totalna..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
endorfiny - jesli nie sex to slodycze...

jesli nie zmienisz sama z siebie - na podlozu psychicznym podejscia do odzywiania (nie podwazam tego ze cieko tego dokonac) to bedzie naprawde ciezko zrzucic cokolkwiek

a jesli juz zrzucisz to zapewne wywolasz efekt jojo gdy w pozniejszym czasie zabraknie sumiennosci w nawykach zywieniowych

bez silnej woli ani rusz

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 259
A idzie ją gdzies kupic? :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
pytanie retoryczne...


hmmm

obierz sobie cel, powiaż z nim jak najwiecej czynnikow warunkujacych powodzenie

np:

schudne to zrobie to, pojade tam, itp

moze jesli powiazesz z ta sprawa wiele waznych czynnikow - osob to moze wowczas bedziesz miala tyle samozaparcia zeby dazyc do celu

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 259
DZieki za wsparcie.Ogolnie czuje jakbym byla na przegranej pozycyji, bo by cos zdzialac musze ja to zrobic,ale nie umiem niczego zrobic-bledne koło.. :/

(PS.fajny masz brzuszek )

Zmieniony przez - Necia1986 w dniu 2009-03-28 23:40:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
poza radami jak nastawic sie psychicznie na "probe" wziecia sie za siebie nic wiecej poradzic nie moge

reszta zalezy juz od Ciebie

nawyki zywieniowe to podstawa podczas odchudzania


dziekuje, karoryfer musi byc

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Brak ochoty na sex wiąże się chyba u ciebie z niezadowoleniem z własnego wyglądu. Zwłaszcza jak facet jest boski a ty postrzegasz siebie przy nim jako... no właśnie.
Osobiście polecam wynająć dobrego, doświadczonego trenera personalnego. Nie tylko pomoże na siłowni i z dietą, ale również bardzo pomoże zmobilizować sie psychicznie. To naprawdę działa

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
tylko kogo na to stac...

(spotykalem sie z cenami 50-150zl za dzien albo za trening - chyba jakos tak, w miedzy czasie czy tam z trneingu na trening opis/projekt odzywiania, suplementacji)

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Większość faktycznie bierze 60 - 100 zł za trening. Nie wiem ile sobie liczą takie sławy jak Piotrek Głuchowski czy Marcin Jabłoński.
Nie jest to tania impreza, ale efekty mogą być niesamowite

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

porada odnośnie cyklu

Następny temat

Jaki stack

WHEY premium