SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak wyrobic licencje ochroniarza ??

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144112

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 276
Pytałem się o to moje instruktora, który kiedyś był w komisji i powiedział mi, że akurat do listopada będę gotowy xD.

Trochę szukałem ale nie znalazłem żadnego w miarę konkretnego tematu o egzaminie. Później zerkne jeszcze raz i może założę nowy temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26
Ja mam jeszcze dodatkowe pytanie co do kursu sponsorowanego przez urząd pracy. Mianowicie jakie są wymogi po ukończeniu kursu? Tzn. bo wiem, ze przed przystąpieniem trzeba przedstawić zaświadczenie od jakiejś firmy ochroniarskiej że zapewnia zatrudnienie po otrzymaniu licencji. Ale jakie są wymogi, muszę pracować rok, dwa jako ochroniarz, czy jak?

Pain is temporary,
Pride is forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Z ludźmi z licencją jest deficyt na rynku,więc chyba kwitek o zatrudnieniu o ile w ogóle trzeba go mieć,jest bez problemu do zdobycia.
Nie wiem jak jest obecnie,gdy ja robiłem kurs poprzez PUP,to nie było podpisywania żadnej "lojalki" o pracę na dany okres.Takie praktyki stosują firmy ochroniarskie sponsorujace kursy swoim pracownikom,lub ludziom spoza firmy.Termin "lojalki" to przeważnie okres dwóch lat pracy w firmie.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 168
A ja z innej bajki. Jakie wymiary ma licencja POF?
Znalazłem fajne etui a jeszcze nie przyszło do mnie zawiadomienie o odbiorze z Policji.
Będę wdzięczny za odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Zmierzyłem swoją licencję.Zalaminowana,bo taką dostałem ma wymiary 7,4 cm x 10,5 cm.Pozdrowienia

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 168
Wielkie dzięki!!!
Pozdrawiam i witam jako nowy user.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Przyda się kolejny pracownik ochrony z licencją w dziale

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 168
Dzięki. Też tak myślę. Zdałem wczoraj. Nie było łatwo... :)
W razie pytań służę swoją wiedzą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 276
Trzymajcie kciuki to w listopadzie dołączy jeszcze jeden pracownik z licencja :)

iksweldog jakie miałeś pytania? Z czego się przygotowywałeś? Co było najgorsze?

To tak na początek :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 168
Więc tak. Musisz być naprawdę obkuty. Egzamin ustny wymaga wiedzy, interwencja/samoobrona jak dla mnie to był banał, teoria broni -wiadomo trzeba się z bronią wcześniej zapoznać. Polecam strzelnicę przy Hali Mirowskiej (Warszawa), instruktor który świetnie prowadzi zajęcia nazywa się Michał. Strzelanie jak dla mnie prościzna ale ja dużo strzelałem wcześniej. Wylosowałem strzelanie nr 3, na 120 pkt ustrzeliłem 117 więc wynik fenomenalny (do zaliczenia wystarczy 70 pkt). Ogólnie bardzo mało ludzi zdaje! To wina nie tyle "ostrej" komisji co raczej nieprzygotowania ludzi. Można mieć tylko jedną powtórkę z danego etapu inaczej zaczynasz od nowa, egzaminy są co 3 miesiące.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z siłą pod techniki

Następny temat

Który worek wybrac (dainken czy masters)

WHEY premium