SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak wyrównywać różnice w opaleniźnie różnych cześci ciała?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

Ilość wyświetleń tematu: 12974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1258
Witam!
Sprawa dla znawców tematu: w mojej (wakacyjnej) pracy przebywam dużo na zewnątrz, jednak nie wypada mi ściągać koszulki... Przebywam na zewnątrz często 10-16, więc rezultatem są ciemne ręce, twarz i kark oraz biały tors i plecy, nie mówiąc o nogach... Zaczyna to wyglądać coraz gorzej, co robić? Opalać się smarując wyższym filtrem opalone już partie?
Z góry dzięki za jakieś wskazówki ;)
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1227
ja bym proponował obkleić czarną folią ręce, twarz i kark i iść na dach bloku "dopalić" resztę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1258
Mhm... Na swój sposób jest to cenna rada, zwłaszcza że na dachu bloku mam do dyspozycji również papę ;)

Ktoś jeszcze? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
Z czasem opalając się dochodzimy do tzw. naturalnej bariery opalania i bardzo trudno ją przełamać wtedy opalamy się coraz słabiej- tak samo bedzie z Twoim karkiem i rękoma wiec z tą folią to dobry pomysł ale małopraktyczny..... moja rada jest taka kup sobie krem do opalania z filtrem 30 + smaruj rece i kark kiedy wychodzisz na słońce, a zeby wyrównać koloryt jezeli nie masz innej mozliwosci (tzn. kłaść sie na słońcu i opalac) zacznij chodzic na solarium i tam tez smaruj juz opalone partie ciała kreme z filtrem w rezultacie solarium nie bedzie na nie mocno działać a reszta się opali....
Możesz tez iść na opalanie natryskowe, albo kupic sobie sammopalacz ( ale to wymaga umiejetnosci i doswiadczenia bo moszesz narobic sobie plam jak nierówno posmarujesz i efekty tez raczej nie są długotrwałe i musisz smarowanie powtarzac 1x w tygodniu zalezy od samoopalacza, pocenia sie, ilosci kąpieli dziennie itp.,0 bo poprostu kolor się spiera )

Zmieniony przez - keval w dniu 2009-07-05 17:17:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1258
Dziękuję keval, bardzo mi pomogłeś :)
Myślę że się dobrązowie na reszcie ciała i będzie ok ;P

Pozdrawiam wszystkich
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przewianie?

Następny temat

doradzcie coś!!!!

WHEY premium