SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak walczyć z agresją?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 596 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6973
jeśli chodzi o sytuacje to bardzo prawdopodobne bo wdomu mnie denerwują głównie starsza po ciężkim dniu w szkole itd zawsze musi dowalić i na każdym klroku czepia się do mojej dziewczynki w której jestem zakochany po uszy a to mnie najbardziej drażni .

jeśli chodzi o znajomych to nie denerwują wiedzą ,że szybko mi nerwy puszczają :)

co do snu- bardzo rzadko sie zdarza że wogóle sypiam 3-5 godzin max od święta zdarzy się więcej głównie po tabletkach na walerianie jak przyjełem z 3szt to zasypiałem na długie godziny :) ale tabletki niestety sie skończyły.

"Tylko ludzie wielcy potrafią być skromni"
no to muszę jeszcze sporo popracować na bycie skromnym...%)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4410 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
więc idź do lekarza po jakieś łagodne leki nasenne (może Stilnox, ale przez krótki okres), ogólnie może porzydałby się jakiś lek na wyciszenie, ale to już ---> psychiatra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 596 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6973
więc trzeba mi odwiedzić trzech specjalistów ;] endokrynolog psychiatra i lekarz rodzinny :D a to dopiero początek ;] czuje sie wariatem :/ :D

"Tylko ludzie wielcy potrafią być skromni"
no to muszę jeszcze sporo popracować na bycie skromnym...%)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4410 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
nie.
zacznij od rodzinnego, a do poradni zdrowia psychicznego się zapisz (pewnie troszkę poczekasz).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
od stilnoxu mozna się uzaleznic (szczególnie jak sie jest uzaleznionym od innych uzywek - choć ty chuba nie jestes)
mozna tez przed snem brać dormicum

ale to wszystko po konsultacji z lekarzem

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 596 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6973
uzależnienia :
obecne:
Moja kobietka (od 2004)
papieroski (od 1999)

Byłe :
Marihuana (od 1,5 roku nic)
Amfetamina (od 0,5 roku nic)

Obecny tok postępowania:

-iść do lekarza rodzinnego po jakieś tabletki na sen

*cel: jeśli winą mojej agresji jest to żę nie spałem dobrze tzn że jestem uleczony ;]

W razie niepowodzenia- iść do endokrynologa na badanie hormonów

jeśli i to mi nic nie wykarze zapisać się do psychiatry

dobrze to rozpisałem?

"Tylko ludzie wielcy potrafią być skromni"
no to muszę jeszcze sporo popracować na bycie skromnym...%)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22683
POwiem Ci ze jestem takim samym człowiekiem...Identyczny..zachacze nogą o szafke i musze jej oddac To troszke siara jak czasem sie zagotuje przy znajomych bo nie bede bił szafki przy znajomych Ale ogulnie to ja jak sie własnie wyśpie..ogulnie mniej sie denerwuj znajdz osobe której zawsze mozesz powiedziec co Cie w danej chwili podku**iło ta osoba nie ma złosci w danej chwili wiec racjonalnie bedzie Ci wpajac prawidłowosc..staraj sie ogulnie mniej myślec o jakims pajacu co Cie wkurzył..Musisz poprostu uspokoic nerwy..wyluzowac...podchodzic z wiekszym luzem...Staraj sie..p.s tez brałem fete..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 596 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6973
heh łatwo powiedziec uspokój sie wyluzuj itd :D to nie takie proste ;] jutro ide do lekarza rodzinnego po lekcjach po jakieś tabletki nasenne a zanim zrealizuje recepte zapytam co o tym przepisie sądzicie .
jeszcze raz do warka ;] heh wiesz ja rzadko kiedy śpie normalnie a nawet jak ktoś poddenerwuje to zanim komuś powiem co mnie w nim drażni już dawno jestem w akcji więc to odpada ;] za szybko nerwy puszczają nie no jedynie przy moim skarbie jestem spokojny jak już wspomniałem ale jej wszędzie i zawsze nie ma :( więc jutro po wizycie u lekarza dam znać . Pozdrawiam

"Tylko ludzie wielcy potrafią być skromni"
no to muszę jeszcze sporo popracować na bycie skromnym...%)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
bardzo dobrze iż rozumiesz ze masz problem i ze próbujesz coś z tym zrobić ! tak jak rozpisałeś - mozesz próbować !
do psychiatry mozesz spróbować od razu (niestety ludzie mysla że do niego chodza tylko psychole - a wcale tak nie jest ... )

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 596 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6973
wiesz i tak każdy mówi że jestem wariat itd nei robi mi to wielkiej różnicy jak kto myśli przyzwyczaiłem sie ;] zaraz ide do lekarza zobaczymy co mi przepisze na sen :/ pozdrawiam

"Tylko ludzie wielcy potrafią być skromni"
no to muszę jeszcze sporo popracować na bycie skromnym...%)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile moze kosztowac???

Następny temat

Żołądek - problem

WHEY premium