SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak walczyć z agresją?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8973

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 596 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6973
co tu dużo mówić jestem nadpobudliwy i nadzwyczaj agresywny. Nie jest to wina sterydów czy takich tam chodzi mi głównie o zdrowie :/ nie wiem jak sobie z tym poradzić odrazu mówie (nie pomaga walenie w ściane kopanie w worek wyżywanie sie na znajomych liczenie od 10 do 0 tabletki działają nasennie itd) głownie problemem jest to że starzy mnie non stop wqrwiają wqrwiają mnie ludzie podbijający a nawet patrzący sie na moją małą wqrwia mnie jak ktoś sie na mnie patrzy wqrwia mnie masa rzeczy i ogólnie nerwus jestem chamuje sie z tym tłumie w sobie całą tą agresje ale z tego tłumienia nie wychodzi nic dobrego bo jedyne co sie dzieje to kumuluje sie we mnie aż mnie rozniesie i wtedey to sie odbija na wszystkich bliskich macie jakieś sprawdzone sposoby na to ? /

ps. wrzuciłem ten temat do tego działu ponieważ wydaje mi się że to tyczy się zdrowia pozdrawiam

"Tylko ludzie wielcy potrafią być skromni"
no to muszę jeszcze sporo popracować na bycie skromnym...%)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
cóz
moze pomoc psychologa była by skuteczna ... ? ...
moze po prostu takijuz jesteś - geny ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
no to witaj w klubie, heeee, ja jak sie uderze o szafke to musze jej oddac nie sadze aby to dalo sie zmienic,ja juz próbuje od ładnych paru lat, bo mam dosyc jak ktos po zamienionych dwóch zdaniach pyta mi sie czy jestem nadpobudliwa zmieniłam po czesci muzyke na spokojniejsza, tak jakby troche pomaga... ale tylko tak jakby, musiałbys chyba(ja zreszta tez) zmienic otoczenie na caaaałkiem inne, inni ludzie, wszystko inne
Szczerze mówiac to co niektórzy ludzie sie mnie chyba boja
Zmienic sposób myslenia, tylko jak
jak ktos ma sposób niech pisze,sama jestem ciekawa...

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3363
agresja jest skutkiem, nie wiadomo, co jest przyczyną. w tej kwestii wypowiedzieć powinien się raczej psycholog.
jest co prawda ADHA, czyli syndrom nadpobudliwości psychoruchowej, ale on dotyczy dzieci w wieku szkolnym, z tego co wiem. a diagnozuje go również psycholog. a tutaj by akurat pasował...

siła wewnętrznego spokoju

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 596 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6973
muza- najmocniejsze gatunki techno;](underground,psychodelic Trance,tekkno minimal trance itd)nie zmienie jej bo nic innego mi nie wchodzi no chyba że chillout:)
Clio i przedmówca : chodziłem do psychologa zalecił mi palenie papierosów - nic nie daje jak nie ma co palić jescze gorzej . jak trzeba więcej info to napisze po szkole;] pozdrawiam

"Tylko ludzie wielcy potrafią być skromni"
no to muszę jeszcze sporo popracować na bycie skromnym...%)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
zalecił palenie papierosów ... japier.... nimam słów ...
no jak chcesz to napisz cos więcej o sobie - co uważasz jest istotne

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4419 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
idź lepiej do psychiatry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
Technisto ja tez tak mówie i mówiłam, zawsze tego sluchałam,mamy widzisz nawet podobny gust moze cos jest w tej muzyce, he he, ze tak nas ładuje? własnie teraz słucham tylko chillout`u, mojej poprzedniej ukochanej muzyczki tylko jak ide na rower. Wyjscie z sytuacji widze jedno... NIECH NAS NIKT NIE DENERWUJE I NIE DRAŻNI to nie bedziemy agresywni

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
jakryc - no chyba trzeba coś silniejszego zaaplikować

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2915
jakieś 2 tygodnie temu czytałem w newsweeku o syndromie męskiej nadpobudliwości (SMN)

najczęściej występuje on u dwóch grup mężczyzn: młodych (15-28 lat)
oraz w wieku średnim (40-55)

przyczyna są zmiany hormonalne - wahania poziomu testosteronu

może to to?

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
kto wie

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile moze kosztowac???

Następny temat

Żołądek - problem

WHEY premium