SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rogowacenie mieszków włosowych - jak z tym walczyć??

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15769

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 575 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6493
mam ten problem już ze 3-4 lata i poprostu drażni mnie to... dermatolog mówi że taka uroda moja i że tak musi być ale cos mi sie nie wierzy...
rogowacenie czyli w moim przypadku małe pryszczyki, niektóre z nich da sie wycisnąć... szczególnie na ramionach i nogach... pomóżcie!!
2

pain means results

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 106 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1306
Po pierwsze:
zasięgnij porady u innego dermatologa.

Po drugie możesz:
-pielęgnować skórę maścią z witaminą A i E
-robić peelingi z soli morskiej i okłady z siemienia lnianego

Po trzecie:
Pomocne mogą być również zabiegi przeprowadzane w gabinetach kosmetycznych polegające na złuszczaniu naskórka (za pomocą ziół, kwasów owocowych lub aparatem do mikrodermabrazji), także regularnie przeprowadzany peeling kawitacyjny (za pomocą szpatułki ultradźwiękowej) może przynieść poprawę w wyglądzie skóry.

Zmieniony przez - lil_jutka w dniu 2007-10-29 12:17:45

I keep fighting for things that nobody can copy or break and that I can't give or show to anyone.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 201 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16516
Mam to samo, tyle że wypryski pojawiają się głównie w lecie, w zimie jest całkiem OK.

Byłem u paru dermatologów(zawsze prywatnie) i jedna diagnoza - nic z tym nie zrobisz. W lecie należy się opalać co rozwiązuje problem syfów i szorstkiej, zaczerwienionej skóry(szczególnie na tricepsach i policzkach) a w zimie ograniczać tą szorstkość poprzez stosowanie kremów nawilżających, najlepiej z mocznikiem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 92 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4329
czesc
mam ten sam problem
bylem u paru dermatologow, rowniez prywatnie - zawsze to samo, taka moja uroda
nie przeszkadzaloby mi to gdybym nie mial rumienia jeszcze na twarzy, okropnie wyglada, nic nie moge zrobic, laser tez by mi nie pomogl...
ale odnosnie tych 'syfkow' - nie wiem w jakim stopniu to jest u ciebie, ale u mnie jest tego ogrom, caly przod ud, tyl rak (tricepsy) i troszke (naprawde malo) na bicepsach, w lato o wiele wiele lepiej. Moge ci doradzic jeden patent na te syfki - codziennie witaminy, jakis vigor czy cos
oraz
seria "EMOLIUM" - zel do mycia, plyn do kapieli i balsam. Moge ci smialo powiedziec ze wystarczy sam balsam od nich. Po 2-3 dniach stosowania go mam tego jakies 60 % mniej, i skora ma nieco inny odcien, widac ze jest zdrowsza, przez co zupelnie zapominam wtedy o nogach i rekach
ale z twarza niestety nic nie zrobie, do konca zycia burak

bez dostępu do internetu na jakiś czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
Na twarz (i ciało) można (też) sprobować kremów złuszczających i zmiekczajacych (np z mocznikiem). Dosc znana serie ma SVR (Xerial) - na rozne "częsci ciala" ;).
Na ciało mogą pomóc peelingi do mycia (do codziennego stosowania - regularnie zluszczaja martwy naskorek, a przy okazji (a może przede wszystkim) masaż pobudza skore do dzialania ;) ).
Jesli przyczyna jest odrastanie wlosow po goleniu, - przycinac zarost a nie go golic. U niektorych, niestety, utrzymanie jakiegoklwiek zarostu, jest ostatecznoscia, ale tez jedynym wyjsciem, kiedy inne srodki zawodzą.


Zmieniony przez - Termitek w dniu 2007-11-04 12:07:36

Zmieniony przez - Termitek w dniu 2007-11-04 12:08:15

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 327
.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nike Free a płaskostopie

Następny temat

mam temp. 38,5 ale sie nie poce dlaczego?

WHEY premium