SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Żołądek - problem

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1503

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1924
Cześć mam taki problem, ostatnio zauwazyłem tzn od poniedzialku ze po silowni jak przyszedlem w odstepach od silki 1-2 h i dzisiaj to samo ze boli mnie brzuch a dokladniej zoladek i od razu na klopa musze isc i stolec jest rzadki ;/ I nie wiem czy to jest spowodowane silownia i przemeczeniem czy zla dieta(jako takiej diety nie mam jem co popadnie ryz,makaron, ryby, filety ostatnio tez jajka), a moze kreatyna jestem pierwszy raz na cyklu, biore krete z Treca w promocji z Dekstroza, jednak dekstroza mi sie skonczyla i zakupilem inna dekstroze z HGH Noturios(750g) czy jakos tak i ta dekstroza zawiera Tauryne i kreatyna tez zawiera tauryne i teraz sie zastanawiam czy to moze wplywa na to ze mnie zoladek boli ? Ale z drugiej strony jak biore w dni nie treningowe to wszystko jest wporzadku. Jeszcze jedna uwaga w poniedzialek jadlem jajka po treningu i dzisiaj tez i po krotkim czasie mnie zoladek bolał. I nie wiem czy to jest od treningu czy od jajek czy w czym problem... Cwicze juz dlugo bo ponad rok intensywnie...

sorki za chaotyczna wypowiedz ale moze sie polapiecie i cos mi doradzicie, moze ktos z was mial taki problem...

z góry dziękuję...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
cóz - musisz zaczać odstawiać poszzcególne rzeczy żeby se przekonac co powoduje ból ...
albo odstawić wszystko i włączać po jednym
no chyba ze bol iz innego powodu

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1924
tak tez zrobie, jeszcze pociagne tydzien i zobacze co sie bedzie działo i zrobie sobie przerwe bo mozliwe ze zoladek juz mi siada od tego jedzenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak walczyć z agresją?

Następny temat

Ortopeda

WHEY premium