SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak to powstrzymać..pomóżcieeeeeeeeeeeeeee !!

temat działu:

Ladies SFD

Ilość wyświetleń tematu: 3225

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 5688 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34046
Czy będziesz chodzić regularnie na siłownie?
Masz problemy gastryczne?

Co do Twojego pytanie - może się zdarzyć że przytyjesz, ale to jest nieuniknione. Musimy zadbać o to by rozkręcić Twój metabolizm, a on po tylu latach rozklekotania zapewne jest w obłaganym stanie.

Zaczyna się wtedy od wyższych kcl i tnie - jeśli nie zobaczymy poprawy. Ale to w swoim czasie, na razie musisz wejść na właściwą drogę.

Poza tym - jedzenie pudełkowe to coś co używa tu każda z nas. I nie musisz jesc strikte o tej i o tej godzinie. Chodzi o to by cały bilans energetyczny zmieścić w jednym dniu. Ja np. zaczynam czasami jeść od 11 (a chodze na 7) bo nie mam możliwości a czasami ochoty wcześniej ..

z Mayą http://www.sfd.pl/-t767671.html

Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego
Zwycięzcy to przegrani, którzy powstali i spróbowali o jeden raz więcej ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134
tak wykupiłam karnet na siłownię na cały miesiąc
co do drugiego pytania, miałam problem z kompulsywnym jedzeniem i nie wiem czy czasem dalej Go nie mam.. a co do jakis chorób gastrycznych czy innych tego typu to nie mam żadnych dolegliwości

to od czego moje drogie mam zacząć no nie wiem pokierujcie mnie na jakąś właściwą drogę, żebym jutro już mogła się jakoś spełniać:*

NAPRAWDĘ CHCĘ DO TEGO PODEJŚĆ POWAŻNIE I STRASZNIE CHCĘ ŻEBY KTOS MI POMÓGŁ, bo niestety pewnie jeśli nie uzyskam żadnej pomocy to znając swój charakter zaś wrócę do 1000kcal chociaż wiem że to złe.. ważyłam 65,9 jeszcze 1,5 tygodnia temu..dziś waga wskazuje 69,9.. tylko przez to ,że jadłam normalnie u ciotki.. jutro idę na siłownię około 14, bo tak prawie mam czas i chcialabym mniej wiecej tez wiedziec jakie cwiczenia dobrac na pierwszy raz ogolnie co i jak..tak dokladniej..
Zmieniony przez - nolaaa w dniu 2011-07-19 18:55:20

Zmieniony przez - nolaaa w dniu 2011-07-19 18:58:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 5688 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34046
nolaaa ale zdajesz sobie sprawe że nawet jeśli będziesz jadła wg wytycznych, czysta miska, bez niedozwolonych rzeczy itd. a potem pojedziesz gdzieś do kogoś na chwile i zaczniesz jesc 'normalnie' to również będziesz tyła??

Bo to o czym tu się mówi i jak jemy to nie jest DIETA, to sposób odżywiania najlepszy dla naszego organizmu. Rotacja wartościami odżywczymi ma na celu w poczatkowej fazie redukcję a potem stabilizację, lub stabilizację dla kogoś kto jest zadowolony z tego jak wygląda a chce po prostu dobrze się odzywiać i pilnować wagi czy ogólnego wyglądu ciała.

Rozumiesz?

Nie ma tak że jesz tak i tak, chudniesz, jest super, potem za przeproszeniem zaczniej wpyerdalać świństwa i za chwile znów tu wrócisz bo .. utyłaś.

z Mayą http://www.sfd.pl/-t767671.html

Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego
Zwycięzcy to przegrani, którzy powstali i spróbowali o jeden raz więcej ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134
wiem kochana, chcę zmienić sposób żywienia ...tak jakby na całe życie..nie jakieś chwilowe diety..chcę juzt ak na zawsze nie patrzeć na kalorie ale patrzeć na to co jem..zbilansowany zdrowy posiłek..mocne włosy paznokcie...ładnie wyrzeźbiony brzuszek..wiesz czym się chcę martwić? nie tłuszczykiem.. chcę żeby nadszedł kiedyś dzień żebym martwiła się ile muszę zrobić powtórzeń i serii jakiś brzuszków czy czegoś żeby dostać pięknej rzeźby brzuszyska..a napewno nie zrobi się ładnych mięśni ani niczego na 1000kcal, bo poprostu jest to za mało .. szczerze mówiąc to na tych 1000kcal dobrze się czułam.. i było widać mięśnie brzucha i wszystko..ale ile tak można... i sama widzę, że zjem trochę więcej to już większa dupa większy brzuch..naprawdę chcę to zmienić..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 5688 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34046
O to chodzi.
Podrzuciłam Twój przypadek Marcie - jak się skonsultujemy to plan treningowy i dietetyczny wrzucimy.

A ty mam nadzieje poczytasz zasady i to jak powinnaś jeść, czego unikać - tak żeby jutro czy pojutrze wrzucić ładną, czystą miske

z Mayą http://www.sfd.pl/-t767671.html

Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego
Zwycięzcy to przegrani, którzy powstali i spróbowali o jeden raz więcej ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134
tak kochana, dziś sobie zrobię lekturkę, ale zbytnio nie wiem jak się do tego wziąć, czy dalej ucinać kalorie jutro czy nie, nie wiem jak się za to wziąć z której strony :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134
dziękuję Wam kochane dziewuszki , że jesteście zaangażowane tak w ten mój 'niestandardowy' przypadek:D nie chcę zawieźć siebie i chcę żebyście były ze mne dumne:D haha:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
dumna masz być sama z siebie chodzi o Twoje zadowolonie, a nam będzie miło patrzeć i dopingować

jak chcesz coś dopisać to edytuj posty(jeśli nikt jeszcze nie odpowiedział), służy do tego karteczka z ołówkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134
dobrze:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 5688 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34046
Ponieważ nie każdy moderator/doradca siedzi 24h/dobe przed kompem mam propozycje - z tego co masz w domu zrób sobie wypiske na jutro przy około 1700-1800kcl .. Zobaczymy powiedzmy dla zabawy jak się orientujesz w doborze i układaniu posiłków. No i prościej będzie później cos dodać lub wyrzucić

z Mayą http://www.sfd.pl/-t767671.html

Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego
Zwycięzcy to przegrani, którzy powstali i spróbowali o jeden raz więcej ..

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kobiet/ 40lat/ trzeba zrzucic troche kilogramów.

Następny temat

pomoc moderatorek

WHEY premium