SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak to dalej popchnąć?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10373

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4922
Hej, dzięki za odwiedziny :) Z tym moim białkiem to jest taka kwestia, że w sumie to do końca nie wiem, ile dokładnie powinno go być w mojej diecie 100, 120g? Nie mam pojęcia. Teraz zaczęłam kombinować z soczewicą, fasolą i ogólnie strączkami. Mam w planach placuszki z soczewicy, na które przepis gdzieś tutaj znalazłam na forum. A co do ryb, wielkim przełomem jest dla mnie łosoś ;P bardzo jestem chętna na dalsze eksperymenty ale ku memu zdziwieniu nie mogę znaleźć rybnego sklepu w Katowicach ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 459 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4986
Musisz słuchać dziewczyn.Skoro Ci napisały by trzymać się rozkładu z ost miski to tak zrób.Bo na razie za wcześnie na jakieś konkrety.Ja się wdrożysz i rozpędzisz organizm to na pewno i rozkład się zmieni jeśli będzie taka potrzeba.Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4922
Chętnie wysłucham każdej mądrej rady :) Tylko jakoś konkrety zawsze mnie tak uspokajają ;) Bardzo się staram i dalej będę, bardzo mi zależy na tym, żeby osiągnąć cel więc, dlatego (co nie podobne do mnie ;] ) będę się tutaj każdego słuchać, byle tylko osiągnąć sukces :) Nię dziękuję!

Zmieniony przez - kakapech90 w dniu 2013-05-04 21:44:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 459 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4986
kakapech90
Chętnie wysłucham każdej mądrej rady :) Tylko jakoś konkrety zawsze mnie tak uspokajają ;)

Zmieniony przez - kakapech90 w dniu 2013-05-04 21:44:35

To tak jak mnie...witaj w klubie dociekliwych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4922
tolka2012

To tak jak mnie...witaj w klubie dociekliwych


Muszę po prostu cały czas zagłębiać się w temat :) raz wyczytałam gdzieś 1,5g białka na 1kg masy ciała gdzie indziej 2g no i masz ;P ale te 110g będę trzymać a potem zobaczymy co mądre głowy powiedzą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4922
Bry :)

Będzie krótko i na temat. Dzisiaj dzień lenia, bez treningu a jutro zaczyna się 4 tydzień p90x- recovery week ( nie, nie oznacza to tygodnia bezczynności ;p )

Pozdrawiam wszystkich zawalona dzikim stosem notatek, na którym jutro spłonę xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4922
Witajcie!

Dzisiaj szaleństwo jakieś z jedzeniem, po majówce znów pobudki o 6 zamiast o 11 i brakło mi jedzonka już o 18 więc, musiałam podzielić ostatni posiłek na 2, coby z głodu nie umrzeć do tej mniej więcej 23 kiedy to będę robić wesołe hop do łóżka :D

Jak pisałam rozpoczyna się dziś 4 tydzień p90x i przede mną YOGA xD nie należy do moich ulubionych, trochę mnie nudzi, ale nad równowagą popracować warto :)

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4922
Hej!

Wczorajsza joga była super, idealnie przygotowała mnie do spania i uświadomiła jakie mam ograniczenia wyprostu w stawach biodrowych, zginacze nieźle trzymają i trzeba będzie trochę je pomolestować :)

Dzisiaj w p90x Core Synergetics, godzinna praca nad mięśniami grzbietu i nie tylko, pot się leje i nikt mi nie powie, że reszta mięśni miała wolne! Pełne skupienie nad poprawną pozycją wyjściową, zaangażowanie i skupienie :D obciążenie różne, raz masa ciała a raz hantle 2,5 kg.

I jedzonko :



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2292 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 108610
28 kwietnia pisałam, żebyś trzymała się jednego rozkładu. A Ty znowu masz białka 125g a innym razem 111g - robisz nieświadomie rotację. Jak będziesz miała zastój to Szefowe nie będą wiedziały jak Ci pomóc. Dziennik prowadzisz fajnie, od razu lepiej się czyta, jak piszesz o swoich odczuciach (a nie takie suche raporty ).

"Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, bo wiara w siebie to połowa sukcesu".

Dziennik:
http://www.sfd.pl/[FIT]amadi__W_pogoni_za_zdrową_sylwetką_podsum/str.36,54_-t930827-s54.html

ART:
Dieta bez glutenu:
http://www.sfd.pl/Dieta_bez_glutenu__czyli_co_Ladies_powinna_wiedzieć.-t940054.html#post0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4922
amadi
28 kwietnia pisałam, żebyś trzymała się jednego rozkładu. A Ty znowu masz białka 125g a innym razem 111g - robisz nieświadomie rotację. Jak będziesz miała zastój to Szefowe nie będą wiedziały jak Ci pomóc. Dziennik prowadzisz fajnie, od razu lepiej się czyta, jak piszesz o swoich odczuciach (a nie takie suche raporty ).


Hej. No tak, masz rację i poprawię to :) nie wiedziałam, że to duża różnica. Hmm suche raporty, no tak jakoś nie wiedziałam jak to mam to zrobić, nie wiem, może się rozkręcam ;P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skaczace piersi

Następny temat

mimi z niedoczynnością, duża redukcja

WHEY premium