SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak sie ubrac na bieganie?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26
Ja z kolei mam takie pytanie- czy jest "dopuszczalne", by pod krótkimi spodniami do biegania zakładać getry, np. takie jak te na zdjęciu?

Planuję zacząć biegać, ale nie chciałbym się zbłaźnić, stąd moje pytanie czy takie połączenie ma sens.

W sklepach można kupić spodnie, które mają już takie gatki w komplecie.




Zmieniony przez - zorro523 w dniu 2013-08-25 11:40:10

Zmieniony przez - zorro523 w dniu 2013-08-25 15:41:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
W lato na pewno nie, trochę głupio by wyglądało w zimę można coś jeszcze nałożyć. http://esanok.pl/wp-content/gallery/biegsokolii/foto004.jpg na tej fotce mają takie spodenki.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26
Myślałem o krótkich spodniach tak na długość kolan, bo jest np. coś takiego (jak na zdjęciu; zastanawiam się, że jeśli kupię na własną rękę spodnie i takie cuś pod spodem osobno to też będzie git, a poza "oponą" chciałbym uda wyrobić).

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
osobno ok ale by to nie były takie kruciutkie spodenki jak dobierzesz j.w to ok.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaka diete polecacie ?

Następny temat

JAKIE PROPORCJA PROTEIN CARBO I TLUSZCZY??

WHEY premium