SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak się całkowicie "zmetamorfozować". Koncert życzeń ;)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
W regulaminie masz artykuł o progresie na treningu, masz tam też trening dla początkujacych.
Ćwiczysz całe ciało podczas jednej sesji treningowej, nie ma żadnego podziału - trenerowi podziękuj za dobrą radę

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2013-09-11 22:43:41

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4702
A ja dodam, że nie powinnaś jeść puszkowanych warzywa, zawierają dużo cukru (odnośnie fasoli z puszki z Twojej miski). Żadnym autorytetem tu nie jestem, ale dziewczyny to wszystkim nowym powtarzają:)
Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 61 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1373
staram się jak najmniej, ta fasola to wyjątek, bo bardzo lubię ale nie chce mi się jej gotować podobnie mam z tuńczykiem, bardzo lubię a w wersji zapuszkowanej jest atrakcyjny cenowo.
O treningu poczytałam dokładniej. Zacznę właśnie na podstawie tego planu. Dzisiaj na dyżurze był drugi instruktor i jego opinia na temat ćwiczeń dla początkującej była taka sama jak tutaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 61 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1373
staram się jak najmniej, ta fasola to wyjątek, bo bardzo lubię ale nie chce mi się jej gotować podobnie mam z tuńczykiem, bardzo lubię a w wersji zapuszkowanej jest atrakcyjny cenowo.
O treningu poczytałam dokładniej. Zacznę właśnie na podstawie tego planu. Dzisiaj na dyżurze był drugi instruktor i jego opinia na temat ćwiczeń dla początkującej była taka sama jak tutaj
Micha dzisiaj słaba, nie miałam czasu przygotować sobie czegoś sensownego, nadal mam problem skomponować sobie tak żeby było dobrze. Wydaje mi się że jem tych węgli nie wiadomo ile, a tu w podsumowaniu marnie wygląda...
Z warzyw: tona sałaty, fasolka szparagowa, zupa jarzynowa:groszek, fasolka, brokuły, ziemniaki, marchewka itp itd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 61 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1373
Cały dzień w pracy plus 5 km biegu. I bolący kręgosłup. Calutki od góry do dołu
I nogi też słabiutkie dzisiaj. W niedzielę mam bieg na 11 km i nie wiem jak dam radę. Chyba będę się czołgać...


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 61 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1373
Na wadze ubyło 4 kg. Pewnie woda zleciała, bo nie czuję się już taka opuchnięta. Obrączka luźno trzyma się palca (to taki mój wyznacznik). Szkoda że tak szybko brzucha nie ubywa. Będę cierpliwa.
Dzisiaj oprócz pracy zero ruchu. Nadal bolą mnie plecy i nie wiem co z tym fantem zrobić...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
A jakieś pomiary zrobisz?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 61 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1373
Ahhh, zrobiłam pomiary. Bardzo się obawiałam, że nic nie ruszy i że się zniechęcę, a tu taka niespodzianka :D
biust: 98 (było 100)
pod biustem: 85 (85)
talia: 83 (85)
pępek: 100(102)
biodra: 100(103)
udo: 57 (59)
łydka: 39 (40)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 61 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1373
Dzisiaj bieg na 11 km. Do mety dotarłam, chociaż ciężko się biegło. Pogoda jakaś ciężka, duszno, nogi nie niosły tak jak bym tego pragnęła.
Jutro siłownia i zaczynam konkretny plan, ten dla początkującej, z regulaminu.
Mam problem z ćwiczeniem: uginanie nóg leżąc oraz wspięcia na palce siedząc. Czym je zastąpić, bo nie widziałam u siebie na siłowni takich maszyn...
I dołożyć do planu jakieś ćwiczenia na brzuch? Głównie na nim mi zależy. Na zdjęciach z imprezy moja opona znajduje się na pierwszym planie...ehhh...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
Ładne spadki
Gratuluje biegu
Też lubię startować w ulicznych biegach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gotowa na zmiany, co robić? redukcja

Następny temat

[M] al0/DT

WHEY premium