SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak bić się z kilkoma naraz ?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 25632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 698 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28956
baltazar wg mnie twoja technika moze sie sprawdzic jesli albo jestes bardzo dobry w walce lub bijesz sie ze slabszymi od siebie , w przypadku gdy ich jestes wiecej i sa wieksi/silniejsi nie mialbys szans ... uderzylbys jednego i zwalili by sie wszyscy naraz

Stand and Fight for Your Rights.

In a world of delusion
Never turn your back on a friend
Cos you can count your real true friends on one hand through life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 166 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 694
Ja polecam ze swojej strony gas piepszowy o wysokim stężeniu. Nie tylko działa na kilka osób ale podczas ucieczki możesz psikać za siebie jak ktoś wlezie w ta chmure to nie będzie Cię dalej gonić napewno.

"Ludzie w nieszczęściu się starzeją"

"Ludzie w nieszczęściu się starzeją"

"Like thunder from the sky - sworn to fight and die

We're warriors, warriors of the world "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 698 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28956
Psychotron bardzo dobry pomysl btw wiesz moze ile taki gaz kosztuje i gdzie mozna kupic ? ;]
lap soga

Stand and Fight for Your Rights.

In a world of delusion
Never turn your back on a friend
Cos you can count your real true friends on one hand through life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 698 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28956
hyhy chyba sobie taki gaz zakupie , a co do soga to dawalem chyba juz wyzej bo klikam i sie nie dodaje :/

Stand and Fight for Your Rights.

In a world of delusion
Never turn your back on a friend
Cos you can count your real true friends on one hand through life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jezeli wszyscy zwala sie naraz na ciebie to nie zyjesz to proste

xxx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
psychotron ja ci psinke zele po twarzy a ty se go wytrzesz i zobaczymy jesli widziales tak akcje to musial byc to gaz przeterminowany bo jak jest dobry to padasz na twarz i nwet obicie uzywajac wody nic ci to nie pomoze.Nalepszy gaz perzetestowany to "FORCE 80"/francuski/Rewalacja nie ma bolca zeby koles nie padl unieruchomiony pozatym trzeba zadac sobie sprawe ze gaz skuteczny jes na okolo 0.5 metra

xxx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 698 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28956
A czy paraliz po uzyciu takiego gazu trwa dlugo ? i czy ten na kim on zostanie uzyty bardzo ucierpi na zdrowiu ?

Stand and Fight for Your Rights.

In a world of delusion
Never turn your back on a friend
Cos you can count your real true friends on one hand through life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie, walka z kilkoma to cos czego za cholere trzeba unikac. ostatnio mialem taka sytuacje, popchnal zaczepil mnie 1 dres, no to ja, mu na to, ze mu wpier. Od razu podeszlo do mnie pozostalych 4 kolesi(rowniez dresy) i zebym spier...itp. dziwne, ze sie na mnie nie rzucili(moze mysleli, ze to podjerzane, ze jakis koles zaczyna z piecioma.., a ja po prostu odszedlem i na szczescie nie poszli za mna.
Honor..? Kiedys stalem na pozycji tych, ktorzy mowia, ze nigdy nie uciekaja, teraz chyba zmadrzalem i musle, ze gdybym musial tobym uciekal. Moze to nie honorowe.. a moze nie mozemy tu mowic o honorze, skoro atakuje Cie kilku gosci..
Sytuacja beznadziejna(czyt. kilku kolesi, Ty jeden)-> ustap(odejdz), a jezeli trzeba nawet uciekaj, jezeli nawet tego nie mozesz to sprobuj(jezeli jeszcze cie nie leją) jakiegos chwytu rozpaczy np. wyzwij najwieszego cwaniaka od tchorzy, bo nie chce isc z toba na solo.. Ale to, delikatnie rzecz biorac ryzykowne:) Pozdrawiam.

Nicker
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja to mam w dupie. Jezeli idzie na mnie 5 koksow, to sie nie zastanawiam tylko daje w dluga i nie strugam bohatera. Nie ma mowy o zadnym honorze, bo dla tych kolesi to puste slowo.

"Self improvement is masturbation, self destruction is an answer"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 166 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 694
Baltazar - oto mi wlasnie chodzi że jest holernie mocny zelowy nie zrozumiales mojego pszesłania "wytrzeć to z twarzy to też sztuka" tak powiedziałem i miałem na myśli przez to że to jest diabelnie trudne do zrobienia. Wadą jest to że na kilku przeciwników w momencie ucieczki, psikanie za siebie zelowcem nie da nic zabardzo chyba że są bardzo blisko. Pozdrowionka. P.s. Wtedy SOG'a nie naliczylo ale podejrzewam ze chodzi o jakis limit np ze jest max ilosc sogow proporcjonalna do który upłynąl od daty rejestracji. Nie wiem ale przypuszczam. Zresztą SOGi nie są najważniejsze. Liczy się jedynie wzajemna wymiana zdań i pogladów.

"Ludzie w nieszczęściu się starzeją"

"Ludzie w nieszczęściu się starzeją"

"Like thunder from the sky - sworn to fight and die

We're warriors, warriors of the world "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening siłowy

Następny temat

Pompki na kościach

WHEY premium